Polowanie na prosów
wto, 10 luty 2009 13:00:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
wto, 10 luty 2009 13:00:00 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena
nie, 08 luty 2009 20:22:01 | Autor: Specyk | Quake 3 Arena

Przed niespełna kilkoma godzinami ruszyły zapisy do kolejnych eFreeze'owych zmagań. Turniej odbędzie się oczywiście na nadal cieszącym się wielką popularnością zarówno polskiej jak i zagranicznej quake'owej społeczności modzie eFreeze. Dla tych, którzy z tym mroźnym odłamem Quake3 nie mieli nigdy do czynienia przypominamy, iż wygrywają tu zawodnicy wyróżniający się umiejętnością zamrażania porównywalną do możliwości lodówki amica pod nazwą premiere.
Zapisy potrwają do 13 lutego i jeśli ktoś z was jest zainteresowany startem w owych rozgrywkach należy się śpieszyć. Wprowadzony został limit drużyn, a co za tym idzie zaledwie 16 ekip będzie miało prawo walczyć o miano "master of refridgerator".
Organizatorem eFreeze 2v2 Cup jest
Adam, który po pracy przy wielu ligach rozgrywanych w systemie 5v5 TDM postanowił zrobić coś dla bardziej indywidualnych graczy.
Szczegółowe informacje możecie uzyskać na efreezeleague.q3a.eu/forum/viewtopic.php?t=284">http://www.efreezeleague.q3a.eu/forum/viewtopic.php?t=284forum turnieju.
Rozpoczęcie cup'a planowane jest na 15 lutego.
nie, 08 luty 2009 18:55:01 | Autor: aiken | Quake 3 Arena
Dzisiaj o 22:00 odbędzie się finał WB w ramach turnieju R3spect Cup 4v4. Nasza uwaga i doping będzie skupiony na drużynie
Team Poland, która zmierzy się z bardzo trudnym przeciwnikiem jakim jest niewątpliwie zespół
MiEL. Nasi zawodnicy w poprzednim meczu z
Satan Proxies pokazali, że są ciągle bardzo silnym zespołem, a ich dzisiejsi przeciwnicy muszą zagrać pełnią swoich umiejętności, aby myśleć o wygranej. Natomiast godzinę wcześniej, czyli o 21:00 ten sam skłąd powalczy o 3 punkty z reprezentacją
Holandii w ramach Nations Cup'a. Trzymajmy kciuki i zbierzmy się tłumnie na GTV, aby oglądać naszych!
Team Poland [1:2] Holandia
(raport)
q3dm14tmp 81:106
cpm4 138:128
q3dm7 160:162
Team Poland [0:2] MiEL 
pro-q3dm6 190:215
ospdm5 142:201
sob, 07 luty 2009 14:54:01 | Autor: b3d | Quake 3 Arena

Zakończyła się już 11-sta edycja Polskiej Ligi Clan Areny, która przebiegła bardzo sprawnie, bez większych problemów. 27 drużyn walczyło przez 3 miesiące o jak najwyższe miejsca.
Organizatorzy w osobach:
scor &
gemi
pilnowali porządku nad całym systemem rozgrywek. Dużo również trzeba
zawdzięczać reszcie ekipy, w tym większy udział sędziów, bez których
nie byłoby tego całego pozytywnego zamieszania. Walka była zawzięta do
samego końca, albowiem mecz o pierwsze miejsce został zakończony w
ostatniej kolejce. Poznaliśmy już zwycięzców i przegranych, jedni się
cieszą z awansów, inni z utrzymania w lidze, są również zasmuceni, ale
z nadzieją na kolejną edycję. Poniżej szczegóły i wypowiedzi niektórych
Liderów klanów.
Fuck For Fun 
Kill Revenge Survive *
*
Umbra Vis Morbus ***
***
stona - Clan Lider
Fuck For Fun:
nie da, nawet nie zamierzałem. Dlatego jeszcze raz połechtam sobie moje
CL-owe ego ... Jesteśmy najlepsi w Polsce! Ale od początku. Po
niezwykle udanym 10-tym sezonie PLCA (dla przypomnienia zajęliśmy 2
miejsce) do kolejnej edycji przystąpiliśmy z podobnym jak uprzednio
nastawieniem, chcieliśmy zwyczajnie wygrać tę liigę Skład prezentował
się identycznie jak edycje wcześniej, w międzyczasie wygraliśmy chyba
wszystkie możliwe turnieje co dodawało nam dodatkowej pewności siebie.
