ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rewolucja w klanie Logitech Umbra Vis Morbus !

czw, 30 czerwiec 2005 23:55:00 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Znany niemal wszystkim graczom Q3, klan Umbra Vis Morbus w najbliższym czasie obchodzi 6 rocznice swojego powstania. Wszystko zaczęło się na przełomie czerwca i lipca 1999 roku, kiedy to dwa najmocniejsze klany ówczesnej sceny Rocket Areny (STTL i TB) połączyły się dając początek wielkiej legendzie Polskiej sceny Q3, klanowi Umbra Vis Morbus.


Założycielami klanu byli Qazz, MalY, gaff i KRIZM. Z początku [UVM] było tylko klanem ra3, zmieniło się to około roku 2002, gdy do szeregów dołączył klan Chaos Legion dowodzony przez bardzo znanego na scenie q3 gracza fhantoma. W ten sposób powstała dywizja OSP/ca. Z czasem do klanu dołączyła dywizja gry Enemy Territory, która jednak po rocznej grze opuściła barwy Mocy i Cierpienia. Dzięki dobrej grze i rodzinnej atmosferze nazwa Umbra Vis Morbus stała się symbolem jakości w świecie Quake'a. Przez 6 lat pracy [UVM] dorobiło się wielu sukcesów, oto niektóre z nich:

Rocket Arena 3:

- 2005r. - Q3RA3 Polish Cup vol.2 / 5v5 - 1 miejsce

- 2002r. - Liga RA3 #1 - 1 oraz 4 miejsce [uvm*gaff oraz uvm*@lienn]

- 2002/03r. - Reprezentanci polski w CB NATIONS CUP:

  • uvm*gaff
  • uvm*qazz
  • uvm*hMr
  • uvm*@lienn
  • uvm*AcidRain jako kapitan
  • uvm*nep
  • uvm*maluszek

OSP Clan Arena Promode:

- 2005r. - Piaseczno #2 4v4 LAN - 1 miejsce

- 2005r. - Głogów LAN 1v1 - 2 miejsce (uvm*v!rus)

- 2005r. - Głogów 1v1 - 1 miejsce (uvm*szaman)

- 2004/05r. - Wintercup 1v1 - 1, 2 oraz 3 miejsce (uvm*szaman, uvm*porky oraz uvm*aromat)

- 2004r. - Europejska Kuh3liga - 1 miejsce

- 2004r. - Polish League Clan Arena #3 - 1 miejsce

- 2003r. - Pucharu Dialogu #1 - 1 miejsce

Jest to jedynie mała część dorobku wielu ludzi związanych przez ten czas z legendarnym klanem.
W przełomowym dla naszego klanu momencie pragniemy poinformować, iż kolejna świetna drużyna staje się częścią naszej Familii. Ich historia rozpoczęła się przeszło 4 lata temu, co zaowocowało wieloma mniejszymi bądź większymi sukcesami:

Team Deathmatch:

- 2005r. - Cyber Killers League - 2 miejsce

- 2004r. - 2 Liga Polish Divisions - 1 miejsce

- 2004r. - Ladder CLANBASE TDM - 1 miejsce

- 2003r. - Tarnów Cup #2 - 4 miejsce

- 2003r. - Tarnów Cup #3 - 3-4 miejsce

- 2002r. - Tarnów Cup - 5 miejsce

Miło nam powitać w szeregach [UVM] klan pa1n, który od dnia dzisiejszego staje się dywizją TDM/vq3.



W uznaniu zasług i wieloletniej pracy [UVM] firma Logitech, producent bardzo popularnych wśród graczy myszek z serii MX postanowiła wspierać działanie klanu umożliwiając graczom grę na wysokiej klasy sprzęcie, mający na celu zwiększenie determinacji w zdobywaniu kolejnych pucharów, równocześnie promując produkty Logitech. Na mocy tego porozumienia klan zmienia nazwę, na: "LOGITECH Umbra Vis Morbus". W skład klanu: LOGITECH Umbra Vis Morbus wchodzą 3 silne dywizje z ugruntowaną pozycją na scenie Quake'a: Rocket Arena 3, OSP Clan Arena Promode oraz Team Deathmatch.

Pragniemy również poinformować, że szukamy dywizji q3/CPMA, oraz dywizji z gier:

  • Counter-Strike & Counter-Strike Source
  • Warcraft 3
  • Fifa 2005
  • SWAT4
  • oraz inne nowey gry

Nasze poczynania w świecie esportu w poszczególnych grach możecie zobaczyć na naszej stronie www.uvm.glt.pl , która posiada najaktualniejszą baze graczy, newsów, artykułów, meczów, plików, najbliższych treningów oraz kontaktu z nami. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi graczami poprzez sieć IRC (irc.quakenet.org / #uvm), którzy postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z rewolucją Logitech UVM i nie tylko.

Obecni sponsorzy:
* LOGITECH
* sprzęt ( http://www.logitech.pl/ )
* TOYA NET
* serwery ( http://www.toya.net.pl/ )
* 4WEB
* serwery ( http://www.4web.pl/ )

474

GrimmY | 2005-06-30 23:59:41

talk’bout pro-gaming o/?

6873

Pionier | 2005-07-01 00:01:24

:DDDDDD kto by sie spodziewal?:D

2554

k3m | 2005-07-01 00:02:39

bryan: A myslalem, ze to ja zrobiem falstart :D

www.quake3.imro.pl/ca/?id=1#news_9068

Gravatar

mirr | 2005-07-01 00:05:38

niedlugo UVM to bedzie firma :D:P

7214

wishoza | 2005-07-01 00:16:31

Te kolorki pasuja do UVM jak jagody do smalcu. Pozatym spoko :)

4442

voodoo|norad | 2005-07-01 00:19:20

"- 2005r. - Głogów 1v1 – 1 miejsce (uvm*szaman) "

Sukces zdobyty jako vOoDoOszaman, nie uvm...

Dc5d45e4b66d49ab78d089514f9f4f2ef26dd959 full

bryan | 2005-07-01 00:20:08

wlasnie nie wiem czemu tak to wyswietla bo w kodzie w edytorze jest poprawnie wpisane i na preview wyswietla dobrze.

PS. falstart ? niee :P
Gaff : Jak możesz zamieścić to info dziś o 23.55 będzie fajnie

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 00:21:02

z tego co szaman pisal na forum, on sam zrzekl sie wszystkich sukcesow pod barwami voodoo na rzecz UVM ;]

2668

SL4VE | 2005-07-01 00:31:49

To premiera q3 nie była w grudniu 1999? Całe moje życie legło w gruzach :(

6209

nord | 2005-07-01 00:39:58

pozazdrościć tylko myszek jak dostaną a tak to rybka :ASD

11816

lizard | 2005-07-01 00:46:38

dobra dajcie kilka myszek :Q

7709

zgr3dek | 2005-07-01 01:01:37

a ile Logitech zaplacil imro za reklame ??

4442

voodoo|norad | 2005-07-01 01:03:44

Bądź co bądź gratuluje i wielu, wielu sukcesów życze! :D

2474

GaD | 2005-07-01 01:04:38

i w ogole co to za sprzedawanie sie za myszke ?!? ;asd

3846

Mav_8217 | 2005-07-01 01:06:48

tak się wszyscy na to uvm rzucili, że aż im sajt padł :PPPP

ed: a jednak, już działa. Mniejsza o to, że idzie jak krew z nosa, ale chociaż poszła :D

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 01:11:46

czemu wyczuwam zazdrosc u niektorych ? :F

GaD: skoro twierdzisz ze sie sprzedajemy za myszke to chyba Ty sie sprzedajesz za darmo ? :ASD

7709

zgr3dek | 2005-07-01 01:13:40

jaka zazdrosc
czlowieku bardzo fajnie ze uvm ma sponsora ale ja caly czas jestem ciekaw ile Logitech zaplacil imro by umiescic reklame bo jak dla mnie to nic

4727

kos | 2005-07-01 01:15:01

heh pamiętam jak UVM powstawało ;d

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 01:18:09

proste ze nic bo niby za co ? Ile bylo newsow ze jakas firma wypuscila nowa myszke or sth, przeciez to tez reklama, to ze ukazal sie tu news na temat tego ze ktos ma sponsora nie znaczy ze zaraz logitech musi im placic

2474

GaD | 2005-07-01 01:19:28

czyli to robi cala scena? szkoda ze nikt nie przyznal sie do "sprzedawania sie" procz ciebie froju ;asd

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 01:21:03

Idz juz spac.

Zadales glupie pytanie, wiec dalem Ci rownie glupia odpowiedz :)

2474

GaD | 2005-07-01 01:22:57

ok ok tak sobie tlumacz ;asd

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 01:23:40

Jak widac cos dzieje cos sie kreci.

Zgredek mylisz pojecia, powiedz mi ile mass placi za zdjecia w gazetach swoich raperow?

Gad ja sprzedalem cale zycie za myszki >...

2474

GaD | 2005-07-01 01:25:20

gaff spoko, kazdy ma jakies udziwnienia ;x

3031

ATi | 2005-07-01 01:28:56

dodam ze nie tylko myszki ;)

2474

GaD | 2005-07-01 01:31:11

instrukcje obslugi ? :D

7709

zgr3dek | 2005-07-01 01:33:34

gaff mass za umieszcze reklamy w gazecie ( zdiecia rapera i loga firmy musi zaplacic gazecie ) a raper ma umowe sponsoringowa, ktora w prosty sposob okresla co sponsor daje ( ciuchy, kase na trase i teledyski ) a w zamian ma prawo do wykorzystywania wizerunku sponsorowanego
za umieszcze nei loga czy banera na portalach hh tez sie placi

10153

7328221o | 2005-07-01 01:45:11

Ja chce dywizje Fm 2005 :> Ps. Ale www to przydałoby się na lepszym servie i site jakiś bardziej pro. Jak na elite o_

8677

Pisek | 2005-07-01 01:45:36

a ja pamietam jak moj dziadek kupowal mi cukierki werterls oryginal :q

861

eng | 2005-07-01 01:52:54

ten news chyba nalezy potraktrtowac jak po prostu zwykla informacje a nie jakas reklame. Tak samo bylo z raulowym niusem o promocji neo512 by tp.

haha gad -> zazdrosnik ;x

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 01:59:05

No to zgredek my tez mamy taka umowe

Co tu pisac dobrze ze sie cos dzieje moze wiecej firm wejdzie w esport jak zobaczy ze warto

7214

wishoza | 2005-07-01 02:21:02

painy czy aby nie zbyt przewrazliwiliscie sie na ta zazdrosc ? Nie doszukujcie sie jej na sile, bo imo GaD ma takie poczucie humoru i lubi sie posmiac z takich rzeczy ... Tak jak ja ;asd ale wole juz tutaj nic nie pisac, bo w sumie to moze i dobrze, ze macie jakiegos sponsora ;a Mam nadzieje, ze taka pierdola nie zmini Was :

1133

nxs.ven | 2005-07-01 02:21:10

2002r. – Liga RA3 #1 – 1 miejsce uvm*gaff :ddd
zdobyte przez zbanowanie oponenta za skila:asd wybacz nie moglem sie powstrzymac :*

10265

m1ru | 2005-07-01 02:47:24

OMFG :DDDDDDDDDD

2390

UVM-Maluszek | 2005-07-01 03:11:12

Polak to Polak - zazdrość, złośliwość. Zal dupska co poniektórym sciska,ale to jeszcze nic zacznie sciskać za 6 miesięcy kiedy wyjdą całkowicie nowe myszki, słuchaweczki, specjalne Pady, i całe komplety bedzie miało UVM celem testowania - napisania króciutkiej recenzji i jeżeli gracze będą zadowoleni mogą zostawić lub zamienić na inny model.
Życzę miłego skrętu kiszek

7748

[M]aniek | 2005-07-01 07:45:09

fajnie

6777

gr. | 2005-07-01 08:29:10

hehe mozna bylo o tym przeczytac na klanowym forum pain gdzie przypadkowo trafilem z okazji buga odkrytego przez [M]anka
fajne to bylo czerwone wyboldowana czcionka najwieksza jaka sie da NIE MOWCIE NIKOMU O TYM CO ZOBACZYCIE a przeczytalo to pol sceny zanim powstal ten news ;D

7748

[M]aniek | 2005-07-01 08:37:56

dodaj gr ze to nie ja dalem Ci linka tylko przypadkowo tam trafiles!
jakie pol sceny :D ja nikomu nie dawalem tego linka

169

MateoMartinezz | 2005-07-01 08:42:52

gratulacje - brawo - nareszcie

Gravatar

Fabian | 2005-07-01 09:08:40

Gratuluje.
Wiadomość od mojego kumpla nie mógł sie zalogować :D
"A gdzie to sie zapisywać ?? c_O, bo oczywiscie sie zapisze jeśli dostane mouse. Ja do dywizji w3 roc.. Mój account to hardcoremicro, gram aktualnie w najlepszym klanie Polski, HiVE. Czekam na odpowiedz."

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 09:16:27

Widzisz MALUSZEK jednym z takich POLACZKOW jest maly venik
ktory pisze bzdury bo nie lubi mnie za bardzo.

