IEM V Masters – World Championship
Po zmaganiach IEM V European oraz American Championship przychodzi pora na finał światowy - IEM V Masters – World Championship. Turniej rozpocznie się 1 marca na targach CeBIT w Hanowerze w Niemczech i będzie trwał 5 dni.
Stream - ESL TV oraz prawdopodobnie Level Up TV.
**
*
rapha [ 3 : 0 ] cooller
sobota, 11:30
Furious Heights ( 2 : 2 ), OT1,2,3 ( 0 : 0 ), OT4 ( 3 : 0 )
Dismemberment ( 2 : 1 )
Vertical Vengeance ( 14 : 5 )**
Mecz o trzecie miejsce
*
Spart1e [ 0 : 3 ] Strenx
*sobota, 9:10
Furious Heights ( 1 : 3 )
Hektik ( 15 : 15 ) OT ( 1 : 3 )
Lost World ( 1 : 9 )**
**
**
Półfinały
Spart1e [ 0 : 3 ] **rapha
piątek, 9:10
Lost World ( 2 : 4 )
Aerowalk ( 6 : 11 )
Hektik ( 8 : 20 )
**
strenx [ 1 : 3 ] **cooller
piątek, 13:40
Lost World ( 1 : 6 )
Furious Heights ( 4 : 3 )
Dismemerment ( 3 : 7 )
Aerowalk ( 7 : 9 )**
Baraże**
av3k [ 0 : 3 ] cooller
czwartek, 16:10
Bloodrun ( 1 : 4 )
Disremberment ( 0 : 1 )
Lost World ( 0 : 1 )
rapha [ 3 : 1 ] DaHang
czwartek, 15:05
Lost World ( 6 : 1 )
Aerowalk ( 5 : 4 )
Hektik ( 8 : 9 )
Bloodrun ( 24 : 0 )
**

*środa, 10:00
Lost World ( 2 : 3 )
Furious Heights ( 1 : 12 )
av3k [ 2 : 0 ] k1llsen
środa, 10:50
Bloodrun ( 6 : 1 )
Dismemberment ( x : x )
av3k [ 2 : 1 ] fazz
środa, 14:45
tba ( x : x )
tba ( x : x )
Dismemberment ( 5 : 3 )
av3k [ 2 : 1 ] DaHang
środa, 15:30
tba ( x : x )
tba ( x : x )
tba ( x : x )
av3k [ 2 : 0 ] Vo0
środa, 16:15
tba ( x : x )
tba ( x : x )
tba ( x : x )
k1llsen
strenx
Vo0
DaHanG
fazz
av3k**
**Grupa B
czm
Cooller
Cypher
Spart1e
rapha
Dandaking Terminarz
2.03.2011 - Grupa A
3.03.2011 - Ćwierćfinały
4.03.2011 - Półfinały
5.03.2011 - Wielki Finał
1.
rapha - 8,500 $
Cooller - 4,000 $
strenx - 2,500 $
spart1e - 1,400 $
5/6.
DaHang,
av3k - 600 $
400 $
400 $
400 $
400 $
400 $
400 $
w sumie: $ 20,000
Na potrzeby turneju zostaną uruchomione dwa rodzaje streamu free i HD. W drugim przypadku należy wnieść stosowną opłatę za pomocą tej strony.
Oprócz streamu międzynarodowego, będzie uruchomiony stream ESL TV PL, ale w chwili obecnej nie jest przewidzana żadna transmisja z Quake'a Live.
Szczegóły:
**
Wywiadziki
**#1 CZM - pardon my english :<<br />#2 dandaking - pardon my english #2
3 k1llsen - jw
#4 av3k - pardon my polish :<, bonus: końcówka mapy vs DaHang**
5 Carmac -** pardon my polish #2, m.in. o tym, co musi być, żeby finały były w Polsce
6 strenx - jw. (abałt inglisz)
**
Bonus
#1 wycieczka za scenę
Galeryjki
#1 http://tiny.pl/hdmxl
#2 http://tiny.pl/hdm75
#3 http://tiny.pl/hdm4g
#4 http://tiny.pl/hdtjr
4.03
*Blogaska no more. Ogromne podziękowania należą się Aikenowi, który użyczył mi kamery i alien.owi, który nie bacząc na korki zabrał mnie z Hanoweru, a później dzielnie walczył z czasem starając się dowieźć mnie na czas na dworzec PKP. GG!
*
2.03
**11:05
av3k vs k1llsen, gogogo!
Ztn dla Maciej,a początkowa przewaga k1llsena powoli była niwelowana przez systematyczne rockety i raile. 2 mapa gogo!
**
**10:30Av3k vs strenx, gogogo!
Pierwsza mapa dla strenxa, w końcówce brakło naprwadę niewiele. Furious heigths jako druga mapa. Strenx przycisnął mocnej i dość szybko zdobył sporo fragów, mecz kończy się 12:1 dla Francuza.**
1.03
**15:00
Kolejny niespodziewany wynik, Spart1e ogrywa Coollera. Cypher jest teraz w bardzo, bardzo trudnej sytuacji.
14:20
Zanosi się na to, że Dandaking wygra z czm-em, całkiem niedawno okazało się, że Spart1e wygrał z Cypherem. Namieszało się, namieszało!
14:00
O panie, żeby nie Dandaking i ostre mecze Coollera, to by było nudno. Ze względu na to, że turniej trwa pięć dni, meczów jest mało.
A jako prasa mam transport miejski za free :).
13:00
Rapha vs Cooller, zomg, kolejna opcja na dobry finał.
12:00
Cypher vs Cooller, przypominam, stream HD za free. Must see!
11:27
*Już *ruszają, czm vs rapha, gogo!
10:09
Rzut okiem na scenę
8:35
Mecz
Coollera z
Cypherem ma być pokazany na streamie HD bez konieczności płacenia (11:30 CET wg planu).
Długi akapit o doskonałych umiejętnościach organizacyjnych Niemców.
Hala nie za duża, ale wszystko jest ładnie rozplanowane. Niedługo fotaski.
Źródło: ESL
dandaking "I was like wow I've got a hard job" @youtube.com (4seasonsgaming.com)
Turnieje z serii ESL Major Series są przeznaczone dla najlepszych
xentorium (provi, frs)
CZE (debtorr, flatecek)
Cherubim (noctis, zyv)
POUND (dash, feeder)
opla! (Rickmage, fl4sh)
DDestiny.ru (Cooller, Jibo)
c58tv (skillzIExtreme, uaShadow)
Przed kilkoma dniami został rozegrany turniej gwiazd amerykańskiej sceny Quake’a – Cyber-Sport Network Invite Duel Cup. W zawodach wzięło udział ośmiu graczy, m.in.
Griffin. 
noctis,
juven1le, 


- nagroda: ESL Premium/miesiąc
- nagroda: ESL Premium/miesiąc
- nagroda: ESL Premium/miesiąc
Quake Live przyciągnął wielu nowych graczy, ale ze względu na podobieństwo gry do Quake’a 3 nie jest im wcale łatwo. Co chwila spotykają się z zawodnikami o niezwykłej dla nich znajomości map, celności i timingu, które raczej przypisują używaniu wspomagaczy niż wysokim umiejętnościom. A na dodatek nikt nie chce już grać Campgrounds, przecież to taka fajna mapa!



zeroql, 