11-sta odsłonę rozpoczęliśmy z wysokiego C. Gładka wygrana w pierwszym
meczu z hxg, czym nie dawaliśmy złudzeń innym ekipom. Przesłanie było
proste: walczymy o wszystko. W trzeciej kolejce mecz z UVM, gatunek
horror. Tylko dzięki niezwykłej mobilizacji i hasłom „panowie, kolano
łokcie” i „wchodzimy na pełnej ku***e” (nie wiem czy wolno mi
przeklinać) udało się nam to spotkania wygrać. Otuchy hmm złe słowo,
animuszu dodawała nam słaba postawa w lidze naszego kolejnego
przeciwnika, który nota bene pozbawił nas zwycięstwa edycje wcześniej,
mianowicie klanu s2k. Wiedzieliśmy ze nie będzie z nimi łatwo, i nie
pomyliliśmy się. Mecz z historia i niesamowitymi emocjami. Okazuje się,
tak naprawdę, ze to właśnie ten mecz dał nam zwycięstwo w całym cyklu.
Nieustannie po pietach deptała nam ekipa r4x’a (klan KrS). Wygrywali
wszystko i wygrywali wysoko. Ale o nich później. Pod koniec sezonu,
udało się nam sprowadzić w szeregi jednego z graczy klanu UVM, kolesia
od czarnej roboty, murzyna (w brew pozorom to nie funkcja w klanie a
jego nickname). Decyzja była strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu
stworzyliśmy niezwykle zgrany i utalentowany zespół taki co to
dziennikarze sportowi lubią nazywać kolektywem. Tak dochodzimy do
finałowego meczu z wcześniej już wspomniana ekipa KrS.
Zapowiadało się niezwykłe widowisko, przedmeczowe spekulacje, ciśnienia
i inne rzeczy które zazwyczaj związane są z ważnymi spotkaniami.
Chciałbym powiedzieć ze na taki mecz czeka się te 10 czy 11 tygodni,
chciałbym powiedzieć ze zapamiętam to do końca życia, ale nic z tych
rzeczy. Wygrana przyszła niezwykle łatwo co tez zmniejszyło radość ze
zdobycia 1 miejsca. Coś w stylu:
Nie wiem co się stało chłopakom z
KrS. Nie wytrzymali presji? Może nie zmobilizowali się wystarczająco? A
może zwyczajnie zabrakło szczęścia? Trudno powiedzieć. Tak czy inaczej
GG dla nich i innych klanów biorących udział w PLCA #11. W tym miejscu
chciałbym podziękować własnemu zespołowi (jest nas tak mało ze pozwolę
sobie wymienić wszystkich którzy mieli w tym swój udział) sch, b3d,
driken, furek, boom, dz1k1, murzyn no i nie można zapomnieć o
plastonie. Haha! Jesteśmy mistrzami w komputer! Musiałem to napisać.
r4x. - Clan Lider
Kill Revenge Survive:
plca#11 uważam, że była to udana edycja, w której na pewno nie
brakowało emocji i walki która toczyła się do samego końca. Co do samej
ligi i końcowej tabeli nie ma jak dla mnie wielkiego zaskoczenia bo
zarówno my jak i clan f3 prezentował dość wysoki poziom przed i w
trakcie trwania ligi, także dwa miejsca na podium były dla mnie dość
proste do wytypowania. Wiemy jak się skończyło. J Gratulacje jeszcze
raz dla clanu f3 i mam nadzieję, że za rok pokażą że tytuł mistrzowski
należy im się tak jak należał im się w tej edycji. Do następnego!
Będziemy Czekać ^^ :D. A co do krS to uważam, że jest to w jakimś
stopniu kolejny dość duży krok do przodu. Wiadomo w poprzedniej edycji
zajęliśmy trzecie miejsce, f3 drugie, teraz my drugie a f3 pierwsze,
także odskakują nam zawsze o jedno oczko :D. Jeśli chodzi o zawodników
z krS to chciałem im wszystkim podziękować za to, że poświęcali swój
czas. Wiadomo każdemu dziękuje za coinnego dlatego napiszę. Dziękuję Im
;-) Bordo- za to, że nie gra. g0g1 – za to, że zaczyna rapować. Lotnik-
za to, że ma prawie 2 metry i top#10 disco-polo. 3st- za nic :DDDDD
Sadboy- za to, że zawsze po, meczu pisał mi na gg, że odchodzi. Vril-
za to, że mieszka w łodzi podwodnej i ma kolegów co grają na
tamburynie. RiPLeY- za to, że nigdy zapomnę jak wchodziliśmy na czata
od 2 do 4-5 rano :D Wik- za to, że jest... ma motor, super żonę i
wspaniałą córeczkę =] A tak poważnie to wymienianie za co każdemu
dziękuję zajęło by mi z 4 strony a4. Dlatego napisze tylko, że cieszę
się, że jestem w takim clanie (cl’em :D) jak krS, w którym są na prawdę
fajni ludzie których po prostu trzeba lepiej poznać. Na koniec
pozdrawiam was czytelników portalu quake.net, wszystkich.
