ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Proxima Movie

wto, 20 sierpień 2002 13:38:42 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Wyszedł drugi film klanu Team PJ z gatunku tricks. Mają na nim być oryginalne triki 'drużynowe', skoki wykonywane tyłem i tego typu podobne wynalazki. Jak głosi recenzja wiele godzin ciężkiej pracy i praktyki w skokach zeszło na ten film. Zajmuje 227MB. Czyżby drugie Tribulation?...

Download Proxima Movie (instrukcja jak przy Legion)

edit: obejrzałem film - jest fajny. Sporo trików na różnych mapach - vq3, osp, ctf, ra3 i defraga. Największe wrażenie zrobił na mnie plasmaclimb na sam szczyt budynku na o3j-velocity!

CGL - Kraków

wto, 20 sierpień 2002 13:38:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Wypatrzyłem post Fussa na boardzie:

"Beda eliminacje w Krakowie. Trwaja rozmowy z dwoma klubami (wybierzemy tylko jeden jednak), takze na razie nie moge jeszcze podac gdzie konkretnie.

Bedzie na pewno podane na stronce www.cgl.pl "

Xsreality = Esreality

pon, 19 sierpień 2002 23:55:53 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jeden z najbardziej znanych serwisów esportowych xsreality.com zmienił domenę na esreality.com. Domena xsreality już nie działa, znajdziemy na niej informację o zmianie domeny, ale niedługo ona też zostanie usunięta.

Zmiana ta został podyktowana jakimiś problemami z własnością domeny. Jak pisze Cache xsr założyli Xenon, Sujoy i Hakeem - nazwa została utworzona od ich pierwszych liter ksyw. Teraz jedynym aktywnym właścicielem serwisu został Sujoy i po zmianie domeny będzie miał pełną nad nim kontrolę. Nowa nazwa ma odnosić się do ESportu.

Quake3

pon, 19 sierpień 2002 20:54:15 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Ciekawy tytuł newsa prawda? :)

Przypadkowo na stronie pewnej sieci, kubus.ohio.pl znalazłem ankietę z prostym pytaniem: W jaką grę grasz najczęściej. Głosów ponad 700, a kto na pierwszym miejscu? Nie trzeba odpowiadać...

HWDP Klan film

pon, 19 sierpień 2002 19:09:00 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Klan HWDP ma dla Was film klanowy, na którym znajdziecie ponad 7 minut rzadkich, powietrznych rakiet na pro6, ztn, dm17 i dm16 oraz masę innych ciekwych akcji. Fragi są opatrzone muzyką Prodigy a niektóre z nich robią duże wrażenie. Dlatego polecam zaopatrzyć się w ten film - za jedyne 104MB z naszego serwera. Autorami są [HWDP]HaLaBaRdY oraz [HWDP]n1gger.
Download HWDP Clan Movie.

CarMac - over and out ?

pon, 19 sierpień 2002 16:22:22 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Michał Blicharz, bardziej znany jako CarMac, najchętniej czytany felietonista na xsreality napisał niedawno swoją ostatnią kolumnę. Ostatnią, bo tak ją właśnie zaczął: "This is my last column on www.ESReality.com and it is about QuakeCon" i podobnie zakończył: "Over and out.". Nie wiadomo dlaczego CarMac rozstaje się z kolumnopisaniem na xsr, ale jeśli odejdzie to całe xsr straci nieco wraz z nim. CarMac niezwykle często pisał kolumny, przeważnie raz na tydzień, od bardzo długiego czasu. Każda z nich traktowała o sprawach związanych z esportem, grami, ważnymi wydarzeniami, każda z nich była często i chętnie komentowana, nieraz linkowana na innych stronach. CarMac znakomicie orientuje się w bieżących i minionych sprawach esportu, zna wiele gier i potrafi spojrzeć obiektywnym okiem na kilka płaszczyzn jednocześnie, do tego świetnie zna angielski. Wszystko to sprawiało, że jego teksty czyta się niezwykle przyjemnie i szybko i szkoda jeśli n ie zobaczymy już nagłówka na xsr podpisanego ksywką CarMac.

Ostatnią kolumnę Michała, w której opisuje najlepsze 'przeżycia' z QuakeCon, znajdziemy tutaj.

Wywiad z holy`im

pon, 19 sierpień 2002 16:01:36 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Był On kapitanem reprezentacji Polski w Quake III Arena, zawodnikiem takich klanów jak lc, mm, eX czy m@w. Jeden z najbardziej znanych graczy w naszym kraju, także redaktor i felietonista. Mowa tutaj oczywiście o gordyim, bardziej znanym jak holy lub holysh1t. Jeżeli interesuje Was jego osoba, to zapraszam do działu wywiady gdzie znajduje się jeszczegorący` wywiad z nim. Wywiad przeprowadzony 2-3 dni temu.

Chciałem także wrzucić kilka fotek, ale kurcze nic nie dziala. Dodawanie zdjec przez php, moja własna poczta, a widać nie jestem taki zaufany i nie mam dostepu do ftp. Wiec fotek holy`iego nie ma, ale mozliwe, że je jeszcze wrzuce. Tymczasem zapraszam do czytania

CGL - Kraków

pon, 19 sierpień 2002 13:29:08 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jak podaje CGL, eliminacje w Krakowie jutro, o 10.00 :)

"Eliminacje CGL III - Quake III Arena (drugi termin) w Krakowie rozpoczną się jutro (20.08.2002) o godzinie 10:00."

Ciekawe jak to się skończy...

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63