2002r. – Liga RA3 #1 – 1 miejsce uvm*gaff :ddd
zdobyte przez zbanowanie oponenta za skila:asd wybacz nie moglem sie powstrzymac :*

Chlopcze ty wtedy nie grales i w majtki sikales a sie wypowidasz. Spytaj fraga bo mecz byl na innym serwerze a bana nie mial wtedy
Zapominam ze zawsze robisz kolo dupy mi ze swoimi kolegami ze szkoly etc. Wiec nic innego nie mogles napisac...
Ja wiem ze nic nie mozesz zrobic i jak Maluszek napisal wlasnie taki POLACZEK jestes.
Pozdrwawiam cie dalej badz dobry synek , ucz sie 10 lat i jaraj wiecej. Powodzenia

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 09:18:50

Zgadza sie gr.goes.GoSu Info dla tych co troszke grzebali mozna bylo znales ale oficjalnie od 1.07 obowiazuje nas umowa wspolpracy. Co za tym idzie informacje prasowe musza publicznie wlasnie sie tak pojawic.
Tu juz obowiazuje pewne procedury i zobowiazania to juz nie jest zabawa w piaskownicy.
Zycze tylko wam zeby inne firmy zaczely wchodzi tez w esport tak jak jest to nza zachodzi inaczej slabo bedzie to wszystko rozwijac sie w esporcie

7021

aromat | 2005-07-01 09:27:03

Gratuluje.
Wiadomość od mojego kumpla nie mógł sie zalogować :D
"A gdzie to sie zapisywać ?? c_O, bo oczywiscie sie zapisze jeśli dostane mouse. Ja do dywizji w3 roc.. Mój account to hardcoremicro, gram aktualnie w najlepszym klanie Polski, HiVE. Czekam na odpowiedz."

Ja sie intresuje scena wc3.. i zadne HiVe NIE jest najlepszym klanem polski.. bo jest nim TP i UF ;]hehehe oj dzieciaczki ;d

11286

duf | 2005-07-01 09:28:33

Moje gratulacje.

Brawo Gaff. Brawo chłopaki.

7021

aromat | 2005-07-01 09:41:32

I takie komenatrze mi sie naj;lepiej podobaja jak napisal duf.
Thx men :*

3465

pepz | 2005-07-01 10:02:34

ej no bo @#$%, po co to sie teraz sapac na UVM? chyba dobrze, ze maja sponsora, nie? dzisiaj oni, jutro moze ktos inny? przynajmniej wieksza szansa na to.
eot

2668

SL4VE | 2005-07-01 10:12:27

Hej! To co z ta premiera q3?

7643

Pawuj | 2005-07-01 10:28:37

z tego co wiem to pa1ny beda dostawaly caly osprzet pro playow a nie tylko myszki :D

Gravatar

owl | 2005-07-01 10:39:41

no, dobrze sie dzieje :)

Gravatar

owl | 2005-07-01 10:50:45

to może teraz jakiś multiclan sie zorganizuje i załatwi sponsoring razera, będzie rywalizacja firm na Polskiej scenie q3 :p

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 11:07:54

oj [M]aniek Twoj komentarz potwierdza to ze jestes plebsem jak dla mnie. Przykro mi to mowic. Okazuje sie ze nie dosc ze przeczytales wszystko na naszym forum, podpie.rdoliles ze niby my sobie nabijamy posty, do tego przekazales osobom trzecim jak wykorzystac ten bug [hi gr o/]. Nie spodziewalem sie tego po Tobie.

Taaak, wszyscy raptem przypadkowo trafili na forum pa1n, jaaasne :)

Gravatar

JaraCz | 2005-07-01 11:15:22

no szczerze gratuluje !!

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 11:31:29

Dzieki wszystkim za gratulacje, bylo ciezko ale cos sie udalo zobaczymy jak bedzie dalej

3846

Mav_8217 | 2005-07-01 11:35:56

Sprawę buga już wyjaśniono dawno i nawet ’włamując się’ z pomocą redaktorów na forum redakcyjne, [M]aniek wyjaśnił tego buga. Tak więc sposób wykorzystania tego buga znali tylko uprawnieni redzi i admini, a że gr trafił na ten topic o sponsoringu na pałę, to co zrobić?

Nigdzie nie znalazłem, żeby komukolwiek podawał tego linka do tego konkretnego topicu.

Przeczytaj 10 razy swojego poprzedniego posta, to może zrozumiesz jaki jest bezsensowny?

I co Ci się stało, że dwie osoby o tym wiedziały (Maniek i siłą rzeczy jego brat) a potem jest gr trafił tam na pałę? Zresztą, pewnie Wasi koledzy z list kontaktowych na gg o tym wiedzieli już dużo wcześniej i taką ’pocztą pantoflową’ o tym poszła fama. Bo ja właśnie na gg jakieś 1-2 tyg. temu się o takich planach dowiedziałem, nie wiedziałem tylko jaka firma dokładnie będzie Was sponsorować.

Gravatar

vTm | 2005-07-01 11:37:10

pa1n’r4 MAniek tez urzedowal na naszym forum FF .... nic tylko wjebac sie w 10 samochodow i go wywiezc 600km od domu rozebrac i dac butelke wody :P

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 11:39:04

mav: Wiem ze bronisz kolege, ale mogl to zalatwic w inny sposob. Zamiast zakladac temat na forum ze jest taki bug, to mogl od razu dac znac BB, a tak zanim BB przeczytal to juz pol sceny wiedzialo jak wejsc.

3846

Mav_8217 | 2005-07-01 11:42:23

www.quake3.imro.pl/board/?action=post&fid=3&tid=17359&odk=0&str=1

Ale tu nie ma podanego jak wejść, tylko napisał, że się da ;D A na redaktorskim tylko wyjaśnił o co w nim biega ;)

1133

nxs.ven | 2005-07-01 11:42:23

loooo troche niebardzo bo ja juz nie gram od dawna pomijajac ostatni tydzien na ktorym poprzestane.co mnie obchodza jakies zestawy testowe nowych myszek loooool
kolo dupy bede ci robil przy kazdej okazji bo jestes"wielkim adminem gierkowego serwera":asd a masz sie za Boga. banujesz ludzi za to ze sa lepsi niz ty i swiecisz oczkami jaki jestes pro admin.

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 11:53:28

Dobra nie chce mi sie tu juz wiecej offtopicowac, tak jak to niektorzy lubia to robic (jadac sie nawzajem). Tymczasem radujmy sie newsem, a jak ktos cos ma do mnie albo do pa1n to zapraszam :D

EDIT: faktycznie pokrecilem tamten post nizej bo zmienialem tresc i wyszlo jak wyszlo, teraz poprawilem :DDDDDDD

7021

aromat | 2005-07-01 12:12:03

nxs.ven zamilcz bo żal ci tyłek sciska.

8870

plej | 2005-07-01 12:14:06

GL na nowej drodze życia bejki :)
PS. I tak was jedziemy :ASD :*

7021

aromat | 2005-07-01 12:23:08

Plej ty zawsze bedzie jechany na lanach w pupe :D:D:d

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 12:26:43

Tak venik wiem ze cie boli wszystko ale to juz twoj problem. Jestes lepszy odemnie, zawsze chciales byc.

3031

ATi | 2005-07-01 12:26:58

hmm tak szczerze mowiac to w sumie jakis tam sukces, ze ktos tam w polsce wkoncu ma /chyba/ dobrego sponsora ;).

Gravatar

tox1c | 2005-07-01 12:38:21

co do tego meczu frag vs gaff to zgadzam sie z wypowiedzią ven’a. Znam sie z fragiem ladne pare lat i wiem jak to wszystko sie potoczylo. Tylko teraz gaff nie jedz po mnie :)

Gravatar

Logitech*dTh | 2005-07-01 12:49:34

Nie rozumiem tego, poprostu nie rozumiem. Poco poruszacie drobne tematy? Jestescie zalosni ; o Nie mozna poprostu powiedziec gratulacje, cieszymy sie, ze cos tam. Tego typu powinny byc komenatrze. Poco to a w tej lidze jarek nasral pawlowi na glowe i dlatego marek wygral. a tutaj 1 miejsce nie tak jest a tu byla zima i pawel nie mial na kurtke dlatego przegrak zawody na rzecz Marka. Poco jakies takie cholerne glupstwa wypisujecie? Czujecie sie wtedy dowartosciowain? Gdy dowalicie tym, ktorym sie udalo. Czy to żle? Zamiast tutaj pierd.olic i obrabiac dupy UVM zajmijcie sie wlasna gra i organizacja w clanie, a moze i Wam sie kiedys poszcześci ;o Zalosne !

2390

UVM-Maluszek | 2005-07-01 12:49:56

Logitech*UVM - The bigest Power Family.

                     D. C.

3031

ATi | 2005-07-01 12:51:37

to wam dogadal 14 latek :DDD

Gravatar

tox1c | 2005-07-01 12:58:13

To bylo do mnie ? Ty sie nie boj o mnie i o cale h00ls :>

Gravatar

Logitech*dTh | 2005-07-01 13:00:11

14 latek 14 latkiem ale oni sa ewidentnie zalosni. Takie poprostu zwykle @#$% ;o Ktore nie moga napisac GG czy gratulacje, musze roztrzasac dlaczego kto wygral i ze to nie fair i ze wszytsko jest zle. Nie wypowiadam sie juz to bo mam ich szczerze mowiac w dupie. EOT

3031

ATi | 2005-07-01 13:04:26

’ Dopisano 1.7.2005 o godzinie 12:58 [ tox1c ]
To bylo do mnie ? Ty sie nie boj o mnie i o cale h00ls :>’

a to do kogo ? :xxxx

14 latek = dth ;p

8261

dinh-equador | 2005-07-01 13:22:00

fajnie :) Gl i życze dalszych sukcesów!

5882

fhantom | 2005-07-01 13:31:59

gratulacje :]
do uvm zawsze będę żywił sentyment, cieszę się że zdobyliście sponsora a jeszcze bardziej cieszę się że jest nim Logitech; konkretna firma
nice

edit: bryan popraw znaczniki, używaj pojedyńczego ’ a kolory będą ok

6406

amir | 2005-07-01 13:40:37

no spoko, GRATULACJE! :)

ALE...
po co o tym pisac tutaj, na serwisie ca i ra3? i jeszcze wszedzie to samo ;o

7021

aromat | 2005-07-01 13:55:55

Amir iczy sie rozgłos :)

Gravatar

Fabian | 2005-07-01 14:10:07

Aromat, pocwicz jeszcze czytanie ze zrozumieniem. Przeciez kumpel pisze ze ROC NIE TFT i w rocu HiVE nie ma sobie rownych w polsce. RoC to reign of chaos widze nie wtajemniczony jestes i nie wiesz.. eot.

Gravatar

666|v1nc | 2005-07-01 14:13:01

bedzie dobrze dzieciak:]

8051

Pir@nia | 2005-07-01 14:34:50

gratuluje
Z perspektywy czasu wam taki sponsor nalezal sie najbardziej :) (dywizja osp/ca, bo innych nie znam az tak dobrze)
Mam nadzieje, ze nie uderzy wam teraz do glowy woda sodowa i nie staniecie sie za bardzo "pro", tylko nadal bedziecie zgrana paczka bejkow. :)
gj

11505

Logitechrecla1m | 2005-07-01 14:57:27

nie no , wyluzujcie ludzie... typowe polskie zachowanie .. heh.. zamiast gratulowac, ze sie udalo to jeszcze jedziecie uvm.. :|

6406

amir | 2005-07-01 15:19:59

ej co wy @#$% macie z tym "typowym polskim zachowaniem’?"
ej ide do kibla - wypilem duzo gazowanego i musze siku -- TYPOWO POLSKIE ZACHOWANIE !

7643

Pawuj | 2005-07-01 16:07:15

r4 wiem ze maniek to plebs i ciota :D ale powinniscie mu dziekowac ze wogole o tym raczyl powiedziec bo moglby sobie czytac w nieskonczonosc a tak BB usunie blad. A co do forum pa1n to fartem trafil na wasz jeden temat i akurat o sponsoringu, wiecej powiem ze nawet tego nie przeczytal :) A co do raGe to gosc najebal ze 100 postow w stylu "adfhdfhgsj" i sie pozniej plul ze moze robic co chce na swoim forum :Asd pozdro ;s

2474

GaD | 2005-07-01 16:11:12

-=NUKED=-

2390

UVM-Maluszek | 2005-07-01 16:56:15

Sit Tibi terra levis

419

baxowy | 2005-07-01 17:10:48

Gad zostal zdisowany ;)

8261

dinh-equador | 2005-07-01 17:18:53

hah Oj maluszek maluszek :P
GAD :))))))))))))))
GL

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-01 17:30:19

Gad prosze o edit swojego kometarza maly sa swoje racje ale raczej nie tyczlo to ciebie tylko np vena

Maluszek Gad to fajny chlopak wiec nie wrzucajcie na siebie

Prosze o kulture panowie oboje jestescie duze chlopaki
Mysle ze news ma inna przeslanke
Licze na to z inne firmy wejda tez w esport i bedzie sie to rozwijac mocniej i kazdy z klanow bedzieogl powalczyc o sponsora

7021

aromat | 2005-07-01 17:40:26

Maluszek to moja dupa i finał :D

9801

StaWik | 2005-07-01 18:13:28

hah :D

2474

GaD | 2005-07-01 18:14:58

-=NUKED=-

9884

teo | 2005-07-01 19:12:21

gratulacje.

