ClanBase Spring: zapisani Polacy

Zapisy do turniejów zostały zamknięte, nie wszędzie zostały podane grupy (które i tak mogą ulec zmianie), ale już teraz możemy przyjrzeć się zapisanym drużynom i duelowcom. Obok Niemców jesteśmy najliczniej reprezentowaną nacją w każdej dyscyplinie, co oczywiście cieszy. W grach drużynowych da się zauważyć niemal wszystkie znane zespoły, a niektóre są zapisane do wszystkich dyscyplin, należy pogratulować i życzyć wytrwałości. Nieco gorzej przedstawia się sytuacja w 1v1, gdzie na liście zapisanych brakuje wielu graczy ze średniej półki. Jak pokazały turnieje I Can Win, Hurt Me Plenty oraz Polska Liga Duelowa, mamy na scenie ponad 50 osób, które chcą grać duele!
C4|svichek
FraQQQ
godch1ld
hitsu
Mandi91
maSb
PopS
PYTON
ramm
RaXoR
screw
shnn
tifu
urbizordi
v3vibez
xe0n
W turnieju brak wielkich duelowych gwiazd, sporo graczy pochodzi z innych scen (TDM, CA), ale to wcale nie świadczy źle o turnieju, skoro może być szansą na pokazanie się w miedzynarodowym turnieju.
anathema
C4 Boom
Fast and Furious
Gauntlet Show
Natural Enemy
pa1n
supreme Hustlaz
Tier 13
tuned vision
the Shadows
Na 60 zespołów aż 9 składa się w przeważającej części (lub wyłącznie) z Polaków, co jest całkiem niezłym wynikiem. Widać spore zróżnicowanie w poziomie, co również jest dobrą informacją, bo oprócz starych wyjadaczy mamy kilka stosunkowo świeżych ekip w TDM.
Grupa B
**
shemales
anathema
Happy Tree Friends
Flag Spawn Campers
nyen
New Age Tactics**
Liga 3
Grupa B
**
deadly
Clan Frag-Agency
sheepheads
Kill Revenge Survive
adequate
Fast and Furious
Liga 4
*Grupa A
*
Hostility
C4 Boom
Achtung!
Syndicated team
ReBeLS
Quake World Old Skool**
**
*Grupa B
*
discord
ice
s7ickup Gaming
Church of Frag [B]
Great Team
OperationGamers4Life
Ach, gdzie te czasy PPP i Dywizjonu 303? Za to mamy parę nowych zespołów i oby im nie brakło wytrwałości, ponieważ turniejach CTF w/o jest w miarę powszechne, a być nie powinno.
*Grupa A
*
Procedemus!
Verde Distrito
DkH Multigaming e.V.
Radical Team Force
Cover Ny Ass!
acme
*Grupa B
*
Kill Revenge Survive
f1st3d
Pionki
Sibi Tibi Terra Levis
victims of society
Plus+
Liga 2
*Grupa A
*
Monsieur
naKed
Quake++
Shoot to Kill
awful
Church-of-Frag
*Grupa B
*
Umbra Vis Morbus
Natural Enemy
Bloody Wariors
s7ickup Gaming
What the hell
Fast and Furious
Liga 3
*Grupa A
*
supreme Hustlaz
ice
chaussette
Dont Fuck About
Random Detekciarnia Arvi
Campground Reaper Clan
*Grupa B
*
Frog of War
faka starZ
C4 Boom
#darts-team
Game Over
Quake World Old Skool
Zespoły z Clan Areny dopisały, w większości są to wyjadacze scenowi, a jak pokazują kończące się rozgrywki PLCA, skilla i organizacji im nie brakuje.
Quake Live przyciągnął wielu nowych graczy, ale ze względu na podobieństwo gry do Quake’a 3 nie jest im wcale łatwo. Co chwila spotykają się z zawodnikami o niezwykłej dla nich znajomości map, celności i timingu, które raczej przypisują używaniu wspomagaczy niż wysokim umiejętnościom. A na dodatek nikt nie chce już grać Campgrounds, przecież to taka fajna mapa!
Pierwszy z serii turniejów I Can Win wykazał duży przekrój umiejętności wśród graczy Quake'a Live. W związku z tym Quake.net.pl postanowiło przygotować specjalny turniej z myślą o zawodnikach, którzy znają grę, ale wciąż nie czują się na siłach, żeby walczyć z czołówką.
Myśleliście, że niewiele dzieje się na naszym trickjumpowym subforum?
JeeSports to portal społecznościowy skupiający graczy różnych platform. W celu jego popularyzacji, twórcy organizują serię turniejów w różne gry, m.in.
dem0n
Weird
Oprócz pustego portfela i pełnej karty pamięci w aparacie z wycieczek zagranicznych zwykło się przywozić również mętlik w głowie, w której mieszają się wspomnienia. W ramach popołudniowej gimnastyki szarych komórek przez ostatnich kilka wieczorów starałem się ułożyć myśli i w zorganizowany sposób przelać je na papier. W artykule brak specjalnej ciągłości, ale dzięki temu zmieściłem niemal wszytkie ciekawostki, jakie zostały w mojej głowie. Podsumowując wycieczkę mogę tylko powiedzieć, że warto się wybrać na taki event. Nie chodzi tylko o możliwość poznania graczy i innych osób związanych z gamingiem, ale też o ten dreszczyk emocji, kiedy wciąż się nie ma noclegu, a słońce już zdążyło zajść.





