Święto na #org.pl ;)
wto, 25 maj 2004 15:31:49 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dziś rano, dokładnie o godzinie 8:08 i 11 sekund, po ponad 10-dniowym oczekiwaniu i przyciąganiu ludzi (tudzież sesji), na naszym ORGowym kanale #org.pl pojawił się pan Q. Jak już pisałem w jednym z ostatnich newsów jest to bot - upgrade wysłużonego L - posiadający dużo więcej funkcji i udogodnień od swojego poprzednika, a pozatym wchodząc na kanał, gdzie wsród opów dumnie prezentuje się Q odczuwa się...hmmm... jakiegoś rodzaju szacunek! ;)
Tak więc wielkie dzięki tym, którzy byli z nami podczas zbierania na bota i mam nadzieję, że nadal na kanale będzie tak dużo osób. :) Nie zapominajcie o nas i wchodźcie na kanał! Tradycyjnie na końcu newsa... ogromny link! :P
Na początku chciałbym zaznaczyć dlaczego piszę o filmie, który powstał już grube trzy miesiące temu - już mówię: jest tego warty. Niestety nigdzie nie słyszałem o tej produkcji, być może dlatego, iż nie ujrzycie w niej ani jednego fraga, ani jednego raila, ani jednego tankjr upadającego na ziemię, a także ani jednej pro-q3dm6 (uff :)). Więc cóż to jest spytacie? Sam chciałbym wiedzieć...
Liga Elite Community Toturament (2v2) wkracza w decydującą fazę. Na placu boju pozostały już tylko cztery najmocniejsze clany: eGr, 666, n3 oraz sYnth. Już dziś o godzienie 21.00 zmierzą się ze sobą teamy n3 i sYnth stawką tego spotkania jest awans do finału LB, gdzie już czeka ekipa "bestii" z 666. Oba zespoły spotkały się już w tym sezonie. W pierwszej rundzie fazy playoff n3 okazało się odrobine lepsze pokonując "zsYntetyzowanych" w stosunku 2:1. Jak będzie dziś? Tego dowiemy się około godziny 22.00.
mess'owi, który wygrał całe zmagania, gratuluję też 



aggnog






rumuński serwis dla graczy
Sean'em Kuehnel'em, o wiele bardziej znanym jako own-age. Zna go chyba każdy gracz, fan wszelkiego typu filmów opartych na grach, wszak jest on założycielem największej witryny internetowej związanej z tego typu produkcjami. Ponadto own-age jest twórcą AnnihilatioN - filmu uznawanego przez wielu za najlepszy Q3 fragmovie. Z wywiadu można dowiedzieć się o początkach serwisu
Niestety. Druga runda fazy playoff ligi Q3A DM Cup Spring 2004 zakończyła się klęską naszych teamów. Odpadły clany : dioxide, h00ligans oraz Fear factory. Ich spotkania były bardzo zacięte stały na wysokim poziomie i kończyły się wynikiem 3:2 dla przeciwników. Pozostaje niedosyt ale trzeba wyciągnąć wnioski i pokazać się z jak najlepszej strony w przyszłym sezonie.
Total Annihilation 2:3 [**
Clan Dollz 2:3 [** 



