ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Skrypty by bOOsTeR

wto, 14 styczeń 2003 20:31:07 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

bOOsTeR przygotował system configów, który powinien się przydać każdemu w czasie nagrywania filmów. Dzięki niemu można zwalniać i przyspieszać demo, zmieniać widok tpp/fpp, sterować pozycją kamery w widoku tpp - oddalać i przybliżać kamerę oraz zmieniać kąt widzenia. Pozostałe informacje znajdziecie w pliku readme.

.:: Download kamera cfg by bOOsTeR

Challenges 2 - zaczynamy!

wto, 14 styczeń 2003 18:35:46 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Już jutro rozpocznie się druga edycji ligi CPMA - Challenges 2. Otwarcie zostało przygotowane przez djWHEAT'a i DonKing'a. Początek to kilka wywiadów telefonicznych przede wszystkim z organizatorem ligi DonKing'iem, a|citizen'em i Apholeon'em, który wygrał poprzednią edycję tejże ligi. Niespodzianką ma być kilka nieujawionych osobistości. Po wywiadach odbędą się pokazowe mecze na wszystkich mapach, które będą dostępne na tymże turnieju. Będą to:

.: cl0ck vs Daler na CPM1a

.: viju vs FFSmasher na CPM3

.: ]km[clast vs LSV na CPM12

.: a|citizen vs a|cujo na CPM15

.: DonKing vs djWHEAT na CPM16

Godzina uroczystości niestety nie jest znana.

Dema z Brzegu

wto, 14 styczeń 2003 17:06:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Dzięki GreenKi1lerowi i Bossowi mamy u nas wszystkie dema z turnieju w Brzegu. Niestety ograniczenia techniczne nie pozwalają wyświetlić ich obok siebie, stąd trzeba przejrzeć dział Dema 1v1 zwracając uwagę na dopisek Brzeg w opisie. Kilka ostatnich jak zwykle w Top New Demos.

PB News

wto, 14 styczeń 2003 14:40:48 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Na początku stycznia ekipa EB wprowadziła kolejny już system GUID'ów, dzięki któremu będzie możliwe odróżnienie prawidłowych GUDI'ów od generowanych np. przez ogc. Obecnie detekcja cheatów jest prawdopodobnie wyłączona całkowicie, do czasu wdrożenia systemu GUID'ów.

Idzie za tym jedna ważna zmiana - mianowicie ekipa EB zaimplementuje niedługo możliwość globalnego, dożywotniego banowania za naruszenie integralności systemu Punkbuster. Oznacza to, że użycie ogc które spowoduje zakłócenia w prawidłowym działaniu Punkbustera (np. raportowaniu screenshotów, danych, GUID'u) będzie podstawą do nałożenia dożywotniego bana - jak czytamy w newsach za naruszenie licencji użytkownika oprogramowania PB. Pytałem się na forach EB o przykład działania jaki mógłby być przyczyną owego naruszenia intergalności systemu, jednak nie dostałem konkretnej odopwiedzi. W każdym razie wychodzi na to, że za użycie wallhacka nie jest naruszeniem licencji PB, jedynie cheatem, więc za niego nie będzie groził dożywotni ban. Naruszeniem licencji może być majstrowanie przy GUID'ach i pozostałe działania zmieniające sposób działania Punkbustera. Dożywotni ban oczywiście wyklucza ponowne użycie naszego cdkeya.

Jest to o tyle ciekawe, że wcześniej ekipa EB zarzekała się, że nigdy nie będzie nakładać dożywotnich banów - sytuacja widocznie wymusiła zaostrzenie polityki w stosunku do cheaterów.

Clanbase Cups - wiosna

wto, 14 styczeń 2003 14:14:08 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Clanbase rozpoczyna zapisy na wiosenny sezon gier. W zakresie interesującego nas q3 można zapisać się do następujących Pucharów:

.:: Deathmatch Cup (tdm)

.:: CTF Cup

.:: RA3 Cup

.:: Urban Terror Cup

.:: Capture Strike Cup (to jeden z trybów Threewave, odmiana ctf)

.:: FreezeTag Cup

Puchary mają jak zawsze charakter otwarty, więc może któryś z naszych klanów się jednak pokusi? Liderzy zarejestrowanych w CB klanów mogą zapisać klan na tej stronie.

Po zakończeniu zapisów Clanabase wybierze gry do siódmej edycji EuroCup, gdzie na razie jedynym pewnym kandydatem jest cs.

Nowa mapka Jaxa Gatora

wto, 14 styczeń 2003 10:36:54 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Jeden z najbardziej uzdolnionych mapperów świata - David "Jax Gator" Cherry, wypuścił kolejną mapkę, a właściwie mały mappack - Dead of Winter . W sumie ten mappack to jedna mapka w dwóch wersjach - turniejowej i FFA, różnią się rozłożeniem przedmiotów na mapie w zależności od potrzeb każdego z trybów rozgrywki. Moja skromną opinią mapka jest rewelacyjna, lecz czekam na wasze opinie.

Pewnie nie wielu z Was wie, że w krwi tego mappera płynie domieszka polskiej krwi, panieńskie nazwisko matki to Wiśniewska :D, ale to tak tylko w kwestii ciekawostki. Polecam też odwiedzić jego stronę i wybróbować inne mapki, które reprezentują równie wysoki poziom. Link tutaj .

A tu dwa screeny w formie zaczęty :


Wywiad ze Złą Dziewczyną - PIE

wto, 14 styczeń 2003 10:13:45 | Autor: KaT | Quake 3 Arena

Serwis PQ3.net zamieścił na swych łamach interesujący wywiad z PIE, członkinią żeńskiego klanu Quake 3 - BadGirls. PIE wypowiada się na temat róznych rzeczy dotyczących zarówno jej życia osobistego, tego, co spowodowało, że zaczęła grać w Q3, jak jest traktowana jako gracz, pro-gamingu etc., etc. Zapraszam do lektury : ciach !.

PS. Obawiam się, że kilka osób może mieć problem, ponieważ wywiad jest po angielsku...

Dwa nowe filmy na PQ3.net

wto, 14 styczeń 2003 09:49:22 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Serwis PQ3.net ma dla nas dzisiaj dwie nowe propozycje filmowe:

  • Raccoon CPM - produkcję zawierającą zarówno fragi jak i tricki oparte na fizyce modu CPMA , dla ciągle rosnącej rzeszy fanów CPMA ten film to podstawa :D. Waga - 78 Mb, czas 5:42

  • Fragged by Nova produkcja autorstwa Nova *rZ. Film "oferuje" ciekawe fragi, dobrą oprawę muzyczną. Waga - 123 Mb, czas: 5:48

Zapraszam do ściągania

ECT Q3TDM - Grupy rozlosowane

pon, 13 styczeń 2003 20:20:39 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Przeprowadziliśmy losowanie na #ect, nie spodziewałem się że tylu ludzi przyjdzie. Tu macie screeny, żeby nie było że to jakiś przekręt :)

1 koszyk, 2 koszyk, 3 koszyk, 4 koszyk

Wczytanie koszyków i rozlosowane grupy

Grupa 1.)

gp

t5

ForC

cW

cD

cH

DS

uc

Grupa 2.)

tec

h

g&p

WaR

lc

c0d

M

r

Grupa 3.)

666

urinal

mm

c4

by

r9v

ck

rD

Grupa 4.)

AoD

dx

da

L

BMF

BiO

F

wroc

  • To wszystko na dzisiaj , zapraszamy na coroczne losowanie ECT-lotka

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63