4365

d4widoV | 2005-07-01 19:15:21

kongratulejszon uvm, nalezy wam m.in. za tak dlugi okres utrzymania klanu z klimatem i tradycjami

zapalenie p.i.z.d.o.g.ł.o.w.i.a (c) GaD

GaD myslalem, ze jebne jak przeczytalem to :ASDASASDSDA

5342

wuder | 2005-07-01 19:42:33

Gad skąd Ty bierziesz te hasełka to ja nie wiem :-DDD

Ale dajcie już spokój, Maluszek to dorosły koleś trochę starszy od Ciebie Gad, ale Ty też już duży chłopak jesteś, więc nie zachowujcie się jak dzieci :SA:SD::DS:D :]

7214

wishoza | 2005-07-01 19:42:58

Żadko używam tego słowa - jakoże sam w wiezieniu spedziłem nie jeden rok ;a - ale na takie okazje okazuje się niemal skarbem ... C I O T Y ... Przestańcie pier.dolić o jakimś polskim zachowaniu ... Nie podoba Wam się coś w polsce ? Droga wolne, unia i te sprawy, jedzcie sobie do bogatszych super państw w którym są same ideały i takie tam ... Mógłbym napisać ’zamiast pierdzielić, lepiej zacznijcie coś robić w tym kierunku (zeby Polska była lepsza)’ ale nie ma sensu, bo i tak wiadomo, że lepiej wejść na nowy jacht niż ratować tonącą łódeczke ... Polskie zachowanie tu, polskie zachowanie tam, ale i tak jak czytam o polskim zachowaniu to wiadomo, że chodzi o coś złego ... Wkur.wiacie mnie ;q

podoba mi się podejście GaDa ;asd a Ty maluszek (who da hell s Maluszek ? ; o) szanuj byłego mistrza polski 1v1 ;Q Taka gadka w komentarzu - nic trudnego - ciekawe co byś zrobił na arenie jakby gad niszczył Cię na respach :|

Ide sobie zjeść kawałek gotowanego mydła z ryżem :

3031

ATi | 2005-07-01 20:01:30

wish - nie znasz maluszka to cicho ;). Bo to mistrz polski ra3 :>. Coprawda teraz nie gra bo nie moze - jest w australii, ale zapewniam ze na ra3 ’radzi’ sobie..

96

Rozz | 2005-07-01 20:04:22

Gudlak girlz!

9801

StaWik | 2005-07-01 20:55:53

oo GaD pewnie skopiowaleś swoją żałosną śpiewkę z wrzut ktore na mnie pisałeś jakiś czas temu - słowo w słowo to samo.. wnisoek z tego jestes sam jak ta ciota ktora z zakompa gada i sobie przyjaciół szuka w śród durniów którym imponuje takie słownictwo heh nic dodać nic ująć poprostu skiller GaD a i jesio coś prosze powstrzymaj sie od pisania tych twoich super formułek bo to dowodzi że masz je wytrenowane a jaki z tego plynie wniosek? musiales to w życiu wytrenować bo jak sie domyślam jesteś gnębiny przez otoczenie i pewnie to dla tego jestes taki agresor internetowy :D z poważaniem [UVM]Stawik

2474

GaD | 2005-07-01 21:08:43

buahaha analfabeta i dupowłaz ;asd
jak narazie to Ty szukasz przyjaciol, nie mowiac ze wszystkim grozisz jaki to ty twardziel jestes, w koncu na fotkach wygladasz jak gangsta na pol etatu wiec wygumiaj na ra3, wystarczy ze tam jestes scenowym blaznem
ps: korki korki do domu

" bo to dowodzi że masz je wytrenowane a jaki z tego plynie wniosek? musiales to w życiu wytrenować"

buahsasd

1133

nxs.ven | 2005-07-01 21:14:58

nom pisal do mnie bo gaff sam juz nic nowego nie potrafi mi powiedziec...a dth nie bedziesz mi mowil komu mam gratulowac napewno nie bede tego robil komus kto banuje moich graczy za to ze lepiej strzelaja z lasera:asd myslalem ze bany dostaje sie za ogc itd ale chyba tez nie..www.quake3.imro.pl/ra/?id=5155&scrid=14966 wiem wiem tylko testowales ciekawe jak czesto:o sor all ale nie moge sie powstrzymac od komentsa jak widze takie bzdury...od jutra znowu wow. gaff nie bedziesz musial spedzac wieczorow przed konsolka czychajac na vena.pozdro

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 21:23:36

oj chlopaki przestancie :P

2474

GaD | 2005-07-01 21:36:11

ja juz skonczylem, nie bede wiecej dyskutowal z kims, kto zrobil z siebie totalnego debila a teraz probuje to wszystko zatuszowac uzywajac słownika ortograficznego online i madrych zdan ktorych nie rozumie...zreszta po co ja w ogole marnuje czas na niego
Pozdrawiam wszystkich ! ;asd

8649

castor | 2005-07-01 22:08:07

smiesznie tu : DD

powodzenia uvm, a ty dth schudnij : DD

2148

Logitechr4 | 2005-07-01 22:23:31

juz na prawde bez dyskutacji i nie filozofowac mi tu :ASD:DSA

9801

StaWik | 2005-07-01 22:43:00

GaD ty pewno wyglądasz lepiej ?:D " do najebania laps" - cytat z rozmowy o tobie z jednym z mieszkańców twojego miasta który widział cie na oczy - :D
heheh druga sprawa ja cie nie strasze ja ci moge coś obiecać a co do błazenady to moze jak już dorośniesz do swojego wieku (umysłowo) to zrozumiesz że kurwami chujami i innymi powiedzonkami to ty robisz z siebie blazna i zamknij juz buźke bo dużo gadasz a nic puenty w tym nima 3maj sie szwarceneger :ASD

6406

amir | 2005-07-01 23:13:33

omg

5997

THRAWN | 2005-07-01 23:24:07

no to gratuluje :P uvm hm...wlasnie swojego cl’a klanu swat4 poinformowalem o tym ...hm...moze sie uda bo niszczymy (www.quakecrew.com) ;)

tylko chcialee tu uspokoic panow z pain vel UVM tdm - widze ze jejtescie nastawieni ze beda wam wszyscy zazdroscic ...widze to po waszych gatkach ... na waszym miejscu olal bym ta tematyke :) ..i sie cieszyl nowa myszka ;]

PS: GaD chce myszke ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PS2: podobnie jak Ja ;d

10265

m1ru | 2005-07-01 23:51:03

"gangsta na pol etatu"

:ASDASDASDDAS

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 00:28:01

Ven co ja moge ci napisac.
-wieczny student z ciebie czyli w sumie lipa
-synek dobry taty jestes, bo raczki do wszystkiego masz lewe
- do tego zjarany chodzisz non stop
- szukas zaczepki tylko do mnie
- a do q3 jak widac tez srednio sie nadajesz

w sumie malo mnie obchodzisz kolego ale ludzie tak o tobie mowia a znajmoych mamy wspolnych.
Jak widac malo mozesz

napisz cos jeszcze venik to pozlewamy z ciebie

10265

m1ru | 2005-07-02 00:51:41

hihihi ale polew ...

499

L3si0 | 2005-07-02 01:05:24

po komentarzach i tej aferze z fake klanem moge powiedziec ze UVM to dzieci z niedorozwojem, wiec japa @#$% szmaty, bo prawda jest taka, ze dla graczy tdma nie znaczycie wiecej niz zero, wiec po @#$% sie tu pucujecie itd za ta afere w cb to dziwie sie, ze wogole ktos chce z wami gadac, zalosne zakompleksione dzieciaki, mam nadzieje, ze nie bede musial wiecej o was czytac !!!
ps. nie dotyczy bylego pain :D

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 01:14:06

L3si0 dziki za twoj komentarz tryska zniego pelna dojrzalosc.
Nie znajac struktor klanu mogles poplenic ten blad
Dla wyjasnien tylko ci dodam ze dywizja ET zostala usunieta calkowicie z naszych szeregow za swoje wystepki , a kazda dywizja rzadzi sie swoimy prawami.
Dzieki za twoje slowa otuchy ale nasz historia jest dluga i nie tak piekna jak opisujesz ale skad mogles to wiedziec.
Do tego dochodzi TDM, nigdy nie gralem nie chce itd , wiec ze tak powiem scena TDM mnie nie rusza i nie musze byc dla niej nikim tak jak ja uwazam ta scena dla mnie jest zerem na modach w ktore gramy.

Zycze czy aby twoj klan rozwijal sie lepiej, byl lepiej zorganizowany. Poczytaj ta formulke o POLAKACH maly ja napisal przyda ci sie. Oraz oczywiscie doroslego bycia:)

PS nie wiem o czy mowa fake klanie, ale to chyba nie pod nami cos ci sie chyba daty lekko ten tego no eeee poje.baly

Pozdrawiam

499

L3si0 | 2005-07-02 01:23:39

ahsahshahs poczytaj sobie swoje komentarze odnosnie tamtej afery, jak wyzywales kolesia od pedalow, straszyles ze mu wjebiesz i zbanowales na serwy tylko za to ze wypelnial swoja powinnosc, bo byl adminem cb, i wbij sobie do lba, ze niektorzy graja dla przyjemnosci, tak jak my teraz, wiec nie potrzebujemy organizacji, gaff wielki organizator ahsahshahsahsa zajebisty macie multiklan w q3 sahshahsa ra3 nigdy nie zaistnialo na europejskiej scenie, a tdm juz na niej umarl, wiec przestan sie tym podniecac i przejrzyj dzieciaku na oczy i prawda jest taka, ze tdm>>>>>>>>>>>>ra3, i sam o tym dobrze wiesz, wiec skoncz ta pucke siurku
ps. moze mnie tez zbanujesz ahsahshashahsa

861

eng | 2005-07-02 01:39:46

lesio no i po co te nerwy i klotnie ? :>

2474

GaD | 2005-07-02 01:44:16

"GaD ty pewno wyglądasz lepiej ?:D " do na****nia laps" - cytat z rozmowy o tobie z jednym z mieszkańców twojego miasta który widział cie na oczy - :D"

no swietna historyjka buaha, w "bravo girl" to wyczytalas parowko ? ;d, a moze to jeden z moich fanow ktoremu nie chcialem wyslac cfg wiec w zemscie wymyslil pseudo historyjke ze mnie widzial ? ale co z tego ze by mnie widzial? wiekszosc graczy z bialego wlazila mi w dupe procz graczy cB ktorych serdecznie pozdrawiam ;d, a oni zapewne nie zadaja sie z korkasami jak Ty, a moze sie myle?!? moze to jakis spisek ? moze ten przyjaciel twoj pomylil mnie z twoim bratem jak w delegacji na trasie stal w okolicach bialego ? spytaj sie czy jest tego pewien poniewaz urzekla mnie twoja historia !, gadaj zdrow obiecac to mi mozesz i na tym sie skonczy jak zwykle ;asd, a jak narazie to z twojego wygladu mozna wywnioskowac ze masz porazenie mozgowe, plaskomordzie i jestes łapsem ktory straszy sasiadow wygladem, peace panie iti ;asd

ps: nie wpisuj sie tu bo jak widzisz nie jestes tu mile widziany

8649

castor | 2005-07-02 02:02:24

thrawn: co do swata 4 to niepowiedzialbym ze tak niszczycie :ASD z nami dostaliscie : *

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 02:05:42

L3si0 ok masz racje jestes boski fajny koles, trendy , jazzy, etc, komore tez masz?
dziwne ze zachod gra w ra3 a ra3 to mod od q1 potem bylo ra3q2 a teraz jest ra3q3 a ma byc tez ra3q4.. przegapilem cos kochanie. zapominam ze twoje oczy maja klapki TDM i granie w polsce chyba. Polecam zajrzec czasem na CB

Wiec slonko masz racje

Zapominasz o tym ze my nie gramy tylko ra3.
Ale chyba ty na naszym modzie nie masz za duzo do powiedzenia w grze
Lesio a gdzie ten twoj TDM klan co tam macie? lapiecie troche sponsora? TDM sie wybija przeciez nie powinienes miec problemow slonko ty moje.
Tak mi cie szkoda, taki maly polaczek jestes zapyzialy , kartofelek.

Tak lesio slonko siurek cie zbanuje zawołasz burka?

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 02:13:45

Lesio to juz koniec wszystko sie skonczylo popłakałem sie ide spac, hlip.

A tak na powaznie pozdrawiam dzieki za wasze komentarze wszystko przyjolem do wiadomosci , jako admin jestem odporny po 8 latach na te teksty tych doroslych ludzi przed monitorem na zywo oj jest duzo gorzej, takie male nie dorozwojki:)
Dzieki za dobrze komentarze ci co znaja nas lepiej i grywaja tez w inne mody nie tylko TDM chyba lepiej to rozumieja wszystko.
Ahas piscie wiecej w koncu to juz ponad 100, chetnie pokaze zestawienei jak bedzie 200 albo 300 komentarzy tylko lepiej dla nas wiec pisac chlopaki!!!!!

czesc

2474

GaD | 2005-07-02 02:14:32

asd

3031

ATi | 2005-07-02 02:16:30

GaD - wymiatasz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9944

gamma | 2005-07-02 02:44:28

przesssstancie bo sie spawiuje....

12582

mhr | 2005-07-02 03:22:04

dobra robota gaff nie spodziewal sie ze sponosor w q3[niewazne jakim modzie:O] jescze jest mozliwy a tu takie zaskoczenie gj,teraz tylko uprzodkowac dywizje i zdobywac laury w polscie i w europie powodzienia.

Gravatar

666|v1nc | 2005-07-02 05:14:45

lesio ty nutrio daj spokoj bo z.a.j.e.b.e. ci trzona :o
dla polglowkow ktorzy chca sie przyczepic to slowo powyzej zostalo specjalnie napisane,pozdrawiam:>

1133

nxs.ven | 2005-07-02 10:29:38

loooo pojechales mi tobie napic sie piwka albo cos zapalic mamusia nie pozwala?moje prywatne zycie nie powinno cie interesowac no chyba ze jestes....wszystko na to wskazuje.szkole dla twojej wiadomosci wlasnie koncze a w tym q3 jade cie na kazdej platformie bo jestes nubem jakich malo.zreszta pokazesz jak grasz w TP i bedzie beka:o
a jakie raczki mam lewe kiedys ci przy okazi pokaze..
edit. tylko ze na zachodzie ra3 graja tdmowcy i na odwrot poziom gry tez raczej jest tam inny w ra3. nasz polteam z osp by was tam wymiutl na tym ra3 jak bys im podal mapy na ktorych zagracie i by sie im chialo je pograc przez tydzien zeby troche obczaic jak biegac:asd mi by sie nie chialo:asd

4079

nxs.rush | 2005-07-02 10:46:08

ven olej tego plebsa, bo szkoda klawiatury :ASsd go.wno o tobie wie, ale lubic smarowac kogos, jak mu kiedys tatus robil A:SDA ja mu za to odpowiem pro :asD to moze zawias skuma :SA:D

wiec gaffina, mam 23 lata, juz zarabiam wiecej od takiego pachola jak ty, studiuje sobie tez, w q3 nie gram np. miesiac, dwa, wygeneruje sobie klucz, zeby ominac tego twojego kolejnego banana i oram cie jak szmate, hmm... pluskwo jestes zerem w uj :DDD

7021

aromat | 2005-07-02 10:49:46

A jednak 75%.... sceny ..tak jak maluch pisał.

