ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Update konwersji Spiderman

pon, 05 sierpień 2002 00:49:28 | Autor: sxl | Quake 3 Arena

Ostatnio autorzy totalnej konwersji do Q3 pt. Spiderman starają się zwrócić na swoją pracę uwagę szerszej publiki. Nie muszę chyba tłumaczyć czym będzie ten modzik. Na stronie znajdziecie dzięki Nightz007 screenshot z HUD modu, a także screen nowego modelu Rhino [taki napakowany pan w głupim stroju nosorożca], za który odpowiedzialny jest UltimateSS. Po sukcesach filmu, a także gry komputerowej opartej na komiksie Spidey'ego ten mod także zapewne będzie oblegany przy pierwszej lepszej dostępnej wersji. Przydałoby się więc zerknąć :D

Raccoons on the Moon - filmik CPM

pon, 05 sierpień 2002 00:31:29 | Autor: sxl | Quake 3 Arena

I oto mamy kolejny filmik Q3:A na sieci. Autorem jest Bleader, jest to jego druga produkcja. Tematyka filmu to Challenge ProMode, zobaczymy więc bardzo szybkie i efektowne tricki na mapach CPM, a także CTF. Jestem go bardzo ciekaw właśnie między innymi z ich powodu, a niestety pościągam jeszcze conajmniej 2 godziny. Wy zrobić to samo możecie tu, tu lub tu. Waży 85mb, do odtworzenia potrzebny jest codec DivX w wersji 5.02. Na XSR oceniono go na 6/10, w tamtejszych komentarzach zaś znajdziemy wiele wyższych ocen. Wywnioskować można więc, że jest warty obejrzenia conajmniej jeden raz. A czy stania się kultowym, to już Wasza decyzja :)

Update: ściągnąłem film, muszę powiedzieć że jednak nie jest chyba aż tak godny ściągnięcia. Wprawdzie są ciekawe tricki, a wszystko niewiarygodnie szybkie i precyzyjne, jednak oglądając to wydaje się wciąż, że to już się widziało. A poza tym muzyka jest jakaś dziwna, najpierw podchodząca pod klimaty Braveheart, potem light rocka. Moja subiektywna ocena: 5/10

CGL3 Wrocław - Wyniki

nie, 04 sierpień 2002 12:26:56 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Wczoraj ok. 19:40 zakończyły się pierwsze eliminacje do Cgl3 we Wroclawiu. Turniej był naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Takze organizacja była bardzo udana. oto wyniki:

1. 666*benny / dx-zoom

  1. twins-l

Zwycięzcy niema, ponieważ dwaj gracze nie chcieli grać finału :P. Oto wytłumaczenie by dx-zoom:
bo szkoda time ... i myslelismy ze na pociag zdazymy ... ale nie zdazylismy i wrocilismy do cafe spowtorem =P

Kolejny termin we Wrocławiu - 18 sierpnia. Więc każdy z zainteresowanych, kto niebrał udziału moze to jeszcze uczynić.

Kolejny serw

nie, 04 sierpień 2002 11:31:51 | Autor: viltZz | Quake 3 Arena

Powstał serwer wspolny dla klanow M@W i DA. Jego adres to :217.97.177.250:27960. Pingi tam sa calkiem niezle tylko że nikogo tam nie widzialem podczas mojgo, krótkiego co prawda, tam pobytu. Jest to chyba pierwszy polski serwer, który posiada własną stronę w necie poświęconą tylko i wyłącznie jemu! Stronkę możemy obejżeć tutaj. Już nie długo na stronce bedą statystyki serwa. Życzę miłęgo fragowania na tym serwie.

Eliminacje do CGL3 - Poznań

sob, 03 sierpień 2002 21:29:32 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Dostałem takie oto info od karakasa:

W Poznaniu dzis zakonczyly sie pierwsze elimki do CGL3, sprzet organizacja i wogule atmosfera byla na maxa pro-playerowa =) Oto pierwsza trójka z turnieju:

  1. brut@l1ty

  2. kaRakas

  3. mitH

Co się wydarzyło w Toruniu!!

sob, 03 sierpień 2002 19:30:09 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Miałem okazje brać udział w elimkach w Toruniu i musze powiedzieć że jestem rozczarowany. Na eliminacje przybyły 4 (cztery) osoby, i to wszystkie spoza Torunia;) ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło, myślę sobie- łatwiejszy bilet do Warszawy:). Godzina 10:00 cafe zamknięta:/ wtf?, cafe otworzyli o ok. 11:00 jednakże przybył na nieszczęście właściciel tej cafe który definitywnie raczej się interesował cs, bo na nasze stwierdzenie: "My tu na elimki quake’a" , odpowiedział: "Którego quake’a?" :D. Jednak kilka telefonów, zjawił się człowiek który wiedział o co chodzi, dostaliśmy spox miejsca, cafe była dobra, kompy dobre niema na co narzekać.

