ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Power Of Matrox & Sting

pią, 13 wrzesień 2002 14:18:01 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Mamy dla Was kolejny polski film do ściągnięcia z naszego serwera - Power Of Speed, autorstwa fhn-al1ena. Jest on niejako "biografią" promodowych fragów braci bliźniaków Matroxa i Stinga. Biografią, ponieważ alien na filmie umieścił fragi i najlepsze zagrania braci z turniejów CGL2 i Ślizg2 a także z innych gier. A fragowanymi są m.in. takie sławy jak B, Gazi, dave czy Krogoth. 95% akcji filmu rozgrywa się na cpm3, jednak polecam go także waniliowcom.

Alien na filmie lekko wyśmiewa się z Krogotha, przeciwstawiając jego podejście strategiczno-taktyczne do gry szybkości i zręczności matroxa, która w tym starciu zdecydowanie wygrywa. A dowodem na to jest akcja opatrzona dość ironicznym komentarzem w której Krg mając 200/200 niemal ginie. Przypomina też fragmentami tekstu "nawrócenie" Krogotha na vq3 właśnie po przegranej z matroxem w turnieju Ślizg2.

Innymi atutami Power Of Speed są świetne intro, szybka, oddająca klimat muzyka, zsynchronizowana niekiedy z akcją i co się ostatnio rzadko zdarza - świetna zgodność treści z tytułem. Słabe strony? Dwie - za ciemny obraz i bindowany rocketjump matroxa ;)

Film nie jest na każdą kieszeń - kosztuje aż 240MB (format mpg) i trwa 22 minuty, ale niech to nie przeszkodzi Wam obejrzeć w akcji gracza, którego po CGL3 możemy uznawać za najlepszego Polaka, i to na obu platformach.

Download Power Of Speed (zapisz jako)

I jeszcze kilka screenów z filmu. Zamiast To Match powinno być oczywiście Too Much, no ale nie szkodzi. No i jeszcze jedno - credit dla q3arena.gry.wp.pl w zamian za hosting należał się chyba przed fpp i graczem.

Miłego ściągania i oglądania.

164

LaGranda | 2002-09-13 14:32:49

sciagac obowiazkowo, ja napalilem sie juz na ten film zaraz po wywiadzie z matroxem.

96

Rozz | 2002-09-13 14:41:57

Nie ma na filmie akcji z cgl3 aczkolwiek, jak napisalem cpm3 tylko. A jak tam twoj nowy dzial filmy lagranda?

164

LaGranda | 2002-09-13 14:49:01

Kota nie ma wiec nie wiem kogo mam teraz ciagnac za morde. Pogadam na czasie jakos w Razorem i zobaczymy co da sie zrobic. Zreszta pisal cos w redakcyjnym o siakims spotkaniu redakcji, czy cos na ircu (albo to ja pisalem :)).

956

SAI4H | 2002-09-13 14:55:50

ja sem ssiem :]]

96

Rozz | 2002-09-13 14:59:46

Za morde mozesz ciagnac ozzy'ego, ale nie ma chyba o co - php raczej nie dorobi. Edytor html jest, wiec wystarczy dorobic html, a screeny gdzies luzem na ftp i jedzie.

690

*M4STER* | 2002-09-13 15:17:39

ehe zaczne sciagac

150

SweepeR | 2002-09-13 15:29:56

Widzialem ten film (wersje beta - prawie finalna, tylko bez niektorych napisow) na Mephisto Tournament we Wroclawiu. Nawet spoko filmik. Z tego co widze po skrinach to fajne byki jezykowe tam sa =))))))))))))))

Aha, i zagranicznicy =) narzekaja, ze im przerywa transfer mniej wiecej na 1mb. Dunno o co chodzi, mi dziala dobrze.

96

Rozz | 2002-09-13 16:11:44

Ja wgrywalem film, z dwoma resumami, ale nie natrafilem na jakies specjalne bledy przy wgrywaniu. Powinno byc wsio ok. Zagranicznicy znaczy kto?

Gravatar

f1do | 2002-09-13 16:12:20

nie moge zassac tego filma :((( wysypuje sie prawie odrazu o co chodzi ???? help me

150

SweepeR | 2002-09-13 16:21:42

Zagranicznicy znaczy ludzie z #promode @ QN =) Chodzi pewnie o lacze - mi sie sciaga dobrze - 10kb/s, max (prawie)jak na sdi. Ale oni mowia, ze maja po 3kb/s (z ADSL i T1)...

Gdzies za tydzien bede w stanie zrobic mirror'a.

96

Rozz | 2002-09-13 16:37:39

Sciagnalem z 5mb dla sprawdzenia, poszlo bez bolu. Moze za duzo ludzi sie pcha po prostu?