4079

nxs.rush | 2005-07-02 10:54:11

a co maluch wie o scenie, gral w czasach kiedy na ra3 wchodzily myszki optyczne a teraz ucieka przed kangurami ;a;sda ale i tak mysle, ze wiecej niz ty, aromat, znany z durnych od zawsze komentow, wynikajacych nie ze zlego dnia, lecz odmiennosci twej natury od gatunku homo sapiens :As:D

zaraz mi napisze ze nie jest gejem A:SD

7021

aromat | 2005-07-02 10:57:47

Hahaa.. żałosny jesteś Maluszek zna tą scene od małego pixela na monitorze szczylq.
A to, że jest w Australi to lepiej dla niego zazdrościsz mu, ze zamiast wody minerlanej z biedronki on pije sobie co inneg ?
To, że w zimie ma 28 stopni ? To ze wszystkim czym ma moglby cie zasypac żal ci dupe sciska ze sie wybił ma lepsze życie a nie jak ty gnije przy monitorze i nie wychodziz z 4 scian jestes żałosny zamnij juz plape bo serio wieje hujem..

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:05:53

cos dwa razy sie zrobil komentarz
wracja venon do domu lepiej jak to pisales kiedys tam KOZAK JESTES

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:05:54

Venom Rush znacie adres zapraszam.
POzdrawiam, jestescie lepszi masz racje cos jeszcze?
Maluszek to histroia ra3 i q3 tez ale jak widac uszanowac tego nie umiecie jak wielu rzeczy.
Zastaniwa mnie fakt po co sie pchacie na moje serwery skoro zal du.pe wam cisnie???
Nudzicie mnie i stara spiewka i rywlaziacja ambicji venoma z UVM. GL chlopaku...

ps: rushku cip.ko skad znasz moje rozliczenie podatkowe?

4079

nxs.rush | 2005-07-02 11:08:54

aromat:
hmm... :A S:dAS
1. niestety moja robota nie pozwala mi na siedzenie przed kompem tyle co takiego prostakowi jak ty :ASd zaluje bo cos bym pogral :/
2. moim zdaniem nie ma pojecia o scenie jest nie tylko spowodowany wyjazdem do australii ale rowniez zbyt scislym powiazaniem z gaffem, ktory to ma zbyt duzy wplyw na opinie samego malego. zlego slowa na maluszka nie powiedzialem i niczego mu nie zazdroszcze, zycze chlopakowi duzo szczescia, wysokich zarobkow i beztroskiego zycia. ja sam mam propozycje wyjazdu do grecji do pracy z mozliwoscia zostania i rozwazam taka opcje.
3. plebejem byles, jestes i bedziesz :AsD:a musiales byc zly w poprzednim wcieleniu, bo bozia nie dala ci rozumku :ASD

gaff:
nie znam, widzialem cie pare razy :DDD plebeju ven nie ma zadnych ambicji pokonania uvm :o po pierwsze to wiekszosc waszych graczy jest spoko, ty glownie jestes zwisem, ktory powinien sczeznac w meczarniach, a po drugie pojechalismy was w ra3cupie vol1 i jakbys polowy z nas po tym nie zbanowal a polowy nie kickowal to sytuacja powtorzyla by sie - proste? A:Sd na 100% dla ciebie nie :DDD

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:10:34

odpowiem ci na @ szkoda brudzic orga

1133

nxs.ven | 2005-07-02 11:18:41

nie bede specjalnie sie wybieral do takiego czegos jak ty bo nie mam 15 lat a gry komputerowe nie robia tego ze mna co z toba.do tego jestes takim ziomem ktory poleci sie wyplakac na ramienu pierwszego lepszego policjanta.pewnie do znajomego swojego bys polecial :o a wiesz kto tak robi?:asd wlasnie ty jestes taka osoba.nie mam ochoty przez takie cos robic sobie problemow.

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:21:49

widac venom wlasnie idz lepiej zajaraj sobie i niech tatus dalej cie utrzymuje lewraku

TAk jest rush masz racje jest najelepszy masz najlepszy klan ale gdzie on jest HALO gracie jestescie widac was?
OPS nie ma was
Zbieracie zawodnikow z TDM na jeden mecz z UVM tak jak bylo na tamtym meczy gdzie ci wasi zawodinicy HALO???

gdzie ten wasz sklad halo??? wezmiecie jeszcze raz kolegow na mecz ktorych nie ma na www nie itsnieje w skladzie klanu

zadzwon moze jeszcze po kolegow z zagranicy na mecz z UVM

lol

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:22:58

Venom ty jakies zjawy masz przez to palenie o policjantach
moze ktos cie wypalowal kiedys buehehehehehehe

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:22:59

Venom ty jakies zjawy masz przez to palenie o policjantach
moze ktos cie wypalowal kiedys buehehehehehehe

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:23:39

Dawac 200 kometrzy tylko lepiej dla nas

4079

nxs.rush | 2005-07-02 11:23:53

nie spoufalaj sie ze mna kapciu, jak mi cos napiszesz to wklejam to tu i pisze odpowiedz i banuje cie na moim mailu, wiec dzialaj :DDD

juz my slyszelismy o tobie z venem konfidencie :asd;s

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:25:50

żal dupe cisnie chlopaki jak widac non stop

po co wiec sie odzywacie do mnie, po co wchodzicie na moje serwery skoro tak wam zle tam

no tak wiem po co żal dupe cisnie chlopaki

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:26:43

widze ze rush tez jara duzo.... lol
dawac 200 zrobimy podpuszcze wasz jeszcze

4079

nxs.rush | 2005-07-02 11:27:30

po to zeby nubie ze wsi ludzie poczytali jaki to ty jestes pro kozak, my i tak juz nie gramy, bo jak wygenerujemy sobie klucze to po dniu grania nas banujesz, wiec nam sie tak nie chce :DDD

zdaj sobie z tego sprawe, ze to, ze jestes glupim, wrednym scierwem, bedzie sie za toba ciagnac wciaz i zawsze :D

1133

nxs.ven | 2005-07-02 11:27:30

straszyles policja moich klegow:o bo jestes k....

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:27:46

rush mistrz 1v1 ra3 2005 THE BEST PLAYER

dasz mi autograf?

stopy moze mi polecisz?

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:28:27

o to chodzi rush, dawaj 200 robimy widze za lapiecie rowno przynete

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:29:29

VEN napisla ""straszyles policja moich klegow:o bo jestes k....""

Synku idz to tatusia lepiej albo przestan jarac bo jak ci napisalem chyba masz sny o palach bo chyba cie juz nie raz ktos wypalowal razem ze mna....hihihi

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:34:40

VEN NAPISAL
""nasz polteam z osp by was tam wymiutl na tym ra3 jak bys im podal mapy na ktorych zagracie i by sie im chialo je pograc przez tydzien zeby troche obczaic jak biegac""

Bravo chlopaku normlanie padam zawolasz tez innych kolegow? nromalnie padam jestes pro moim bogiem, moze podam ci jeszcze rozmiar mojej stopy??
Kurde albo wysle wam info gdzie bedziemy stac ma mapie

499

L3si0 | 2005-07-02 11:37:36

gaff ty jak piszesz te komentarze to chyba pampersa nakladasz, zeby krzesla nie zafajdac, w ra3 na zachodzie graja sahsahshah to podaj mi chociaz jeden wiekszy turniej gdzie bylo ra3 ??? jakbys nie zauwazyl to napisalem ze tdm tez juz umarl, teraz wszyscy na ctfa postawili, wiec raczej ty malo wiesz o scenie q3 skoro takie bzdury piszesz, chyba ze w misiu to wyczytales, i przestan udawac wielce doroslego, bo ta rozmowa wszystko wyjasnia :
[ UVM-GAFF ]OK DAJ MI BANA
[ UVM-GAFF ]SRAM NA CIEBIE
[ UVM-GAFF ]I JEBE TWOJA STARA
[ UVM-GAFF ]PEDALE JEBANY
[ FF|Mrozu ]umieszcze to w logach
[ UVM-GAFF ]ok chetnie
[ UVM-GAFF ]BANUJ MNIE JAK CHCESZ
[ UVM-GAFF ]I TAK CHUJA MOZESZ PEDALE
[ UVM-GAFF ]podaj adres wpadne
[ FF|Mrozu ]powodzenia
[ UVM-GAFF ]imie i nazwisko
[ UVM-GAFF ]daj nie boj sie
[ UVM-GAFF ]boisz sie
[ UVM-GAFF ]dzieciaku
[ UVM-GAFF ]jebne cie dwa razy i odrazu inaczej bedziesz gadal
[ UVM-GAFF ]Pedal jestes i tyle

ashahsahha DOROSLY GAFF, prostak jestes i tyle

ps.zanim cos odpiszesz zmien pampersa i possaj palca przez kilka minut

1133

nxs.ven | 2005-07-02 11:37:53

o czym ty do mnie piszesz?ty wiesz o czym do mnie piszesz?moze sie odpierdol od mojego tatusia plebsie bo ponizasz sam siebie.przypomne ci to jak sie zobaczymy kiss.end&cu

4079

nxs.rush | 2005-07-02 11:42:42

lesio ja tez mam takich pare :AsD:As ten stary ale jary, nowszego nie chce mi sie szukac :D

2004-12-07 20:37:13 gaff wrote:
czesc

2004-12-27 12:08:25 gaff wrote:
Rush moze ustalimy raz na zawsze zebys odpi.erdoli sie od mojej osoby

2004-12-27 12:08:56 gaff wrote:
bo nie przypominam zebys na turnieju w lodzi byl taki mocny jak na neci ze swoimy wypowiedziami ktore sa zarozumiale

2004-12-27 12:09:06 gaff wrote:
jak ci sie cos nie podoba to WYPIER.DALAJ

2004-12-27 12:16:44 gaff wrote:
zgredek nie przejmuj sie, juz pisalismy, ze nxs nie bedzie gralo w polskich ligach ra3 i na gaffa serwerach. tylko uwazajcie, zeby jakis klan nie wygral znowu z uvm, bo posypia sie bany i kiki, oj posypia... BARDZO MNIE TO CIESZY W KONCU MNIEJ PED.ALOW BEDZIE NA SCENIE

2004-12-27 12:16:45 gaff wrote:
:P

2004-12-27 17:32:09 rush wrote:
jak beda ligi na innych serwerach niz twoje to te "pe.daly" nie znikna ze sceny

2004-12-27 17:32:34 gaff wrote:
trzymaj sie ped.ale

2004-12-27 17:32:54 rush wrote:
trzymaj sie gaff :DDDDDDDDDD

2004-12-27 17:32:54 gaff wrote:
bo zawsze nim byles

2004-12-27 17:33:22 gaff wrote:
dobrze ze sie rozumiemy wiec wypie.rdalaj

2004-12-27 17:33:35 rush wrote:
no no trzymaj sie

2004-12-27 17:33:41 gaff wrote:
no

2004-12-27 17:34:04 gaff wrote:
stuk puk pedale

2004-12-27 17:34:41 rush wrote:
no bo cie zaraz zablokuje a tak bedziemy mogli sobie jeszcze kiedys pogadac

2004-12-27 17:34:42 rush wrote:
:DDDDDd

2004-12-27 17:34:56 gaff wrote:
stuk puk

2004-12-27 17:36:23 gaff wrote:
boje sie normalnie kolego pe.dale

2004-12-27 17:36:33 rush wrote:
czego sie boisz?

ps. turniej wsinf byl przed twoimi banami ciolku :asda

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:43:21

Lesio fajne juz ci napisalem masz racje cos jeszcze ci napisac?

ps: sam to wymysles? co napisales? lol

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:43:22

Lesio fajne juz ci napisalem masz racje cos jeszcze ci napisac?

ps: sam to wymysles? co napisales? lol

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:44:26

Venon znasz adres zaprasz dzis na kisa, widze ze tak bardzo chcesz.

wiem co ludzie mowia o tobie i jakie zycie prowadzisz, tatus daje ci na wszystko... wieczny studencie... ciagle zjarany?

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:45:31

WIECEJ PANOWIE WIECEJ

chce 200komentarzy lepiej dla nas

ale maniaki z was normlanie szkoda ze ja nie zbieram twoich tekstow rush. zawsze bedziesz tym kim jestes

4079

nxs.rush | 2005-07-02 11:48:46

czlowieku dam ci 200 komentarzy :D ja nie zaluje uvm sponsora, my tu tylko udowadniamy ze jestes plebejem jakich malo :DDD

499

L3si0 | 2005-07-02 11:50:46

ahsahshaha i co glupio ci teraz ???

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:52:23

Jak zawsze rush
ale widac jak bardzo cie to rusza ze publicznie to robisz.
W pelni dorlosly chlopak jestes jak widac. sam wiesz jak to dziala a nie zawsze takie zdanie mielismy o sobie, ale tu juz dziala wasza solidarnosc venom-rush- etc

Pisz co chcesz nie rusza mnie to wszystko bo jestescie to naliczenia na jednej recze cala wasza ekipa szkolno-podworkowa-kolezenska + pare osob jak lesio zew jakies max 7 osob

Nie wiele rush

ALe jak bedzie 200 moze 300 tylko lepiej dla nas dlatego dalej was podpuszczam
Dla sponsora liczy sie wynik

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:54:18

TAk lesio juz ci tam nizej odpowiedzialem

MASZ RACJE WE WSZYSTKIM, COS JESZCZE?
no musze przyzac ci racjie nie widze wyjscia skoro posadzasz mnie o cos czego nie robie i zganiasz na mnie dzialnia dywizji ET i ich jakis tam zagran za co im podziekowalismy

GRATULJE CI

ps: sam napisales ta historie z rozmowa?

