ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Zbot załatwiony

śro, 03 lipiec 2002 03:06:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Trochę doczytałem i śmiem twierdzić, że znalazłem prosty sposób na identyfikację i na uniemożliwienie wejścia na serwer osp ostatnio popularnego zbota.
Przeczytajcie wszyscy - a zwłaszcza admini serwerów - powyższą kolumnę. Jeśli zadziałamy szybko to problem powinien zniknąć. Jednocześnie proszę pozostałych kolumnowców, zwłaszcza grzEsia który szykuje się z recenzją zjazdu o pozostawienie przez parę dni kolumny, żeby każdy gracz zdążył przeczytać.

Drabinka ECT

wto, 02 lipiec 2002 17:44:38 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Dziś pisałem głównie o ligach, więc zakończę drabinką z naszej ligi, ECT#3. Możemy ją podejrzeć tutaj. Jak wiadomo playoff jest rozgrywany systemem double elimination. Tak jak pisał wizard na razie miejsce w WB zapewnili sobie M@W, AoD i gp.
GL.

Aimbot

wto, 02 lipiec 2002 15:59:53 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Mieliście spore obawy przed publikowaniem ksyw i nazwisk lamerów używającyh aimbota. Quakenation nie ma jednak takich wątpliwości i opublikowało dane gościa, który grając pod ksywami Birdboy/Rich Todd/Surf/Wedge/xirre/Leeton bawił się aimbotem na serwerach Barrysworld. Gość nazywa się Richard Todd a jego zdjęcie możemy zobaczyć na stronie jego klanu.
Znów potraktujcie to jako przestrogę - czasami po IP da się dojśc bezpośrednio do komputera na którym stale rezyduje gracz, czasami jest to trudne (cafe, NAT). Nie wyłączamy jednak możliwości opublikowania danych aim-gracza, o ile będą one na 100% pewne.

DM2000 w Rosji

wto, 02 lipiec 2002 15:44:19 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

W Rosji zakończył się duży i dobrze obsadzony turniej 1v1 w mieście Cherepovets. Wygrał go Lexer, pokonując w finale WB b100.Death 2:1, choć przegrał okrutnie na ztn 2:25. Końcowa klasyfikacja:

  1. M19.LeXeR
  2. forZe.uNkind
  3. b100.death
  4. Korresh [PK]
  5. b100.kik

W Rosji nie gra się wielkiego finału WB-LB, więc zwycięzcą jest pierwszy w WB, czyli właśnie Lexer po meczu z Death:

  • (Game 1 - 6:3 @ prodm6) - demo
  • (Game 2 - 2:25 @ ztn3) - demo
  • (Game 3 - 14:2 @ dm13) - demo

Więcej znajdziemy na cyberfight.

Finał Nations Cup

wto, 02 lipiec 2002 15:30:33 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Dziś w końcu po wielu przekładankach związanych z kolizją z innymi turniejami udało się ustalić datę finału Clanbase Nations Cup. Faworyci, Szwecja, zagrają z robiącymi zawrotną karierę Rosjanami - dzisiaj o 21 czasu środkowoeuropejskiego. W ankiecie CB na temat mistrza Europy Szwedzi dostali 272 głosy, Rosjanie 106. Xsreality płacą za Szwedów 1.4:1, a za Rosjan 3.3 do 1. Tak więc wszystko wskazuje na wygraną Szwedów. Zobaczymy.
Mecz można oglądać na żywo łącząc się z adresem GTV games.clanbase.com:40000.

Clan 519 w Paryżu

wto, 02 lipiec 2002 15:16:05 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Na stronie KIT2 znajduje się oficjalna zapowiedź, że 519 pojedzie do Paryża na Lan Arena7. Stało się to możliwe dzięki dotacjom zwykłych ludzi, z których największa wyniosła 400$, a do tego niezliczone ilości wpłat po dolarze. Sam klan 519 zapłaci ponad 2500 dolarów ze swojej własnej kieszeni na wyjazd. Wyjazd doszedł także do skutku dzięki determinacji ekipy organizującej LA7, która w ostatniej chwili znalazła kilku sponsorów.
Tak więc zobaczymy 519 w składzie Bitchslayer, Gestahl (Zero4), Gator, TimYates (Boodah) i JFW w Paryżu, grających z czołówką Europy. Będą to gry niewątpliwie historyczne.
Listę zapisanych klanów możemy zobaczyć tu.

Myszka pro-playera

pon, 01 lipiec 2002 23:18:26 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

LaGranda nadesłał zdjęcie myszki dla prawdziwego pro-gracza:

"Prawdziwa myszka dla prawdziwego gracza (pro-playera). Z taka mycha to nawet Zero4 pokonacie 1 palcem, oczywiscie jak on bedzie gral jedna reka :D"

Gauntlet Arena

pon, 01 lipiec 2002 22:53:25 | Autor: StaryOrgowicz_2 | Quake 3 Arena

dawm wypuścił Gauntlet Arenę, mod do Q3A i Team Areny. Podobnie jak instagib, Gauntlet Arena obsługuje wszystkie tryby gry i jak zapewne się domyślacie gracze wyposażeni są tylko i wyłącznie w Gauntlety. To całkiem niezła zabawa, o ile tylko przeciwnik nie ucieka za szybko ;)

wywiad z xts

pon, 01 lipiec 2002 22:49:34 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Chyba tylko najwięksi hardcorowcy pamiętają ostatni upgrade działu wywiady. Na naszej stronie jest już wywiad z członkiem klanu [CGl], xts`em. Krótki wywiad przybliżym Wam osobe tego doskonałego zawodnika.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63