ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z 666*c4 i ... błąd

śro, 24 lipiec 2002 18:28:56 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Nie wiem, czy ktoś zauwarzył, ale na naszym serwisie od wczoraj znajduje się kolejny wywiad. Na wypytki wziąłem tym razem zawodnika elitarnego klanu 666, c4. Bardzo ciekawy (IMHO) text więc chyba się Wam spodoba. Niestety jest problem z php, niewiadomo dlaczego razem z wywiadem nie znalazł się jego tytuł! Wynik jest taki, że wywiad jest w dziale wywiady lecz nie w spisie treści po lewej stronie (działu wywiady) (ktoś zrozumiał?). Mówiąc krótko wywiad macie, ale na samej górze z prawej strony.

CGL - Informacje

śro, 24 lipiec 2002 14:10:07 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Na stronie CGL Fuss zamieścił kilka ważnych informacji:

*"Przypominam wszystkim osobom zgłaszającym udział w Turnieju CGL III o konieczności potwierdzenia Rejestracji. Oznacza to tyle, że po wypełnieniu Formularza Zgłoszeniowego otrzymujecie mailem informację o swoim zgłoszeniu i musicie wtedy kliknąć na link znajdujący się w mailu. Jest to cały proces rejestracyjny, tak więc zgłoszenia niepotwierdzone nie będą uważane za ważne. Dlatego zawsze pamiętajcie, aby podać poprawny adres e-mail.

Poza tym prosiłbym o przesyłanie wszelkich informacji o nieprawidłowościach związanych z Rejestracją na mail [email protected]. "*
Oprócz tego wiele graczy rejestruje się bez podawania terminu eliminacji. Mamy dwa terminy do wyboru - 3/4 lub 17/18 - pamiętajcie żeby wybrać jeden z nich.

Na koniec możemy zobaczyć oficjalny plakat CGL, który jest obecnie drukowany.

Trailer Cb ECV Movie

śro, 24 lipiec 2002 14:03:31 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Clanbase przygotowuje film z EuroCupV. Na razie nie ma informacji o czym dokładnie będzie film, ale można się spodziewać najlepszych fragów oraz scen z Rotterdamu. Na razie możemy ściągnąć trailer filmu - tutaj (18MB).

Strona Zero4

śro, 24 lipiec 2002 13:59:29 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Zero4 doczekał się swojej strony domowej, oczywiście pod domeną www.zero4.com/. W chwili pisania tego newsa domena wydaje się jednak nie działać. Przytoczę więc fragment strony wejściowej, zamieszczony na cached:

"WELCOME to ZeRo4.com. . This web site started out as a small project to try and accomplish two things: 1) make it easier on me to answer all the inquiries I receive in regard to my number one passion = gaming. You know; when did you start playing, how many tournaments have you attended, can I have a copy of your config etc, etc? 2) To help explain what gaming is really about to College Recruiters. We all know the truth; we are not playing another version of Mario Kart or James Bond. As I started to design a web site to answer these inquires, a reoccurring theme appeared. I found four words that define how I play, how I think and how I want to move forward in my life. They are "Sensing The Next Move" (STNM)."

Mapy na QuakeCon

śro, 24 lipiec 2002 13:54:16 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

EvilJohn nie powiedział planetquake3.net na jaich mapach zostanie rozegrany tegoroczny QuakeCon. Ale znajdziemy te informacje na stronie quakecon.org. I tak eliminacje ffa będą zagrane na q3dm7 i q3dm12 - mam nadzieję, że chodzi o wersje tmp - mapa ffa z bfg nie jest najlepszym pomysłem. Właściwy turniej 1v1 będzie rozegrany na pro-dm6, pro-t4, ztn i ospdm8. Tak więc jedyną nowością jest ósma mapa osp, bardzo dobra mapa ze świetnym rozmieszczeniem przedmiotów. Może wniesie coś nowego do skostniałych struktur pro6, t4 i ztn. Championship Match z kolei zostanie rozegrany na pro-dm6.

2 x art na dzień dobry

śro, 24 lipiec 2002 09:13:49 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Na początek dzisiejszego dnia chcę zaproponować Wam lekturę 2 ciekawych artykułów. Pierwszy znajdziecie na łamach BBC News Online, a dotyczy od gier wyprodukowanych przez id Software (od dziadka Catacombs 3D do Dooma III) oraz ich wpływu na świat graczy. Artykuł naprawdę wart przeczytania, widać że BBC coraz częściej sięga po świat gier. Jeżeli ktoś ogląda ten kanał to zapewne widział niedawny ClickOnline, poświęcony e-sportom (pokazano m.in. kawałki Dooma III). Click! do artykułu. Kolejna obowiązkowa pozycja to wywiad z Executive Director of QuakeCon, czyli panem EvilJohnem. Bardzo szybka lekturka (ogólnie o imprezie, o jego zadaniach i powiązaniach QuakeCona z Doomem 3).

**PlanetQuake3:* How long have you been affiliated with QuakeCon?
EvilJohn: I went to my first QuakeCon in 1998. I helped out by moving tables and chairs. I've done various jobs at QC, including Game Server engineer and emcee.*

Mapy @ Q3Center

wto, 23 lipiec 2002 12:29:12 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Na Q3Center w końcu ruszyli zadki i umieścili nowe mapy w Maps Archive. Opisy też dali po 1 zdaniu, więc ciężko coś więcej napisać. Poniżej pełne info dotyczące map wraz z downloadem, GL i HF. Zasysać!
1. Courbe Dominante by Elmar Steinböck - (ciemny gotyk) - download

  1. Mouldy Old Bastard by Tigger-oN - (stosować z cpm) - download

  2. Majors War Room by Markus Wochnik - (dm i ra 2vs2 ) - download

  3. [Darkman]I's Space by Darkman]I[ - (dobry lay) - download

  4. Hampster by Benjamin "cavefish" Andlauer - (pełny tytuł inny, zobaczcie!) - download

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63