499

L3si0 | 2005-07-02 11:57:27

pocieszaj sie dalej gaff, ale z tego co wiem to wiekszosc chyba cie nie lubi :D za te banowanie, przekrety itd ja ciebie nie znalem, ale jak troche poczytalem i sie nasluchalem o tobie to sie zdziwilem, ze taki ulom w SWB siedzi i sie ciska do wszystkich, no ale trzeba tolerowac takich jak ty :D samo zycie :)

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 11:57:29

Lesio mi sie wydaje czy ty czytac nie umiesz na zaden z moich postow nie odowiedziales i powtarzasz sie dalej z nowymi na ten sam teamt mimo ze ci odpowiedzialem

4079

nxs.rush | 2005-07-02 11:59:00

zwisie ty zalosny, 90% graczy, z ktorymi poruszylem kwestie gaffa ma o tobie takie zdanie jak ja, tylko przez swoj wrodzony debilizm nie zgadniesz dlaczego nie szmaca cie tu w komentach.

bo oni chca grac, a ja mam to w dupie :DD

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:00:06

No wlansiE LESIO
ZOBACZ CO NAPISALES

""ciebie nie znalem, ale jak troche poczytalem i sie nasluchalem o tobie to sie zdziwilem, ze taki ulom w SWB siedzi i sie ciska do wszystkich, no ale trzeba tolerowac takich jak ty :""

to jest to KOLEDZY, HISTORIE, DOPOWIEDZENIA, ZA DARMO, SOLIDARNOSC

a powiedz mi czy ty kiedykolwiek spytales mnie o zdanie na teaty ktore ci przekazano
NIE bo po co??? przeciez kazdy ci prawde powie tym bardziej taki np rush ci ven ktory za wszelka cene cos tam chca mi zdzialac na zlosc. BRAVO widac ze jestes dorosly

zapraszam tez cie na forum swb zobacz co ludzie pisza
KAZDY PISZE ZA DARMO BANA DOSTALEM jak pozniej sie okazuje tak nie jest

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:00:09

sponsor mamy 160, czas na zimne napoje :DDDD

499

L3si0 | 2005-07-02 12:01:03

niby na ktory mam ci odpowiedziec ? napisz jeszcee raz to sie posmieje chociaz

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:01:38

kolejny moj koment dla sponsora! :D

gaff na potwerdzenie twojego debilizmu sa setki logow!!! :DDD

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:02:01

blblblblbaaa rush 90% graczy tzn twoich kolegow ja to wiem.

cos jeszcze kochanie
zrobimy tez 300?

bo musze screeny wyslac bedzie dobrze to wyglondac

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:03:03

Dawaj logi rush
dawaj jakie konesekwencje z tego beda?

Internetowa rywlizacja?
zjaranych chlopakow ??

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:03:34

lesio trzeba czytac a nie oglondac obrazki to podstawa

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:04:31

robimy i 500 plebeju, bo kazdy moj kolejny przybliza nieswiadomych ludzi do wlasciwej opini o twojej zalosnej osobie :DDD

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:04:49

co tym 1v1 rush tylko kolegow nie wolaj a sorki poewnie fejka posadzisz bo duma bedzie narazona heheheheheh

2291

mutonek | 2005-07-02 12:04:50

Dlaczego CI co najwiecej wyzywaj strasza ze komus wpierdola itp najczesciej okazuja sie najwiekszymi ciotami ????

499

L3si0 | 2005-07-02 12:05:00

gaff przeciez ja sie o ciebie nie wypytywalem, tylko uslyszalem to tu to tam, przeczytalem sobie o tej aferze w et i moze mi powiesz ze wszyscy spisek uknuli przeciwko tobie i wszyscy klamia ?? mnie to tam ogolnie wali, nie chce mi sie juz pisac, bo to bezcelowe

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:06:07

"blblblblbaaa rush 90% graczy tzn twoich kolegow ja to wiem."

racja 90%. bo 90% sceny ra3 np. to moi koledzy, ktorzy mysla jak ja, ale nie powiedza tego publicznie :DDD banuj ich, bedziesz gral sam, bedziesz tru czempion A:sDA:Sd

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:07:43

"Dlaczego CI co najwiecej wyzywaj strasza ze komus w****la itp najczesciej okazuja sie najwiekszymi ciotami ????"

nie wiem o kim mowisz bo my na pewno nie mowilismy, ze wpierdolimy gaffowi.

2291

mutonek | 2005-07-02 12:09:44

O nikim bezposrednio nie mowie to tylko taka mysl jak sie ktos czuje dotkniety to musi byc w niej jakas prawda o nim samym ;)

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:10:13

ja dzisiaj mam wolna sobote to dobijam chociaz do 200, gaffina dostanie na pampersy i chleb ze szmalcem A:LSda

mutonek: troche racyji mosz :D

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:12:03

No widzisz lesio juz widac ze cos rozumiesz juz.

ET to odzielna dywizja rzadzi sie swoimi prawami ja tam nawet nie gralem moze kilka razy tak sobie.

Oni zrobili co zrobili ja tego nie zrobilem a to jest roznica.
Za swoje czyny jakie zorbili USUNOLEM DYWIZJE ET
co moge ci wiecej napisac SORKI ZE TAK SIE STALO , zrobilem co moglem wiecej nie jestem w stanie poprawic. DYWIZJE sksowalem a chlopaki juz nie graja w barwach UVM wiec nie wiem dlaczego tak do mnie sie rzucasz??
Moja reakcja byla natycmiastowa na ich wystepki.

Wazne jest aby info ktore otrzymujesz poznac z dwoch stron, bo jak kiedys RUSH chcial zrobic mi kolo dupi i walnac artykul u mnie na esporcie skontaktowal sie ze mna LECHO pogadalismy i okazalo sie ze sprawa nie wyglondala tak jak ja RUSH opisal i nie nadawala sie na ARTUKUL na serwis.!!!!!

Jak widzisz wiele ludzi tworzy historie z malych do bardzo duzych dodajac 1000 raczy, przeciez zawsze mozesz poznac obie strony problemu co daje ci wtedy dopiero odpowiednie spojrzenie i wiedze

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:13:57

mutonek to jest taka atypatia tych ludzi do mnie
pisza jakies tam bzdury
ven mi straszy swoimi raczkami i tata
smiech na sali

Ja tak sobie im odpisuje ale poczytaj glebiej to zobaczysz jakie oni tu historie wypisuje

aha zwruc uwage ze od godziny pisze tylko z rushem i vene
to sa koledzy z szkolnej lawki

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:14:48

"Wazne jest aby info ktore otrzymujesz poznac z dwoch stron, bo jak kiedys RUSH chcial zrobic mi kolo dupi i walnac artykul u mnie na esporcie skontaktowal sie ze mna LECHO pogadalismy i okazalo sie ze sprawa nie wyglondala tak jak ja RUSH opisal i nie nadawala sie na ARTUKUL na serwis.!!!!!"

bo lgales ale nie chcialo mi sie tego dalej ciagnac :asd

dla przypomnienia fakty udokumentowe :D:

[ UVM-GAFF ]OK DAJ MI BANA
[ UVM-GAFF ]**** NA CIEBIE
[ UVM-GAFF ]I JEBE TWOJA STARA
[ UVM-GAFF ]PEDALE *NY
[ FF|Mrozu ]umieszcze to w logach
[ UVM-GAFF ]ok chetnie
[ UVM-GAFF ]BANUJ MNIE JAK CHCESZ
[ UVM-GAFF ]I TAK *
A MOZESZ PEDALE
[ UVM-GAFF ]podaj adres wpadne
[ FF|Mrozu ]powodzenia
[ UVM-GAFF ]imie i nazwisko
[ UVM-GAFF ]daj nie boj sie
[ UVM-GAFF ]boisz sie
[ UVM-GAFF ]dzieciaku
[ UVM-GAFF ]jebne cie dwa razy i odrazu inaczej bedziesz gadal
[ UVM-GAFF ]Pedal jestes i tyle

2004-12-07 20:37:13 gaff wrote:
czesc
2004-12-27 12:08:25 gaff wrote:
Rush moze ustalimy raz na zawsze zebys odpi.erdoli sie od mojej osoby
2004-12-27 12:08:56 gaff wrote:
bo nie przypominam zebys na turnieju w lodzi byl taki mocny jak na neci ze swoimy wypowiedziami ktore sa zarozumiale
2004-12-27 12:09:06 gaff wrote:
jak ci sie cos nie podoba to WYPIER.DALAJ
2004-12-27 12:16:44 gaff wrote:
zgredek nie przejmuj sie, juz pisalismy, ze nxs nie bedzie gralo w polskich ligach ra3 i na gaffa serwerach. tylko uwazajcie, zeby jakis klan nie wygral znowu z uvm, bo posypia sie bany i kiki, oj posypia... BARDZO MNIE TO CIESZY W KONCU MNIEJ PED.ALOW BEDZIE NA SCENIE
2004-12-27 12:16:45 gaff wrote:
:P
2004-12-27 17:32:09 rush wrote:
jak beda ligi na innych serwerach niz twoje to te "pe.daly" nie znikna ze sceny
2004-12-27 17:32:34 gaff wrote:
trzymaj sie ped.ale
2004-12-27 17:32:54 rush wrote:
trzymaj sie gaff :DDDDDDDDDD
2004-12-27 17:32:54 gaff wrote:
bo zawsze nim byles
2004-12-27 17:33:22 gaff wrote:
dobrze ze sie rozumiemy wiec wypie.rdalaj
2004-12-27 17:33:35 rush wrote:
no no trzymaj sie
2004-12-27 17:33:41 gaff wrote:
no
2004-12-27 17:34:04 gaff wrote:
stuk puk pedale
2004-12-27 17:34:41 rush wrote:
no bo cie zaraz zablokuje a tak bedziemy mogli sobie jeszcze kiedys pogadac
2004-12-27 17:34:42 rush wrote:
:DDDDDd
2004-12-27 17:34:56 gaff wrote:
stuk puk
2004-12-27 17:36:23 gaff wrote:
boje sie normalnie kolego pe.dale
2004-12-27 17:36:33 rush wrote:
czego sie boisz?

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:14:50

kurde ja nawet dotkniety sie nie czuje , chyba ven z rushem wpadli w jakis szal i pisza od godziny jakies dziwne historie

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:16:41

juz koncze wiechu bo musze wpasc do roboty, poza tym widze ze przestales lac w gacie i opanowany zaczynasz lzec jak pies, wiec spadam. nie bedziesz mial 200 niestety :] pa.

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:16:53

szkoda ze nie bylo w tym prawdy RUSH i LECHO wlasnie poznal prawde z dwoch stron

Ciekawe cyhba uznal ze troszke zmyslasz.....lol

Lecho chyba wie co robi

ERROR chlopaku

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:18:06

Rush nie wymiekaj taki fajny z ciebie chlopak zawsze kolo dupy robisz, ale czesto powazny error lapiesz, nie ida w parze twoje kłamstwa

ps: teamty na forum zakneli twoje bo jak widac ktos uznal ze znowu piszesz bzdury

error znowu

4079

nxs.rush | 2005-07-02 12:22:18

po pierwsze to nie moje tematy, ja tam tylko sie wpisalem, po 2 lzesz tam jak pies i tu zaczynasz to robic bo juz sie posr.ales i nie wiesz co robic :D to twoje z foruma:

"Zgnieciemy sie, oj boze smierdzisz na wylot ... szkoda ze jakos wszyscy chca zebym tam gral i jakos UVM umie wygrwywac tyle lat i nie musi robic zabiegow w postaci brania fejkow ale graczy z tDM na gre ja jeden mecz z klanem co robl wasz smirdzacy klan wraz z ta @#$% venomem"

u nas fejk? :DD:asD:aSd o ile o to ci chodzilo bo piszesz jak analfabeta :D

juz naprawde pa, baw sie dobrze :*

2291

mutonek | 2005-07-02 12:22:31

Nie mam zamiaru oceniac kto ma racje bo was nie znam i nie wiem o co sie klocicie ciekawe czy sami wiecie o co jest ten caly spor :D Ale przynajmiej jest sie z czego posmiac :D Teraz zdupiam do pracy ale pewnie wieczorem bede mial fajna lektore przed snem :)

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:25:29

a jak Rush bylo z twojm artukulem na ESPORT i twoje klamstwa, tak samo robiles mi kolo dupy jak teraz piszac nie stworzone historie , dajac z 50 komentarzy, dajac jakies logi ktore mozesz sam generowac.

a gdzie twoja wina?

Dlaczego LECHO tego nie napisal, dlatego ze poznal dwie strony problemu MOJA I TWOJA
Jakos towoja nie nadawala sie na artukul i pisanie tam o prywatnych sprawach.

Szkoda ze nie wspominisz o zachowanu waszego klanu na serwerach TOYA, np grajac ze szkoly razem

przestan robic wioske z kolegami buraku

Gravatar

666|v1nc | 2005-07-02 12:34:38

dajcie spokoj chlopaki sam jestem po.jebany ale wy z tymi klotniami przesadzacie...

