Zbot załatwiony
śro, 03 lipiec 2002 03:06:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Trochę doczytałem i śmiem twierdzić, że znalazłem prosty sposób na identyfikację i na uniemożliwienie wejścia na serwer osp ostatnio popularnego zbota.
Przeczytajcie wszyscy - a zwłaszcza admini serwerów - powyższą kolumnę. Jeśli zadziałamy szybko to problem powinien zniknąć. Jednocześnie proszę pozostałych kolumnowców, zwłaszcza grzEsia który szykuje się z recenzją zjazdu o pozostawienie przez parę dni kolumny, żeby każdy gracz zdążył przeczytać.