Ponieważ było nas 4erech zmieniliśmy sobie trochę system rozgrywek:) a mianowicie grał każdy z każdym, wiec chociaż można było sobie pograć, to ze graliśmy na CPMA z wyłączonym pm to nieważne.

Jadąc miałem nadzieje ze spotkam tam naprawdę jakiś opór, jednakże poziom był z lekka niski, praktycznie walka to się toczyła o 2 miejsce.

Ostateczna klasyfikacja:

.: 1.spx-aka 666|ash ;)

.: 2.Pulsar

.: 3.Implsiv

.: 4.Pig

Mimo że pewnych "kłopotów" to musze powiedzieć że atmosfera chociaż była w miare.

Z tego co wiem to na następny termin tj. 17stego szykują się chyba większe emocje, mam nadzieje.

Eliminacje CGL3 - Wrocław

sob, 03 sierpień 2002 17:19:08 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

We Wrocławiu wszystko jest na najlepzsej drodze. Widać, że turniej organizują osoby odpowiedzialne i potrafiące wszystko dopilnować (wielkie dzieki dla Serg`iego). Mecze trwają, poziom wysoki z powodu graczy jacy zawitali do tej, małej przecież, kawiarenki. dx-zoom, dx-scorpion, 666*benny, fhn-Alien i inni pokazują co to jest prawdziwy Quake III Arena :P. Niestety było kilka problemów. Największym był napewno problem z cfg serwerów. Przysłane dzień wcześniej przez krogotha okazały się totalnym niewypałem. Hehehe poł kawiarenki bluzga krg za te serwery :P (są ustawone jakby na pm). Niestety cafe jest mala, a pozatym szefostwo dało nam tylko 6 kompów a reszta jest do dyspozycji klientów. Kolejne newsy wkrótce ...

Aaa przypominam, że kolejny termin we Wrocławiu to 18 sierpnia.

Elimki w lodzi:D

sob, 03 sierpień 2002 10:19:02 | Autor: viltZz | Quake 3 Arena

O godzinie 10.00 "rozpoczęły" się eliminacje turnieju CGLIII w Łodzi, dokładnie w kawiarence IKS. "Rozpoczęły" gdyż, zaraz po moim przyjsciu do kafejki, pan z obsługi podał mi quaki (bylem na miejscu pierwszy) i powiedzial że mogę zacząć instalować, na kompach... po chwili zapytał czy trzeba jakies pacze, i skąd je ściągnąć... . Około godziny 11.15 Pan z obsługi rozrysował "profesjonalną" drabinke na kartce papieru, po czym rozpoczęły się mecze. Muszę wspomnieć, iż graliśmy ciut inaczej niż to regulamin przewidywał, na jednej mapie, tl 15 i wcale nie w systemie double elimination. Całość zakończyła się około godziny 14.00 a oto końcowe walki o przejscie do w-wy

1.mm*ortho vs sacret --> sacret

2.u|lop vs ]F[XenophoB --> u|lop

3.MiB*Viltz vs X4 --> *X4**

Mecze upłynęły, w dość miłej atmosferze, niektóre z pierwszych meczów kończyły się dość ciekawymi wynikami np.57:0. Mimo niedociągnięć organizacyjnych uważam eliminację za udaną imprezę.

Eliminacje cgl3 - Wrocław

sob, 03 sierpień 2002 10:14:53 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

No i nadszedł ten oczekiwany dzień. Jestem właśnie w mrocznej kawiarence - Spider. Początek jest troche kiepawy: kompów dostepnych jest jedynie 6 + 1 serwer, problemy z myszkami, szefowie cafe nie chceli nam odblokowac kompow itp. Jest godzina 10.10 i narazie 12 zapisanych graczy. Narazie ze sław mamy: 666*bennego dx-zooma, Sergiego (który dzisiaj nie gra :P). Kolejne newsy wkrotce.

Edit:

Miało nie być opłat, a bylismy zobowiązani zapacić 10 zł

Norwegian Ownage?

sob, 03 sierpień 2002 00:49:40 | Autor: StaryOrgowicz_6 | Quake 3 Arena

Był film mówiący nam o tym że Australijczycy też potrafią grać (mimo iż nie widać ich zbytnio na światowej scenie), był o Japończykach i teraz o Norwegach, których także mało widać. A kiedy my (pomijając pm)?

Pravus, członek klanu Entity postarał się o "zareklamowanie" swojego narodu w jakże oryginalnym tytule "Norwegian Ownage". Autor zapewnia nas że nie naprawdę warto zobaczyć jego film. Pliczek znajdziemy na:

X-Pec.com (zapisz jako)
PlanetQuake3.net (zapisz jako)

Waga 53 MB
Czas 3:48

Obejżałem film i zaliczę go do kategorii średnich, pomiedzy najlepszymi (jak tempramental, na który czekamy) a syfem na temat którego nie warto się wypowiadać. Najbardziej nieznosze wpadek z lagometrem, która tu akurat miała miejsce. Jakość filmu jest dobrze dopasowana do wagi, muzyka rockowa i fragi... tak trzeba im przyznać że poziom mają.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63