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:36:29

jak widac frajerstwa nie brakuje wszedzie.
jak nie moze nic zrobic, artukulu tez mu nie chca napisac to pisze 50 komentarzy nie na teamt a na forum zamykaja jego wypowiedzi bo chyba nie ktos stwierdza ze koles bredzi

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 12:40:33

EOT

2981

nxs.lufa | 2005-07-02 12:56:39

niezle... gratuluje sponsora...
co do grania "naszego" klanu ze szkoly, to koles mylisz chyba fakty... nxs istnieje od 2,5 roku a ty myslisz i mowisz o rzeczach ktore dzialy sie okolo 3-3,5 roku temu... mowisz o ile sie nie myle o tym co robilo "stare" K31 (dla twojej informacji nxs nie znalo sie jeszcze wtedy, nie mieszkalismy nawet jeszcze w Lodzi, wiec nawet nie moglismy grac w wasza smieszna ra3...) nie oczekuje, ze powiesz przepraszam ale uswiadamiam cie poprostu, ze tak nie bylo... jeszcze raz gratuluje sponsora

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 13:11:35

Zgadza sie lufa dzieki za gratulacjie

ale czy bedzie K31 ven czy nxs ven chodzi nadal o ta same osobe czy grono osob.

Jednak takie zajscia mialy miejsce, niekulturalnego zachowania tych osob na serwerach i do dnia dzisiejszego sie ciagna np wlasnie venom.
Przeciez nie bede ich kochac za to robia nadal

7214

wishoza | 2005-07-02 13:14:51

O jaaaa ... czyzby ta rozmowa Gaffa z kims z FF była na poziomie ? Wydaje mi się, że już prawie tak ... Ta z Rushem też bardzo podobnie ... Mhmhmhmhmmmmm ... Coz moge powiedziec ... W ogole Gaff cieszysz sięna te 200 komentarzy, nie wiem o co chodzi, ale dobra ... Tylko prosilbym Cie też - poznaj opcje ’Edytuj komentarz’ gdyż robi się straszny syf ... Zastanawiam się, czy rzeczywiscie Gaff jest taki ’dorosly’ tylko na orgu ... Ktorys z chlopakow moglby klamac, ale po pierwsze - nie wiem dlaczego, po drugie - dwoch na raz ? Hehehehe no ... Logitech wie komu zaufac ^^

Btw. Moj klan (s2k) tez ma sponsora, tylko publicznie zostanie to ogloszone dopiero za jakisz czas ... :D Tak - juz mozecie mi gratulowac :ASD

7748

[M]aniek | 2005-07-02 13:54:46

o kruca sie porobilo ;u

5342

wuder | 2005-07-02 14:07:53

w1she przestań pierdolić :-) młody jesteś to można Ci wybaczyć :-A

3031

ATi | 2005-07-02 14:14:40

hahha ;D

sam nie wierze ze to wszystko przeczytalem ;asdasdads

smiechowe - dajcie sobie looz chlopaki ;D

7748

[M]aniek | 2005-07-02 14:17:22

mysle ze january ma racje a dosia blefuje

wish myslisz ze bede Cie nadal sponsorowal po ostatnim? grubo sie mylisz chlopcze gruuuuubo

1133

nxs.ven | 2005-07-02 14:20:42

lol gdzie ja cie kretynie tata straszylem wogule gdzie ja cie straszylem.wez sie rozpedz i @#$% glowa w sciane moze zmadrzejesz:o

2474

GaD | 2005-07-02 14:24:06

urzekla mnie wasza historia, ktos poleje ? bo suszy :d

3031

ATi | 2005-07-02 14:27:49

=D, nabijamy ! :D

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 14:33:26

w1sh zycze powodzenie za sponsrorem. Aby wiecej firm wchodzilo.

Teamtyka newsa jak widac jest inna ale moi odwieczni sympatycy Rush i Ven- czytac spolka szkolono -podworkowa zawsze wtraci swoje 3 slowa. Poczytaj zobacz jakie oni tam brednie pisza.
Z newsa powstla dzieki nim fajna dysputa i dzieki niej tylko pokaze statystyki ilosci komentrayz mojemu sponsorwi dlatego tez ich coraz bardziej podpuszczalem zeby nabili sobie komentarzy nawet do 300 , niech sie napisza bo strasznie żal ich cisnie juz ze 3 -4 lata

Kiedys chcieli dac artykul na esporce ale LECHO sie nie zgodzil na to, gdyz po rozmowe ze mna i naswietlenu mu paru spraw okazalo sie ze to wyglonda calekim inaczej niz oni opisuje

Zawsze reywalizowali z UVM z wielkim zaderwowaniem zawsze chcieli wygrac z nami co pare razy im udalo sie na rozegranych setek meczy :) oczywiscie zawsze jaksi dziwny sklad zaporzyczonych graczy ktrzy nigdy nie grali pozniej w ich barwach ... a teraz dalej pisza ze sa najelpszi czego bardzo im zycze a rush to numer 1 w grze 1v1 na ra3 jego slowa. Wiesz takie dzicine wymyslanie kto jest lepszy.

Na forum ra3 jak sie odezwal RUSH na temat RA3 odrazy zamkneli Temat, jak widac chlopak ma pojecie o modzie. Wtarcic swoje 3 młode grosze zawsze mozna. Szkoda ze jest ktos taki jak Witos, Qazz, Acid, maluszek, GAFF najsatrasza ekipa RA3 i wiemy jak bylo naprawde z tymi panami

dziekuje za twoje uwage

4079

nxs.rush | 2005-07-02 14:36:33

ostatni moj koment bo wlasnie puscily mi nerwy.
jak cie spotkam skuje ci ryj z kolegami klamliwa kur.wo za tego komenta.
nic tu szmaciarzu nie jest prawda.

7748

[M]aniek | 2005-07-02 14:37:50

herbatke?

3465

pepz | 2005-07-02 14:38:23

o @#$%, rush uspokoj sie, chyba nie bedziecie sie lac przez jebana gre? ;o

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 14:39:45

Pieknie rush POZNAJCIE JEGO OBLICZE otym caly czas pisze

Dopisano 2.7.2005 o godzinie 14:36 [ nxs.rush ]

"""ostatni moj koment bo wlasnie puscily mi nerwy.
jak cie spotkam skuje ci ryj z kolegami klamliwa kur.wo za tego komenta.
nic tu szmaciarzu nie jest prawda. """

szkoda ze kiedys bylo inaczej zapominasz o tym od czego sie zaczeło

Dac ci adres?

Ile to ja juz od was razy słyszałem grożby i do tego kolegami sie zaslaniacie, sam nie dasz rady???

7748

[M]aniek | 2005-07-02 14:41:57

panowie zle sie bawicie :D juz raz gaff i move sie klocili tak ostro, ale okazalo sie ze dwoch doroslych ludzi moze sie dogadac

4079

nxs.rush | 2005-07-02 14:42:32

pepz tu nie chodzi o gre bo w ta gre juz nie gram dobre 2-3 miechy, ale temu gnojowi to sie po prostu nalezy i finito. on po prostu bycie scierwem ma w genach.

spoko gaffina nie zbije cie, za daleko mieszkam, po prostu chcialem wyrazic jak bardzo lzesz, bo widze, ze jeszcze chcesz wyjsc z tego jakos z twarza. nie wiem dlaczego dalem sie sprowokowac przez takiego prostaka :o

7214

wishoza | 2005-07-02 14:42:58

{gaff} No w sumie ... Z tego co mowisz ... Ciezko mi nie uwierzyc w to co piszesz, ale ... Kurde, na razie sie nie wypowiadam, bo ta sprawa nie jest mala i i tak wszystkiego nie skumam, bo bym musial w tym byc od poczatku ...

wuder :*

Gratuluje Wam po raz trzeci i zobaczymy jak to wszystko bedzie ... :) Na razie ide sobie wysaczyc browara :}

Z drugiej storny rush by sie chyba az tak nie zdenerwowal, gdyby na prawde nic nie bylo ... Ale co tam ... Ide tego browara saczyc bo zaraz wybabelkuje i bedzie ;d

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 14:45:06

w1sh dokladnie sprawa jest dluga wiec naprawde szkoda wracac publicznie do tego. Chyba ich strona nie chce nawet wyjasnic tego wszystko i sie pogodzic mimo ze kiedys bylo inaczej

4079

nxs.rush | 2005-07-02 14:46:46

tak dla przypomnienia A:sd wieczorkiem jak bede mial troche czasu to jeszcze pare wkleje :asd

[ UVM-GAFF ]OK DAJ MI BANA
[ UVM-GAFF ]**** NA CIEBIE
[ UVM-GAFF ]I JEBE TWOJA STARA
[ UVM-GAFF ]PEDALE *NY
[ FF|Mrozu ]umieszcze to w logach
[ UVM-GAFF ]ok chetnie
[ UVM-GAFF ]BANUJ MNIE JAK CHCESZ
[ UVM-GAFF ]I TAK *
A MOZESZ PEDALE
[ UVM-GAFF ]podaj adres wpadne
[ FF|Mrozu ]powodzenia
[ UVM-GAFF ]imie i nazwisko
[ UVM-GAFF ]daj nie boj sie
[ UVM-GAFF ]boisz sie
[ UVM-GAFF ]dzieciaku
[ UVM-GAFF ]jebne cie dwa razy i odrazu inaczej bedziesz gadal
[ UVM-GAFF ]Pedal jestes i tyle

2004-12-07 20:37:13 gaff wrote:
czesc
2004-12-27 12:08:25 gaff wrote:
Rush moze ustalimy raz na zawsze zebys odpi.erdoli sie od mojej osoby
2004-12-27 12:08:56 gaff wrote:
bo nie przypominam zebys na turnieju w lodzi byl taki mocny jak na neci ze swoimy wypowiedziami ktore sa zarozumiale
2004-12-27 12:09:06 gaff wrote:
jak ci sie cos nie podoba to WYPIER.DALAJ
2004-12-27 12:16:44 gaff wrote:
zgredek nie przejmuj sie, juz pisalismy, ze nxs nie bedzie gralo w polskich ligach ra3 i na gaffa serwerach. tylko uwazajcie, zeby jakis klan nie wygral znowu z uvm, bo posypia sie bany i kiki, oj posypia... BARDZO MNIE TO CIESZY W KONCU MNIEJ PED.ALOW BEDZIE NA SCENIE
2004-12-27 12:16:45 gaff wrote:
:P
2004-12-27 17:32:09 rush wrote:
jak beda ligi na innych serwerach niz twoje to te "pe.daly" nie znikna ze sceny
2004-12-27 17:32:34 gaff wrote:
trzymaj sie ped.ale
2004-12-27 17:32:54 rush wrote:
trzymaj sie gaff :DDDDDDDDDD
2004-12-27 17:32:54 gaff wrote:
bo zawsze nim byles
2004-12-27 17:33:22 gaff wrote:
dobrze ze sie rozumiemy wiec wypie.rdalaj
2004-12-27 17:33:35 rush wrote:
no no trzymaj sie
2004-12-27 17:33:41 gaff wrote:
no
2004-12-27 17:34:04 gaff wrote:
stuk puk pedale
2004-12-27 17:34:41 rush wrote:
no bo cie zaraz zablokuje a tak bedziemy mogli sobie jeszcze kiedys pogadac
2004-12-27 17:34:42 rush wrote:
:DDDDDd
2004-12-27 17:34:56 gaff wrote:
stuk puk
2004-12-27 17:36:23 gaff wrote:
boje sie normalnie kolego pe.dale
2004-12-27 17:36:33 rush wrote:
czego sie boisz?

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 14:47:33

sorki za duzo jeden kurde cos mi dodaje dwa razy

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 14:49:51

RUSH to co wklejasz mozna samemu napisac i iedytowac co robisz!!

Rozmowa z MOREZEM BYLA DLUGA i nie ograniczala sie do 7 zwrotek tesktu - gdzie masz reszte???????
MROZU był niemowa w tej rozmowie?????

znowu cos krecisz???

Szkoda RUSH ze twoje kłamstwa nie pokazaly sie na ESPORCIE dzieki LECHO - pamietasz to?
I tematy tez dzis na forum ra3 zamkneli twoje, czyzby ktos uwazal ze piszesz bzdury - prawda?

Jedyne co masz do obsesie na moim punkcie a to juz jest choroba

RUSH to co wpadniesz z kolegami, sam nie dasz rady przeciez, dam ci adres ok?

4079

nxs.rush | 2005-07-02 14:55:10

niech ludzie lookna te tematy pajacu

www.q3arena.gry.imro.pl/board/?action=post&fid=30&tid=17410&odk=0&str=1

www.q3arena.gry.imro.pl/board/?action=post&fid=30&tid=17391&odk=30&str=2

.

zaluje ze rozpoczalem z toba dyskusje, tylko sie ponizylem z powodu najwiekszego prostaka o jakim kiedykolwiek slyszalem... :/ teraz jeszcze okazales sie klamca :o upadles na dno flusiu.

pozdro dla tych ze sceny co ich znam, dawno nie gadalem z nimi, a wypowiedzieli sie tu, miedzy innymi pepz i wish :* :] paps. nie bede wiecej pisal bo na dobre mi to nie wychodzi, tylko nerwy se zdzieram przez takiego zawiasa gaffa :D

1133

nxs.ven | 2005-07-02 15:01:42

nom bys pojechal do niego i najpierw nie bedzie chial wyjsc przez 3h z domu potem wyjdzie ale tylko z kolegom i tylko na przeciw posterunku policji bedzie mogl sie z toba spotkac:asdasf

2474

GaD | 2005-07-02 15:13:52

Kazimiera Szczuka skomentowala by wasze orty

7214

wishoza | 2005-07-02 15:14:48

No wlasnie o to chodzi, ze rusha troche znam i jest ZAJE BISTYM kolesiem ... nie wierze, zeby klamal sobie tak ło bez powodu ... A teraz po browarach to ide sobie pyknac cos ra3 ;] narka ;}

GaDzie ... KazimieA Szczuka Outogłafy ... Co do łeszty to się zgadzam

861

eng | 2005-07-02 15:22:13

www.kolorowekredki.rules.it !

