ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Będzie Power of Speed 2 ?!

śro, 10 grudzień 2003 21:36:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Zapewne każdy szanujący się gracz ProMode miał okazję zapoznać się z produkcją niejakiego fhn|AL|IEN'a. Film ten ukazywał pełnię umiejętności naszego rodzimego gracza, który, co jak co, ale CPMa grać potrafi. Mowa tu oczywiście o graczu klanu dioxide - matr0x'ie, który świetnie radzi sobie również na platformie vQ3. Tym, którym film przypadł do gustu autor postanowił zrobić miłą niespodziankę - będzie druga część! Jednak będziemy musieli na nią trochę poczekać.

Jak się dowiadujemy Alien postanowił powiększyć zakres filmu. W drugiej części Power of Speed będziemy mogli oglądać popis umiejętności nie tylko naszego rodaka - matr0xa - ale również innych, znakomitych graczy PM z całego świata! Możemy spodziewać się akcji 1v1, TDM, jak i pokazów speed movementu. Z naszego serwisu ProMode możecie zessać, póki co, trailer filmu, który niewątpliwie zaostrzy apetyt przed głównym daniem - drugą częścią filmu.

Filmu możemy spodziewać się w okolicach wakacji. Termin wydaje się odległy, ale czas, wbrew pozorom, płynie nieubłaganie szybko. ;)

Co tym razem zafunduje nam sprawca niemal kultowego już filmu? Przekonamy się już wkrótce!

.: Trailer Power of Speed 2

.: Wywiad z fhn|AL|IEN'em by MsT @ ProMode ORG

Eh

grzEs | 2003-12-10 21:42:41

no trailer juz od dawna jest. Ale z tego co mi mowil we Wroclawia alien to nie bedzie power of speed.

3294

MsT | 2003-12-10 21:44:58

ja go przekonalem :- D :P

217

obni | 2003-12-10 21:49:06

niegram PM, ale power of speed był super :) Podobał mi się urywek meczu matrox'a z krogotehem :D i te pokontarze :DD

861

eng | 2003-12-10 22:02:58

w pierwszej czesci wystapil tez sting :>

Gravatar

||| | 2003-12-10 22:06:22

ten film ma klime jak nie wiem, najfajnieszy film jak dla mnie :D

1874

bryan | 2003-12-10 22:07:00

troche przesadzone z muzyka w tym trailerze ;-))

217

obni | 2003-12-10 22:47:24

te trailer jest troche biedny :P Jest w nim więcej txtu niz akcji :P

Gravatar

matr0x | 2003-12-10 23:38:36

Przeczytalem wlasnie tego newsa!! SZKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

664

davep | 2003-12-10 23:46:44

W BOK ! :]
ps. tez bylem na tyl filmie: 45-3 jakos, ale nie powiem dla kogo :P

Gravatar

LuZnY | 2003-12-11 01:13:05

niech mu tym razem ktos pomoze z angielskim :-P

5069

benek | 2003-12-11 07:30:25

Czepiacie sie juz ;p, jedynka byla zajebista, a dwojka bedzie jeszcze lepsza ...

2557

bamc | 2003-12-11 08:16:37

Jak zrobić to że jak koleś jest death to zmienia color?

365

Szczawson | 2003-12-11 09:28:35

Tak trailer jest juz jakis czas, ale tylko dzieki redaktorowi MsT z serwisu Promode mozecie go zciagnac. Dla wielu ten film jest kultową pozycja. Sam puszczalem studentom ten film, gdzie matr0x ,dave, sting i inni wymiatali po mapach, duzo z tych uczących sie ludzi zaczelo grac promode przez ten film.

Gravatar

igor9k | 2003-12-11 13:01:03

so we meat again :-IGOR

Gravatar

seVen | 2003-12-11 13:45:09

W czesci pierwszej jest kilka niedociagniec, miedzy innymi wlasnie "anglojezyczna" strona filmu, kilka rzeczy mozna by zmienic, ale to i tak nie zmienia faktu ze to jest bezsprzecznie najlepszy film q3 jaki w zyciu widzialem, wielki szacun dla aliena za czesc pierwsza i gl przy drugiej

6777

gr. | 2003-12-11 14:05:22

co do tego plyniecia czasu to racja odkad mam studia to tak plynie ze nie wiem kiedy mija tydzien za tygodniem a cos co zdarzylo sie 2 tyg temu traktuje jako przedwczoraj..

4108

AL|EN | 2003-12-12 14:08:32

Cieszę się że tak miło została przyjęta wiadomość.
Ale musicie uzbroić się w cierpliwość.Jak zdam studia to mapewno zrobie PoS 2.0.Ale jak nie zdam to lipa :-(
Już niedługo wszystko będzie wiadomo.