Machinegun Controllers
- awans do I Ligi
Pain & Nightmares *
* - awans do I Ligi
Clan4Ever ***
***
zolcio - Clan Lider
Pain & Nightmares
udany dla naszego klanu ponieważ odszedł od nas Sadboy aka Rem jak
każdy wie kto gra na CA była to osoba która ciągnęła to całe barachło w
tym klanie , za nim posypały się inne osoby. Ostatecznie Clan Leaderem
został Nightwolf który mnie mianował VCL. Niestety sytuacja była bardzo
trudna ze względu na to ze ostały się 3 osoby grające, pierwsza myśl
była " kurde rozsypie się klan z wieloletnim stażem" drugą była " ehh
coś czuje, że nie damy rady się utrzymać w 2 lidze". Nikt z nas się nie
poddawał, kilka osób wstąpiło w nasze szeregi i zaczęliśmy organizować
jako takie treningi z różnymi skutkami zazwyczaj każdy spar kończył się
ostrym wpierniczem, to nas bardziej mobilizowało aby więcej
grać.Trenowałem trochę z Sadboyem i tłumaczył mi pewne zasady zarówno w
teamie jak i w sytuacji 1v1.. później zaczął grać z nami spary, treny
itp i wpajał nam pewne zasady na początku z marnym skutkiem co się
kończyło albo disconnect ;ASD albo wielkim wrzaskiem i obrażaniem
hehe. W miarę jak się rozwijaliśmy dochodziły i odchodziły od nas
osoby i właśnie takim jakby to powiedzieć szachowaniem umacnialiśmy
swój skład. W miarę rozwoju klanu zarówno skillowo jak i w teamie coraz
lepiej graliśmy więc od razu pojawiły się marzenia,że może jednak nie
spadniemy z tej 2 ligi a utrzymamy się przynajmniej w środku tabeli.
Gdy skład był w miarę ustalony zakupiliśmy server. Niestety to, że
zaczęliśmy w miarę dobrze grać osiedliśmy na laurach i bardzo mało osób
grało od nas, wtedy wprowadziłem jakby to powiedzieć formę dzienniczka
A:SD w którym były wpisywane ostrzeżenia za nieobecności. Co się
później okazało ze to był pomysł trafiony w dziesiątkę, każdy się
ogarnął i zaczęliśmy grac taktyka nam wychodziła i tworzyło się coś
takiego co na pewno wiedzą osoby z dłuższym stażem w 1 lidze, że możemy
polegać na tej osobie "za tobą".Tak mijały dni tygodnie miesiące a my
trenowaliśmy i trenowaliśmy. Gdy nadszedł dzień w którym ruszyło
PLCA#11 ja wiedziałem ze jesteśmy przygotowani bdb choć wiadomo,że
przed każdym meczem było totalne sranie w gacie =ASD. Tak przeszliśmy
co kilka meczy wygrywając. Najbardziej się obawialiśmy meczu z "DU" ,
"NATIONS" i "C4E" zresztą które pozdrawiam serdecznie bez względu na
różne scysje które sie wywiązały. Mecz z Du okazał się w miarę łatwym
meczem tak samo z Nations co mnie osobiście bardzo zdziwiło !!. C4E
stawiło najmocniejszy opór na mapie TS_CA1 która chyba była ich oczkiem
w głowie hehe. Podczas PLCA nie robiliśmy jakiś treningów jedynie
czasem się spotykaliśmy na ts aby omówić rożne sprawy dotyczące PLCA.
Właśnie w taki może trochę okrojony bo zapewne nikom by się nie chciało
czytać tego jakbym opisywał 10 miesięcy szczegółowo doszliśmy do
upragnionej 1 Ligi.
Mam nadzieje ze będąc w 1 lidze zdobędziemy nowe doświadczenia, nowych
graczy którzy wniosą pozytywną atmosferę i skilla do gry.Osobiście jako
Clan Leader Pain and Nightmares uważam ze 1 liga to największe wyzwanie
jakie będzie na mnie czekać jeżeli chodzi o tą grę. Pozdrawiam.