9944

gamma | 2005-07-02 15:29:03

Gaff a ty jestes oczywiscie swiety, slowny i wogole naj. Ladnych pare miesiecy temu moja siec dostala bana poprosilem razora by zagadal z Gaffem.Po rozmowie z razorem Gaff powiedzial ze jak ten kolo przez ktorego sa bany przyzna sie i napisze publicznie na boardzie ze to on mial czity i przeprosci zdejmie bana i co ?? gowno a nie zdjal a koels tylko zrobil z siebie durnia.Od tamtej pory dla mnie jestes skonczony. Pozdro

3846

Mav_8217 | 2005-07-02 15:51:43

Heh, chodzi Panowie z UVM o to, że przez kilka indywidualności w Waszym klanie, odnosi się wrażenie, że ten sponsoring należałby się dużo bardziej komu innemu.

Jakimś prawdziwym talentom - t5, avkowi, hoolsom, syntetycznym, matroxowi czy też organizatorom turniejów.

Gravatar

one | 2005-07-02 15:52:38

e tam logitech jakby jakis browar was sponsorowal to by bylo cos ;ddddddd

3031

ATi | 2005-07-02 16:05:33

Oj mav, mav to co napisales nie jest fer ;p

9944

gamma | 2005-07-02 16:06:48

one albo vodki np. absolwent:D:D :D

419

baxowy | 2005-07-02 17:27:41

Ja tam wiem ze z venoma jest rowny gosc, swego czasu pogralem pare miesiecy w ra3 i fajny modzik i dosc fajni ludzie. A wciagnal mnie w ten mod pawson (lolek ;) ).

Gaff wez sie opanuj, straszny du.pek sie z Ciebie ostatnio zrobil. Odejdz od monitora. Naprawde jezeli masz byc takim adminem to lepiej odejdz ze sceny, zachowaj dawne dobre imie. Bo tracisz w oczach wszystkich, co oczywiste nikt ci tego nie powie, poniewaz jeszcze chca pograc na tych serwerach..

Jak ty chcesz ludzi zachecic do ra3? Ciagle wywolujesz jakies wojny, spory i klotnie. A potem drzesz ryja ze nikt w to nie gra i ze jestescie dyskryminowani (LOL).

I powiedz mi cos jeszcze. Czy to ze jakis klan ra3 przyjal do siebie ludzi z tdm’a i was ograli to powod do banowania i szykanowania ich? Mnie sie wydawalo ze moge sobie grac we wszystkie mody naraz i go.wno kogos to obchodzi. Zaloz sobie serwer na lanie, siedz tam sam i ciesz sie ze masz najwiecej punktow.

Gravatar

vTm | 2005-07-02 17:44:54

gaff brak slow .... popieram slowa baksicka

Gravatar

nxs.izap | 2005-07-02 17:58:13

tak dla sprostosowania to nxs jest/byl klanem tdm. w pewnym momencie zaczelismy grac ra3 - te same osoby. udalo nam sie cos tam wygrac, wtedy gaff nie pogratulowales nam tylko zwyzywales (dowodem sa demka) , wynikla z tego klotnia ktora skonczyla sie w oczywisty sposob - systematycznie banowanie.
wszystkie inne rzeczy byly juz tylko nastepstwem.
przstancie przekrecac juz fakty i grozic sobie nawzajem bo jest to troche zenujace:>
ja skasowalem ra3 z dysku, nie mam zamiaru sie klocic i uzerac z kimkolwiek, gra ma relaxowac a nie stresowac, szkoda ze tak pozno to zrozumialem :>

gratuluje uvm i pain fuzji oraz pozyskania sponsora. jest to bardzo wazne, bo widac ze ktos jeszcze ma ochote bawic sie w sponsoring klanow grajacych w naszego kochanego kwacza :p

Gravatar

Fabian | 2005-07-02 18:10:51

Zgadzam sie z lesiem i rushem. Kurde nie znam cie gaff, nie gadałem z toba ale widziałem duzo twoich wypowiedzi i wypowiedzi innych.. I wydaje mi sie ze troche za duzo przed monitorkiem siedzisz, wyjdz na spracer, pobiegaj, pograj w pilke, komputer to nie wszystko !
Prawdziwy quake to vq3.. to jest 100% prawdziwego kwaka.
Kurde ale bym sobie w kwaka pogral.. ale sprzet nie pozwala ;((((, pozdrawiam was ORG’ie :DDD

9379

March | 2005-07-02 19:06:08

popieram przedmowcow. gaff to prostak i idiota jakis :D

5342

wuder | 2005-07-02 19:12:53

ven i rush nie możecie się wypowiadać tak jak izap ? Bierzice przykład od kumpla z klanu, który potrafi zachować klase a nie jak 12 latek wyzywać kogoś. Wogóle dla mnie to jedna wielka dziecinada spowodu kilku tekstur wy się straszycie nawzajem, że będzie wpierdol w realu :o Boszz troszkę dorosłości panowie a macie więcej lat ode mnie z tego co wiem i wymaga się od was już czegoś. Niech ktoś z włodarzy orga zablokuje komentowanie tego newsa bo to nie ma sensu. Konflikt gaff vs noxis raz na zawsze powinien zostać zakończony. Pozdrawiam

ps. March a Ty kim jesteś ?? Dla mnie bezmózgiem skoro twoja wypowiedz ogranicza się do bluzgów na osobę której nawet nie znasz i kierujesz się opinią kilku osób. Kiedyś dorośniesz to zrozumiesz.

9884

teo | 2005-07-02 19:25:25

ja szacunek do graczy nxs miałem, mam i będe miał... bardzo chłopaków lubie chociaz wcale dobrze ich nie znam... również popieram bax’a :)

A to co gaff wypisuje jest żałosne...

9379

March | 2005-07-02 19:58:53

po pierwsze naucz sie czytac :P 4 wyrazy widac ze ci trudnosci sprawily. Podobnie jak ty o mnie ( Dla mnie bezmózgiem) tak ja o gaffie wyrobilem sobie opinie na podstawie tego co tu wypisuje. Najprawdopodobniej jestes jakims jego kolega skoro go tak zaciegle bronisz :D Nie musze go znac ale widzac to co robi i co wypusje moge juz wyrazic o kims zdanie. tak btw skad wiesz ile mam lat ??:D opierasz sie na opini kilku osob ? :ASD wiesz tylko moj komentarz na ten temat jest obiektywny a ty kierujsz sie kumplostwem i zauwaz ze te komentarze pisza osoby ktorym tak naprawde nie zalezy na grze. Nie robia tego normalni gracze bo jak juz ktos wczesniej wspomial sa za to banowani ( nie tylko za to pamietam dokladnie historie z fr4giem, gdzie gaff go zbanowal tylko dlatego ze jest lepszy i w ten sposob wygral tam jakas smieszna lige :D ) za gaffem stoja tylko jego koledzy ale ty widocznie masz jakies problemy z czytaniem. I nie trudz sie z odpisywaniem bo nie chce mi sie jeszcze raz logowac ;-P

419

baxowy | 2005-07-02 20:24:44

Nie zauwazylem jakiejkolwiek stronniczosci w poscie wudera march. Ma racje bo nxs mogloby zupelnie zdyskredytowac gaffa, gdyby podarowali sobie czasem glupie wstawki.

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 20:35:55

Jeszce raz napisze poraz ostani

gamma nie wiem o czym mowisz i mylisz teraz problem z rushem z adminowaniem serwerow wiec odpitol sie jak nie znasz zasad dzialania SWB. so idz sie zainteresuje troszke

Skoro jestem prostakiem to grozby i niecenzuralne slowa od RUSHA sa ok?

Dopisano 2.7.2005 o godzinie 14:36 [ nxs.rush ]
"""ostatni moj koment bo wlasnie puscily mi nerwy.
jak cie spotkam skuje ci ryj z kolegami klamliwa kur.wo za tego komenta.
nic tu szmaciarzu nie jest prawda. """

BRAVO RUSH do tego kolegami sie zaslaniasz istnie szczeniackie zachowanie ktora ciagniecie juz 4 rok.

Rusk napisz moze co stalo sie z tym ARTYKULEM ktory chciales dac na ESPORT o mnie dlaczego LECHO nie zgdzil sie na to po rozmowe ze mna , odpowiem ci bo masz chorobe na moim punkcie i twoja dzialnosc jest stroncza i do tego klamiesz i jestes spierany przez swoich kolego z podworka i szkoly

Dlaczego teamt o TP ra3 zamkneli po twoim kometzry kolejne chorobliwe komentarze na moj teamt? Jakos scena ra3 ni epopiera twojech wypowiedzi skoro zamkneli teamt po twoich wypowiedziach

Venom pewnie bede wychodzil do ciebie kiedy ty chcesz etc. Troszke jak zwykle przekrecasz jak cie tak to wszystko boli juz ci powiedzialem zapraszam ADRES ZNASZ ju znie raz mi groziles ze swoimi kolegami z rushem na czele

Ale obowiaz sie ze jestes pierdek bo tak wyglondasz

IZAP NAPISAL
gratuluje uvm i pain fuzji oraz pozyskania sponsora. jest to bardzo wazne, bo widac ze ktos jeszcze ma ochote bawic sie w sponsoring klanow grajacych w naszego kochanego kwacza :p

Zgadza sie ale jak widac nie brakuje lamerow na scenie i jak tylko jest okazja panowie RUSH i VEN sie wypowidaja i wtracaja swowa na teamt UVM i mojej osoby
DLACZEGO RYSZ NIE ITERESOWALY CIE TEAMTY NA FORUM TP RA3?

Tylko jedna uwae napisales na moj teamt

POLACZKI TAKEI JESTESCIE I ZAL WAM DUPE CISNIE JUZ 4 ROK
JA WAZ PAŁUJE JAK CHCE A WY MOZECIE MI TYLKO NASKOCZYC JAK WIDAC

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 20:41:16

WIDAC ze co poniektorzy maja poczucie czasu i teamtu jaki jest w newsie

CHOROBA im nie pozwala na pisanie innych rzeczy, tylko na widok gaff pisza nie stworzone HISTORIE

AH gdzie ten twoj artykul o mnie LECHO ci zabronil?? Tyle tam nie prawdy bylo?

Oj i teamt na forum ra3 zamkneli przezt twoje pojecie o scenie q3

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 20:41:32

EOT

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 20:43:59

March chyba nie znasz sprawy z fragiem i ligi
Liga dobywala sie dlugo doszedlem do finalu w grupie wygranych po meczu z fragiem.
Frag dostal sie do finalu z grupy przegranych ale nei stawil sie na serwrze i nie mial wtedy bana , decyzja o w/o byla sedziego
Po za tym piszesz smieszna liga jak jest smieszna nie pisz o niej

STARY CO TY WYPISUJESZ ZA BZDURY???

co jeszcze ktos ci naklad do glowy za nie stworzone historie?
PS: ja nie mam kolego i nidy sie niemi nie zastawiam nie mam potrzeby ale za to gracze czesto zobacz dzis co napisla RUSH ze mi mor.de obije z kolegami LOL

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 20:48:47

Dopisano 2.7.2005 o godzinie 18:10 [ lobUz ]

Zgadzam sie z lesiem i rushem. Kurde nie znam cie gaff, nie gadałem z toba ale widziałem duzo twoich wypowiedzi i wypowiedzi innych.. I wydaje mi sie ze troche za duzo przed monitorkiem siedzisz, wyjdz na spracer, pobiegaj, pograj w pilke, komputer to nie wszystko !
Prawdziwy quake to vq3.. to jest 100% prawdziwego kwaka.
Kurde ale bym sobie w kwaka pogral.. ale sprzet nie pozwala ;((((, pozdrawiam was ORG’ie :DDD

LOBUZ ok ide na spacer poprostu ja nie siedze i nie pisze tych nie stworzonych histori i nie opowidam klamst ludziom. ZObacz ze to oni ciagle cos wypisuja jakies tam historie wyklejajac jakis tam niby log bez dat bez godziny wyrywki posklajne do kupi 7 linijek z romowey np 2 godzinej. A jednak LECHO nie zgodzil sie na napisanie przez rusha artykulu o mnie gdy poznal prawde i historie jakie zmyslaja . Sprawa z nimi trwa od 4 lat tyle ile @#$% ge.jow etc od nich uslyszlem i grozb to juz wystarczy. Oni wiedza o co chodzi ale oczywiscie oni sa bez winy spyta sie ich o wine

Ja nie nieguje prawdziwosci q3, gram vq3 ra3, a klan obecnie ma ekipe tdm vq3 i ca nie wiem wiec skad ten zwrot do mnie

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 20:58:18

Dopisano 2.7.2005 o godzinie 17:27 [ baksick ]

Sluchaj mylisz pojecia NEWS jest o klanie a nie o adminowaniu
Rozpatruj moja osbe odzilnie jako:
gracz
cl klanu
admin serwerow
admin SWB

to sa rozne rzeczy i rozne problemy z tym zwiazane
Przez moje adminowanie zbanowalem za grozby i zle zachowanei na serwerach tylko kilka osob
a adminuje juz jakies 8-7 lat bylo tych osob moze 10
wiec jak widac statystyka jest bardzo kozystna dla mnie.
Tyle ze taki VEN pozniej robi ci kolo dupy z RUSHEM i wymyslaja jakies tam brednie tak aby przedstawic mnie jak najgorzej

Juz kiedys komus powiedzialem
Jesli ktos chce znac prawde lub patrzec obiektywnie na sprawe musi poznac obie strony konfliktu. Wiekszosc z was konczy na przeczytaniu bzdur wlasnie tych ludzie nie pytajac o moja wersje. Roznica polega na tym ze ja mam w dupie takie historie i nie wypisuje takicg rzeczy na forum, ect. Ale jak widac gracze potrafia to robic bardzo dobrze

Dodam ci tylko ze adminowalem 1 srwer od tamtej pory adminuje juz 30 i caly czas staram sie rozwijac to
Do tego stram sie dawac serwery pod wszystkie ligi zebyscie wy gracze mieli gdzie grac i zeby ta scena sie krecila.

