ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



The Next Level

wto, 03 grudzień 2002 07:38:52 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Mamy kolejny film na own-age, jego tytuł to The Next Level. W roli głównej wystepuje CeTuS (trickjumper), gatunek Trickjumping, czas trwania 15:39, czas realizacji 6 dni, rozmiary 306 MB. Feedback słać na adres [email protected]. Download znajdziecie tutaj (ssać i nie gadać ;)). Komentarze i uwagi odnośnie filmu jak zwykle w komentarzach :P. Przy okazji TOP 5 na podstawie downloadu own-age:

  1. (Q3) Tribulation (Full Size) - 21388 sciągnięć

  2. (Q3) the badge v3.0 - 5578 sciągnięć

  3. (Q3) demonic core movie - 4089 sciągnięć

  4. (Q3) OtherViews(Beta) - 2995 sciągnięć

  5. (Q3) opcpromo4 - 2819 sciągnięć

CB EuroCup VI

wto, 03 grudzień 2002 07:34:30 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena

W EuroCup VI odbył się kolejny, już ostatni ćwierćfinał - mecz dwóch szwedzkich klanów: [EYE] i Wutai.

Mecz wygrało EYE stosunkiem 3:0:

ospdm5 - 114:75

cpm4 - 165:112

pro-q3dm6 - 196:130

Raport meczu w wykonaniu ClanBase jest tutaj.

Znamy więc pary 1/2 finału:
Against All Authority vs Demonic Core
iCE cLIMBERS vs EYEballers

Wywiad z Akilesem

wto, 03 grudzień 2002 07:25:58 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Alvaro "Akiles" Romero ukończył tegoroczne wydanie World Cyber Games na pozycji numer 2. Wywiad z tym właśnie Quakerem reprezentującym Hiszpanie znajdziecie na Cyberfight. Jibo zadał kilka pytań a odpowiedzi Akilesa znajdziecie tutaj (kilkać i czytać :)).

Turniej w Brzegu !

pon, 02 grudzień 2002 18:28:46 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena


Turniej o którym pisałem kilka dni temu stał się faktem. Za miesiąc (z hakiem) czeka nas kolejna impreza spad znaku Quake. Oto dokładne informacje:

Termin: 4.1.2003
Platforma: VQ3, OSP 1.01, PR 1.32
Tryb rozgrywki: 1v1
Mapy: pro-q3tourney4, q3tourney2, pro-q3dm6, ztn3tourney1, hub3tourney1
System rozgrywek: Double Elimination
Timelimit: 15
Miejsce: Brzeg (miedzy Opolem a Wroclawiem), Kawiarenka 3VNET w brzegu przy

ulicy Pilsudskiego 20 www.3vnet.pl

Mapki dobre, termin także - chyba już wszscy będą trzeźwi po sylwestrze - więc trzeba zacząć trenować. Oczywiście będe tam, więc w dniu turnieju możecie oczekiwać gorących newsów z placu boju.

A jeżeli ktoś niewie gdzie leży te "tajemnicze" miasto Brzeg to zapraszam tutaj - w miarę prosty sposób opisałem gdzie to jest.

Jak ktoś chce, żeby odebrać go z dworca czy z kadś to pisać na maila [email protected]

modelerzy - tutaj!!!

pon, 02 grudzień 2002 16:30:11 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Grudzień zacżął się od odświeżenia stafu ułatwiającego życie twórcom map, modów, modeli.

Oprócz wspomnianego Radianta mamy nową wersję MilkShape 3D 1.6.5 .

I znów: tutaj opis nowości, a tutaj download.

Zamawiam Pamelę Anderson.

Igor Zagórowski

pon, 02 grudzień 2002 14:32:01 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

zastanawia się na łamach ESR nad wyższością sztucznej inteligencji (AI), nad naszą - ludzką. Artykuł pod tytułem AI over human brain? jest próbą odpowiedzi na pytanie, czy superkomputery mogą w niektórych dziedzinach rywalizować z tą breją noszoną czasem w większej, a czasem w mniejszej ilości przez każdego z nas między uszami.

Czemu o tym wspominam?

Bo to kolejny po CarMac'u nasz krajan, który udzielił się w dziale Kolumn tego szacownego serwisu. Znamy go stąd i z owąd jako .e5-igor'a - człowieka zaangażowanego w tworzenie pierwszego z prawdziwego zdarzenia na naszej scenie serwisu e-sportowego.

Pewnie to przetarcie przed projektem e-sports.pl, tak czy inaczej - życzę GL w jednej i drugiej działalności.

Koniec z Q3 dla cK ?

pon, 02 grudzień 2002 13:24:56 | Autor: Chaos | Quake 3 Arena

Tak to prawdopodobnie prawda ... chłopcom z cK najwidoczniej nie chce się już grać. Ostatni mecz cK vs CCCP mający się rozegrać w lidze CIL nie odbył się. Powód ? Za mało graczy, by mecz mógł się rozegrać!! :D

Oto główne tłumaczenia tej sytuacji:

fatality - mocno trenuje UT2003

czm - stwierdził, że lepiej się przyłożyć do nauki niż do pro-gaming'u

spook - brak dostępu do netu

boodah - woli grać w Counter Stike'a

benny i robnoly - nie chcą grać z pingami powyżej 100.

Czyżby się wypalili ? Zobaczymy ..

ProRazor

pon, 02 grudzień 2002 13:03:52 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Pewnie sam zbyt skromny jest, by o tym napisać, więc...

Nasz kolega, poniekąd Szef - Razor dołączył do "szatańskiego" klanu 666.

Wierzymy, że to poważne wzmocnie załogi pozwoli osiągnąć jeszcze większe sukcesy na scenach kraju i świata.

GL

Same niespodzianki w ClanBase Nations Q3TDM

pon, 02 grudzień 2002 12:33:40 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Wszyscy już podawali te sensacyjne wyniki, więc bez zbędnej nawijki, a gwoli formalności:

ostatnie wyniki "Pucharu Narodów"

Rosja - Dania- 1:2

q3dm7 - 123:113

q3dm14tmp - 72:128

ospdm5 - 99:108

Niemcy - Włochy- 0:2

pro-q3dm6 - 105:106

q3dm14tmp - 90:93

Holandia - Islandia- 2:0

q3dm7 - 99:60

q3dm14tmp - 106:73

I tabele:

Group A

1 SWE

2 DEN

3 RUS

4 NOR
Group B

1 UK

2 FRA

3 SLO

4 IRE
Group C

1 BEL

2 GER

3 ITA

4 SUI
Group D

1 NED

2 ESP

3 POR

4 ICE

Ewentualni chętni na demka -
na Clanbase

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63