25

nita | 2002-09-13 17:42:20

hehe mi ciagnie 220kb/s bez przerwy dopiero co przeczytalem newsa i komentsy no i jush jest 24% :D

1063

massif | 2002-09-13 17:46:53

afair krogoth "nawrocil" sie na dlugo przed tym zanim z kimstam przegral w jakimstam turnieju =)

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-13 18:51:12

ciemnośc, widze ciemnośc, ciemnośc widze... :]
pliz ludzie nie robcie fimów na lightmap, nic nie widać :/
dobrze ze mozna sobie chociaz rozjasnic obraz we wlasciwosciach divxa :P
no i w wersji divx (jesli takowa bedzie, a pewnie nie) poprawilbym te bledy jezykowe
takie moje zdanie

690

*M4STER* | 2002-09-13 19:38:50

ehe a lightmap jest po to
zeby ten filmik wygladal dobrze
jak jak np CSOWIEC zoabczy zajebisty film q3 to zacznie grac w q3 :D
nam graczom q3 mogly by byc filmy na picmip 5 czy 10 lepiej widac ale jakis newbies zoabcyz fimik zacnzie grac w q3 bo sie spodoba filmik o q3 :D

448

Logitech|kar | 2002-09-13 22:06:40

e mnie tam sie film wogole niepodobal,moze sie nieznam :D

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-13 22:14:41

master ale ci mi po oglądaniu ładnych fragow skoro ich za bardzo nie widac :p

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-13 22:15:38

zresztą cpm3 w przeciwienstwie do inncyh map zdecydowanie lepiej wyglada na vertex imho :P

820

Shadow | 2002-09-13 22:22:30

Muza i klimat zajebisty. Gdyby nie jakość i jasność filmu to bym dał oskara. Jeśli chłopcy poprawią to to im osobiście tego oskara wręcze :P

Pozdrowionka =:-]P

2030

Vymmiatacz | 2002-09-13 22:31:24

Faktycznie, błędy językowe są dość ciężkiej kategorii. Jeśli to ma pójść w świat, to powinni je poprawić.

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-09-14 06:12:05

you die if you thinking to match
TY UMRZEC JESLI TY MYSLEC ZA MECZ

albo

we meat again :)
MY MIESO JESZCZE RAZ ?

25

nita | 2002-09-14 08:30:34

Tragifarsa :>

2367

zet | 2002-09-14 09:27:08

haha holy, pamietam jak ty tez sypales takimi bledami, a co do filmu to faktycznie porazka w departamencie napisow
pozatym powinni tez skompresowac to do avi

1063

massif | 2002-09-14 11:15:47

ej no co wy chciecie, wlasnie dlatego to jest taki rodzynek. to jest takie... promodowe :>

690

*M4STER* | 2002-09-14 11:21:45

spx ale q3rulezz..made for quake.. nadal rox :>

2196

^M^ | 2002-09-14 12:04:24

a czytaliscie creditsy?? (m.in. 'the most good Polish Player'[!] i inne podstawowe bledy jezykowe)

8

Razor | 2002-09-14 12:58:17

niom zalosne bledy ale coz takie zycie :) hehehe beka ale film jest git.

Gravatar

StaryOrgowicz_256 | 2002-09-14 13:48:21

haha holy, pamietam jak ty tez sypales takimi bledami, a co do filmu to faktycznie porazka w departamencie napisow
pozatym powinni tez skompresowac to do avi

nie wydaje mi sie zebym takie bledy robil, nawet po pierwszym tygodniu nauki angielskiego, a juz na pewno nie na teampoland.pl...

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-09-14 13:56:06

"nawet po pierwszym tygodniu nauki angielskiego"
Znaczy - geniusz?
:)

Gravatar

StaryOrgowicz_16 | 2002-09-14 13:57:00

"No i jeszcze jedno - credit dla q3arena.gry.wp.pl w zamian za hosting należał się chyba przed fpp i graczem. "

to mnie rozjebalo lolololololololollo

8

Razor | 2002-09-14 14:36:52

eheh no widziecie o ORGUu malo kto pamieta, pewnie juz wam nie potrzebny :P

690

*M4STER* | 2002-09-14 17:42:03

troche q tym filmie wysmiewaja krogotha :>

1063

massif | 2002-09-14 23:39:54

taa, szkoda tylko ze troszku sie mijaja z prawda tam... i potem jeszcze to "no offence" lol =) no ale cusz, chlopaki chcieli sie dowartosciowac, to emanuje az nadto :)

Gravatar

StaryOrgowicz_339 | 2002-09-15 13:13:34

holy... nikt nie mowil ze na teampoland.pl byly takie bledy... a moze byly? :>.
Co do tej szydery z krg... Mam nadzieje, ze nie byl to pomysl blizniakow. Oni filmiku nie robili, wiec imho nie od nich to zalezalo. Z reszta nie bede sie w to mieszal. Ogolnie to akcje mi sie podobaly mimo, ze nigdy nie przepadalem za PM.

690

*M4STER* | 2002-09-15 22:16:44

hmm fajnie wyszedł ten film :D
(pokazana prędkość gry.. :>

Gravatar