Polish Owned
- awans do II Ligi
Unknown Killers *
* - awans do II Ligi
chorzii ***
***
Angel Clan Lider
Polish Owned:
Wszyscy starają się nawzajem sobie pomagać, oczywiście są wyjątki :D.
Mamy skromnych ale wspaniałych cl-ow, graczy też całkiem całkiem.
Najważniejsze, że na meczach jak i na co dzień odnajdujemy wspólny
język :) Mamy nadzieję, że nasza współpraca i duże szczęście w grze
pomoże nam stawiać czoła jeszcze silniejszym clanom CA w następnych
edycjach. Zaś co do PLCA#11 widać bardzo duże postępy, działalność jest
bardzo dobrze rozwinięta. Mam nadzieję że następne PLCA będzie równie
piękne dla naszego klanu jak to. Wiem jedno przyniesie na pewno więcej
nowych doświadczeń dla klanu i ludzi :) Do zobaczenia na servach
gl&hf :) ps. Bym prawie zapomniał a raczej powinienem od tego
zacząć :) Chciałbym ślicznie podziękować za dobra organizacja PLCA
Organizatorom i Sędziom To dzięki wam mamy tą świetną rozrywkę :)
Świetna robota dziękuję w imieniu klanu PL.Owned.
Warto obejrzeć szczegóły na oficjalnej stronie ligi www.plca.pl. Życzymy sukcesów i jeszcze lepszych wyników w kolejnej edycji.
śro, 04 luty 2009 12:38:01 | Autor: aiken | Quake 3 Arena

Zgodnie ze wszystkimi znakami na niebie, ziemii i wodzie (w toalecie) nadszedł w końcu moment ogłoszenia zapisów do polskiej ligi TDM -
Polish Divisions.
Przypominam iż tym razem na arenie będą ścierać swoje gauntlety i krzyżować raile drużyny w 3 dywizjach, zgodnie z ideą już wcześniej zapowiedzianą, czyli:
* Division 1 - czołówka polskiego TDM
* Division 2 - średniej klasy teamy TDM + mocne teamy z innych trybów
* Division 3 - głównie teamy z innych trybów + słabsze teamy TDM
Fizyka: VQ3
Tryb: Team DeathMatch 4v4
Mapy: pro-q3dm6, q3dm7, ospdm5, ospdm6, cpm4, q3dm14tmp
System: Best of Three
Zapisy do: 2009.02.22 23:59
Start ligi: 2009.02.27
Kanał irc: #pdq3
Strona: http://pdq3.xt.pl
Pełny regulamin ligi pojawi się wkrótce.
Pozostało zatem 2.5 tygodnia na skompletowanie składu i zapisanie swojej drużyny. Zapisy oraz wszelkie inne informacje jak terminy spotkań, wyniki meczów i składy drużyn będą pojawiać się na stronie ligi, czyli:
:: pdq3.xt.pl (zapisane teamy)
wto, 03 luty 2009 12:23:01 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena
Po śmierci poszedł do piekła, za to, że rozbił wiele rodzin i zniszczył życie tysiącom osób. Okazało się jednak, że w piekle nie tylko ogniem diabeł karę wymierza. Dla tych co za życia w gry lamili miast za porządną robotę się wziąć, czeka kara gorsza od ognia. Oto bowiem dnia piątego Pan stworzył piekło, a nim dzień ten skończył się, podłączył do piekła Neostradę.
Zapisy do Polish Divisions rozpoczną się lada chwila, tymczasem dane z terenu pokazują, że jest wielu chętnych do grania. Jeśli ktoś planuje zmianę wersji Quake 3 na najnowszą lub zmianę trybu gry na CPMA.VQ3, to jest to najlepszy moment.
Dane z terenu 2.02.2009
Przepowiednia [N]ostradamusa: Gdy dwie dwójki i trzy kulki się spotkają, a będzie między nimi dziewiątka, pięćdziesięciu zmierzy się ze sobą. Oznaczać to będzie początek nowej ery.
Interpretacja: dwie dwójki, trzy zera i dziewiątka to data, 50 to ilość osób, które grały wczoraj na polskich serwerach.