Ja na ra3 nie jestem wykladnikiem ani katem
Ale to dzieki nam UVM ra3 sie tez rozwijaja jestesmy najstrszym kalanem ktory od zawsze gral na wyskim poziomie, propagowalismy mod, gracze klany nawiazywaly z nami rywalizacjie, Co widac do dzis jak ktos z nami wygra jak bardzo sie z tego cieszy
a mozesz to zobaczyc w komentarzach VENA jak pisze ze nas pojechal dla tych graczy ludzi to jest cos odwieczna rywalizacja

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 21:00:21

Dopisano 2.7.2005 o godzinie 15:51 [ Mav9l1ty ]

Heh, chodzi Panowie z UVM o to, że przez kilka indywidualności w Waszym klanie, odnosi się wrażenie, że ten sponsoring należałby się dużo bardziej komu innemu.

Jakimś prawdziwym talentom - t5, avkowi, hoolsom, syntetycznym, matroxowi czy też organizatorom turniejów.

Malavity hmmm jak by ci to napisac
To niejest przydzial panstwowy te czasy sie skonczyly,
kazdy z tych klanow co piszesz dzilaja maja rączki, buzki, niech działaja i załatwiaja. :) pozdrawiam zycze im jak najlepiej

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 21:05:31

Odpowiedzialem kazdemu z was w odzielnych komentarzach:

Dodam tylko ze nigdy nie rozglasniam sam spraw i nigdzie nie znajdziecie moich afer ktore ja opisuje.
Ja sie bronie przed tym co ludzie wymyslaja za swoje kicki bany ect ktore zawsze sa zasadne, prawda VEN RUSH za te @#$% ch.uje, ge.je, wpier.dol, groz,by. Ktos dostaje kicka i nagle jego duma zostaje urazona i wypisuje tam gdzie tylko moze historie na moj temat prawda VEN RUSH?? Gdzie ja jestem tam wy jestescie jak dwa teamty o TEAM POLAND RA3 nagle na koniec obudził sie RUSH i przyszedl doj.ebac takscik po ktorym zamkneli teamt. Nie mial racji ale musial. A na artukuł mu nie pozwoli bo czasem ktos jest madry i przyjdzie poznac dwie stony konfliktu taka osoba jest LECHO, gdzie po mojej rozmowie nie zakceptowal histori RUSHA

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-07-02 21:11:16

Zapraszam kazdego z was jesli chce poznac moja wersje wydarzen do kontaktu ze mna zanim ktos doda koljeny komentarz na zasadzie kolega mi powiedzial albo przeczytalem historie RUSHA
moje gg 385402 @ gaw@toya.net.pl

Chetnie wam wyjasnie wszystko bo sprawa z nimi ciagnie sie juz 4 rok a nazbieralo im sie tego przez te lata

5997

THRAWN | 2005-07-02 21:22:32

Dopisano 2.7.2005 o godzinie 2:02 [ castor ]

thrawn: co do swata 4 to niepowiedzialbym ze tak niszczycie :ASD z nami dostaliscie : *

asz mnie rozbil ...na malym glupim sparingu . Pamietam ze cagle was bijemy i bic bedziemy coraz bardziej ...wtopy z wami sa malo kiedy i dobrze zapamitaj moje slowo wiem na co nas stac a stac nas na 1sze miejsce jezleli nie bedzie problmow z pingmai i technicznymi ( co niestety jeszcze sie w swat’cie zdarza :[)...was moze na 2 :)
ps: i tak sie dowiem , mam nadzieje ze szybko :}

pissssss

Gravatar

nxs.izap | 2005-07-02 21:23:32

EOT

5405

eXe|Korol | 2005-07-02 21:31:50

po co to samo pisac 20x ?

5997

THRAWN | 2005-07-02 21:33:36

PS2: ale chlopaki sobie zrobili duuuzy czat ; D

3031

ATi | 2005-07-02 21:38:34

o @#$% ales sie rozpisal gaff :D

6460

pa1n|chosen | 2005-07-02 21:52:28

mavelity co mam rozumiec przez to? ze pa1n bylo niby gorsze czy cos? APF

Gravatar

Fabian | 2005-07-02 22:31:54

Gaff ja nic zlego nie mowie na ciebie, bo ja bez podstawnie nic nie pisze/mowie, poprostu nie znam Cie.
Ale kurde wyjasnijcie to sobie na gygy czy na ircu, na loozie chlopaki to tylko internet !! co to za grozby klotnie ?! mysle ze jestescie juz dorosli, to zachowujcie sie jak dorosli, jesli jeden nie odpusci to niech drugi 2’gi odpusci... Widze cos wam sie nie udaje, ale trenning to podstawa.! =), pozdrawiam.
PS: Zasponnsoringuje mnie ktos ? wystarczy mi 800 p2;(, 192 NOWEZGO ramu ;((, bede gral w jakim chcesz klanie :DD brbr ale bym sobie w ten shit pogral :), hehe a tak na serio nie ma ktos na zbyciu jakiego shi.ta ?? typ w/w, kurcze przydalby sie, zasponsoruj kropka ;((. tt t_T -.-

4079

nxs.rush | 2005-07-02 22:52:27

ah jeszcze to napisze :/

z lechem i artykulem byla prosta historia. wygralismy cupa, ty zbanowales za to vena, wiec poszedlem do lecha zeby o tym napisal. on jako rzetelny pisarz poszedl pogadac z toba, ty nalgales, naprzekrecales, czyli jak zwykle przedstawiles mu swoj bezmozgi punkt widzenia, no i lecho stwierdzil, ze z drugiej strony sprawa wyglada inaczej. ja mu powiedzialem, ze niech robi co chce, no i zdecydowal sie o tym nie pisac. bo co mogloby wyniknac ze sprawy, w ktora ty jestes zamieszany? jeden wielki burdel.

banujesz ludzi bo sa lepsi od ciebie w q3, wyzywasz nie oszczedzajac przy tym nawet najblizszej rodziny, kazesz przepraszac za nieslusznie dane bany, robisz udokumentowane przekrety w ligach na korzysc swojego klanu (np. ra3cup.v1), potem klamiesz i wpierasz wszystkim, ze wszystko przez kogos. jestes mniej niz zero, a teraz boli cie to, ze ja moge wszystko powiedziec o czym wiem, bo mam w dupie twoje bany, bo przestalem dawno grac w q3. odezwalo sie do mnie pare osob na gg, jak zwykle zreszta przy jakiejs klotni z toba, ze mam racje ale oni nic nie napisza, bo chca jeszcze pograc...

jakby cie nie bylo w twoim zas.ranym swb, nie mialbys serwow, bylbys pierwsza osoba do bana, to pewne. nie gralbys w kleja dluzej niz tydzien z takim podlym, chamskim, prostym charakterem.

3031

ATi | 2005-07-02 23:26:54

rushe, gaffy i inne tam veny.. dajcie sobie juz looz chlopaki.. ile mozna ? ;/

Gravatar

nxs.izap | 2005-07-02 23:38:09

no wlasnie w tym problem ze mozna az do smierci :/

klopot w tym ze to nie jest klotnia wynikla z jakiejs pojedynczej sytuacji tylko serii nieforunnych zdarzen :asd to zjawisko mozna zaobserwowac juz od 4 lat bodajze, a konca jego nie widac.
i nie ma takiej opcji zeby to sie skonczylo. no nienawisc po obu stronach zakorzeniona jest naprawde gleboko.

jedyna rzecz jaka mozna zrobic to nie przenosic tych brudow tutaj...

4079

nxs.rush | 2005-07-02 23:50:15

tylko my mamy za co gnoja nienawidzic, bo uzerac trzeba sie z nim od zawsze, a on nas nienawidzi za to ze jestesmy lepsi od niego :/ ale sr.am juz na to, ide spac.

4067

nxs.qmite | 2005-07-03 00:10:00

Rixari de asini umbra

btw: czy ktos z uvm (lub dobry znajomy...) nie pracuje przypadkiem w logitechu?

wiec "lekka" hipokryzja jest pisanie ze klan dostal sponsoring dzieki jakims swoim niebywalym zaslugom..ze liczy sie ze to rozwinie pro gejming ze cos sie w polsce "ruszy" dzieki temu itp...
moim zdaniem jak logitech zorientuje sie ze scena ra3 jednak nie znaczy tak wiele w swiecie quaka jak to slyszeli od uvm.... kiedy dowiedza sie ze slowa "symbol jakosci" i "legendarny klan w swiecie q3" niezupelnie definiuja uvm to moze jednynie cofnac rozwoj sponsoringu w polsce...
chociaz moze i po to "wabicie" inne klany zeby tworzyly dywizje uvm (wazniejszych aktualnie gier/trybow gry) zeby logitech sie niezorientowal co zaczal sponsorowac..

ps. tak wiem zazdrosc mnie zrzera/sciska mi du.pe

9801

StaWik | 2005-07-03 00:20:19

[UVM] rox a reszta sux :D

3031

ATi | 2005-07-03 00:41:10

ehh.. no dobra - niech wam bedzie.

kloccie sie do woli - wasze zycie ;)

11502

pa1nmst | 2005-07-03 01:06:26

no to dobra. Teraz moja kolej. Mamy sponsora, jest fajnie. I powiem teraz ze pier.doli mnie to czy nam zazdroscicie, czy macie to gleboko w dupie czy @#$% cos jeszcze. Kazdy z nas bedzie dalej gral tak jak gral, z ta roznica ze mamy inny tag. Jestem pewien ze zaden z nas nie bedzie biegal i chwalil sie tym ze mamy sponsora. Moim zdaniem te wasze bluzgi, glupie komentarze sa niepotrzebne, ale jak juz mowilem, @#$% to ! ja bede sobie dalej spokojnie gral i karal plebs :]

5342

wuder | 2005-07-03 01:23:01

March = 14 letni smarku i wszystko jasne, jak urośniesz dzieciaku to wtedy możesz się zgłosić do mnie i poprosić o konwersacje bo narazie nie jesteś dla mnie partnerem nawet do rozmowy.

Gaff i nxs EOT dajcie sobie siana.

7214

wishoza | 2005-07-03 03:31:32

Jeszcze raz prosze ten fragment z artykulem na esp bo jeszcze nie poznalem go na pamiec ... Nie no ilez mozna pisac o tym samym ... Ogolnie gdyby nie to i to, ze piszac "EOT" dodajesz jeszcze 7 komentarzy, to wszystko oka ... Jednak już wiem ... Jestem 100%towo za noxisami ... Po prostu mam ogromny szacun, znam pare osob i bardzo lubie ... Wiem, ze maja luzne podejscie i po prostu banowac kogos za to, ze jest lepszy to nie jest nic dobrego ... A to, ze przychodzi TDMowy skillowiec na ra3 i niszczy sredniego gracza ra3 wiadomo nie od dzisiaj ... Przykladowo dzis wbilem sobie na ra3 serverek po 2miechowej "abstynencji" i 11:0 zbilem goscia, ktorego bardzo lubie i byl bardzo mily (pozdro) o xywie ... hmmmm ... cholera :D On wie ... z xCod ... Moze nie byl mistrzem, ale akcje mialem conajmniej dobre (skromnosc, wiem ;p) nie raz i wiem, ze lepszy TDMowiec moglby zrobic jeszcze lpeszy ownarz ... ;) W kazdym razie, jakies 30 min rozgrzewki na CA@RA3 i jak wszedlem na 1v1 to przez chyb 15 rund nie schodzilem w ogole ... Nie chce sie tu chwalic, mowie po prostu jak jest i wierze w to, ze kiedy noxisy przyszly na ra i okazyly sie bardzo dobre to dostaly bana ... Ale dobra, to nie wazne ... Myslec i mowic moge sobie wszystko, a ban pewnie i tak zostanie, wiec koncze i ide psac bo godzina srednia ... ;d Pozdrawiam Was ;)

2148

Logitechr4 | 2005-07-03 09:37:26

Cholera, dopiero wrocilem z baletu, a Wy nadal swoje :D.

BTW: mst dobrze prawi ;]

5342

wuder | 2005-07-03 10:41:30

randall kurfa chowaj te rękawiczki i wyjmij z buzi gwizdek wixiarzu !!! :-ASADSFS

2148

Logitechr4 | 2005-07-03 11:12:06

no przeciez juz schowalem :D

2390

UVM-Maluszek | 2005-07-03 11:55:34

Muszę Wam szanowni gracze powiedzieć ,że zazdrość przemawia przez Was straszna - kiszeczki się skręcają - mimo wszystko nie życzę niestrawności a jedynie zrozumienia podczas kazania jakie otrzymacie w pobliskim kościele.

Na msze marsz!

7214

wishoza | 2005-07-03 11:59:35

Ja np. fest Wam zazdroszcze.

9379

March | 2005-07-03 13:27:08

wuder nie rob z siebie blazna. 14 tak - heh chcialbym tyle miec i byc na utrzymaniu rodzicow :P widac ze nie masz zadnych argumentow i obracasz kota ogonem ale nie przejmuj sie i tak by mi sie nie chcialo z toba rozmawiac ;d powodzenia

9379

March | 2005-07-03 13:27:14

sry 2 razy mi sie przycisnelo, prosze o skasowanie tego komentarza. dziekuje

5342

wuder | 2005-07-03 14:05:27

no japa już dzieciaku po co się wysilasz :o

14877

BloodPL | 2017-06-16 01:17:01

Znam grywałem z nimi. Szanuję po dziś dzień.

Tumblr no5ofurwxe1rpwm80o1 250

freak | 2017-06-16 23:27:37

^ złota łopata trafia do pana :D