Dla tych, którzy chcą przyłączyć się do nowej ery przepowiadanej już przez starożytnych, kilka rad:
1. Jak wszystko ustawić:
http://www.quake.net.pl/?page=wsieci
2. Gdzie grać:
194.187.43.245:27971 - ASTER 1
194.187.43.245:27972 - ASTER 2
193.42.218.65:27960 - PIFPAF
195.42.112.6:27960 - ESPORTS
89.228.7.236:27965 - MULTIMEDIA
3. Niektórzy już rozpoczęli granie:
http://pl.youtube.com/watch?v=SjoAkbXt_dg
nie, 01 luty 2009 17:28:01 | Autor: Xsi | Quake 3 Arena
Dzień dzisiejszy przyniósł naszej scenie całkiem spory wywiad autorstwa
Mariusza "Kabooma" Lottera z wyróżniającym się ostatnio
Bogdanem "Bodzo" Mazurem. Całość została zaprezentowana na łamach serwisu cybersport.pl. Bodzo zdradza nam czym się zajmuje na codzień, jakie plany wiąże z graniem w Quake Live ale przede wszystkim co sądzi o ostatniej odsłonie naszej ukochanej gry duelowej. Bogdan rzuca także światło na sytuację w pucharze narodów na platformie Quake Live oraz na swoje stosunki z nową drużyną, jaką jest *BenQ DELTAeSPORTS.COM.
*
Fragment wywiadu
„Av3k” Krzykowski. Myślisz, że jesteś w stanie pokonać, no nie
ukrywajmy, Mistrza Świata?**
*
Jak to już ktoś kiedyś wspomniał – „nie ma zawodnika, którego nie da
się pokonać”. Wszystko jednak zależy od przygotowania zarówno pod
względem nazwijmy to fizycznym jak i psychicznym. W przypadku avka
myślę, że wyznaczył pewną poprzeczkę w Polsce i nie tylko, do której
dużo osób usiłuje się zbliżyć. Nie ukrywam, że wygranie z nim jest i
będzie bardzo trudne. Av3k to przede wszystkim bardzo doświadczony
gracz, grający bardzo agresywnie i posiadający perfekcyjny timing.
Myślę, że Maciek jest na tyle doświadczony psychicznie (dzięki tylu
rozegranym turniejom z czołówką świata), że jest pewny swego i wie na
czym stoi. Nie zapomnijmy jednak o jego starcie i stawianiu pierwszych
kroków w tej grze. Zaczynał u boku wtedy najlepszych zawodników w
Polsce, co w znaczącym stopniu przyczyniło się do tego co dotychczas
osiągnął.*
****Bodzo - "dam z siebie wszystko" @ cybersport.pl
Źródło: www.cybersport.pl
czw, 29 styczeń 2009 13:30:01 | Autor: Xsi | Quake 3 Arena

Dzisiejszy wieczór powinien nam upłynąć pod znakiem orła.
Team Poland Q3 podejmie walkę z drużyną narodową
Słowacji w ramach trzeciej rundy rozgrywek grupowych Quake Nations Cup'a. Nasz przeciwnik na pierwszy rzut oka może nie wydawać się zbyt mocny, jednak nie możemy go nie doceniać. Miejmy nadzieję, że emocje będą chociaż w połowie tak ogromne jak podczas ostatniego meczu polskich szczypiornistów z reprezentacją
Norwegii ;).
Najważniejsze informacje:
Data i czas: 29.01.2009, 21:00 CET
GTV: 66.221.100.155:27960, 193.19.177.35:27970
Polska - vs -
Słowacja
ospdm6 - 217:95
cpm4 - 177:81
pon, 26 styczeń 2009 11:46:01 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena
Chcesz pograć w zbliżającej się lidze Polish Divisions, a przy tym nie jesteś super wymiataczem, który ma 100% z raila? Jednocześnie jednak masz ambicje by zostać mistrzem świata? Oto idealna szansa dla Ciebie. Nowopowstały klan Quake 3 szuka graczy. Chłopaki będą próbować swoich sił w pierwszej lub drugiej lidze PD. Obecnie w składzie znajdują się czterej gracze:
l1nk (CL)
krewfarba
grzesiontko
dzn.
Swoje zgłoszenia ślijcie do l1nka na gg pod numer: 10116916
http://www.zrg.yoyo.pl/
nie, 25 styczeń 2009 23:34:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Rozpoczęły się zapisy do FuNGaMe Tournament Arena Season 1 - RailFun.
Na stronie znajdują się informacje o regulaminie turnieju. Zapisy zakończą
się w sobotę 30 stycznia 2009 o godzinie 22:00. Można testować serwer turniejowy: 212.160.111.200:27960 - FGTA#1.
jul24
necro6
tfzse1
*Zapraszamy do zapisów!
*
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63