ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



DoubleTeam 2

pon, 22 lipiec 2002 22:44:09 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Clanbase, Cached i TSN poprowadzi amerykańską ligę DoubleTeam 2. Jak można się domyśleć, będzie ona ligą tdm 2v2, co może być niezłą odskocznią od gier 4v4. Pierwszy DoubleTeam był sporym sukcesem - wzięło w nim udział około 100 teamów, w tym sama czołówka Stanów. Zachód wygrali Zero4/Boss, na Wschodzie czm/spook. W tej edycji nie będzie inaczej - zobaczymy również same gwiazdy, znane z poprzednich amerykańskich lig. Pełna lista par jest na stronie turnieju na clanbase. Zobaczymy w lidze prawie cały klan cK (aczkolwiek bez fatala), CCCP, DS i inne znane choćby z KIT2 klany, a także sporo niezrzeszonych.

Liga rusza 29 lipca, w przyszły poniedziałek.

Q3 w CPL ??

pon, 22 lipiec 2002 22:34:31 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Serwis Adrenaline Vault, silnie związany z CPL rozważa możliwość ponownego użycia q3 na turnieju tdm CPL (artykuł)! Zacznie się od tego, że we wrześniu na antenie TechTV, stacji z którą CPL od pewnego czasu współpracuje, będzie zaprezentowany deathmatch-show - 1v1 w q3 z udziałem dwóch znanych graczy. Nazwisk na razie nie znamy, ale będzie to najprawdopodobniej dwójka spośród piątki zaproszonej w tym roku na targi E3, czyli Socrates, Wombat, Rix, zero4, Succubus oraz być może fatal1ty.

CPL planuje także przerobić 20-minutowy mecz w q3 tdm na program telewizyjny, który normalnie byłby przerywany reklamami (omg). I teraz co najważniejsze - jeśli plany te się poprawnie zrealizują, to na następnym turnieju CPL, po Winter CPL Event, możemy się spodziewać drużynowego turnieju q3.

Boodah odchodzi z 519

pon, 22 lipiec 2002 22:20:14 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jeden z najlepszych amerykańskich duelowców grający w jednym z najlepszych klanów - 519 opuścił swój klan parę dni temu. Spędził w nim ponad pół roku, od początku 2002. Jak to się często zdarza w takich przypadkach powody tej decyzji nie są znane - można tylko spekulować. Wielkie ligi w Stanach się zakończyły, więc 519 jako klan q3 na razie nie straci wiele. Odejście Boodah może odcisnąć swoje piętno na klanie w późniejszych ligach lub innych platformach.

CB Q3CTF start

pon, 22 lipiec 2002 22:11:51 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

I wystartowała kolejna liga clanbase - tym razem ctf 4x4. W Premiere League zagra 12 klanów, w dwóch grupach. Mapy będą grane różne - inne w każdej kolejce. W pierwszym tygodniu będzie to q3wcp1 i q3w2 oraz jeśli będzie potrzebna trzecia to q3w7 - jak widać wszystkie mapy pochodzą z Threewave. A dobrze je znać chociaż z nazw, żeby wiedzieć w co się gra w Europie. Niedługo zresztą w ramach Revival będziemy mogli na niektórych z nich zagrać sami.

Ligę zainaugurują dziś dwa mecze: [HF] vs le oraz aboveeoe vs 5f. GTV pod adresem games.clanbase.com:40000.

Q3f_training movie

pon, 22 lipiec 2002 21:52:05 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Serwis planetq3f.com ma spory film zawierający akcje i triki z map popularnego na Zachodzie modu Q3f. Za 5 minut przyjemności zapłacimy 73MB - proponuję jednak ściągnąć, żeby zobaczyć co oferuje vq3-podobna modyfikacja, jaką jest niewątpliwie Q3f.
Download z serwera ftp grid-point.

Wywiad z Jackie

pon, 22 lipiec 2002 14:14:52 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Planetquake3.net ma wywiad z dziewczyną grającą w q3 - Jacquie aka [g0d]geNosG1rl, z klanu Girls Of Destruction. Jest ona typowym quakerem - nie gra w żadne inne gry tylko q3. Przeczytacie w wywiadzie, co Jackie myśli na temat grania w q3 przez dziewczyny, jak dostała się do klanu, a także dowiecie się w jaki sposób nakłonić swoją dziewczynę do grania w q3 :)

Z kolei tutaj jest dość duże zdjęcie Jackie - mniejsze są w wywiadzie.

PILLZ, czyli granatem w głowę ;)

pon, 22 lipiec 2002 08:29:07 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Panie i panowie zapraszamy do kina. Oto na horyzoncie jawi się kolejna pozycja filmowa! Najciekawsze jest to, że wszystkie fragi wykonane zostały przy pomocy Grenade Launchera. WoW! Zapowiada się miodnie :). Ładnie skrojony film, gdzie całości dopełniają kawałki Fat Boy Slima (Yo mama) i Cassiusa (Interlude). Poniżej macie listę mirrorów do downloadu, pliczek waży zaledwie 70 MB (mało, jak dla kogo), czyli na sdi jakieś 1,5 godzinki. Polecam i pozdrawiam!
- Cyberfight

GameSpy Arcade 1.1c

pon, 22 lipiec 2002 08:23:24 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Najnowsza wersja programu GameSpy Arcade (skiny - obecnie 13 sztuk, chat, forum, top games, wyszukiwarka itd.) gotowa do downloadu! Jak zwykle wprowadzono kilka pomniejszych zmian oraz support dla nowych tytułów (ponad 350 gier). Nowością jest portet gracza (możecie uploadować obrazki :)). Jak ktoś ma ochote na rejestracje to "zakosztuje" to dwadzieścia zielonych.

Weekend shorts

pon, 22 lipiec 2002 08:03:18 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Freeze Tag - nowa wersja modu 1.16n, dostępna na oficjalnej stronie Freeze Taga. Na PQ3F.com dostępna jest nowa wersja v2 shuriHUDa. Na stronie modu Afterwards znajdzecie nowe screenshoty: M-88 Phoenix SemiAuto-Sniper Rifle (sekcja beta2). zero[ping]mode, to kolejny modzik (nowa wersja) jaki pojawił się przez weekend. Jak zwykle poprawiono bugi i oznaczono jako Beta 4.4. Jak zapowiadano wcześniej pojawiła się nowa wersja Reaction Quake 3 (teraz numeracja 2.1). Upgrade waży nam 53.9 MB, czyli całkiem sporo :). Wszelkie informacje na temat zmian dostępne na oficjalnej stronie ;), poniżej natomiast podaje Wam listę mirrorów:

FilePlanet
Reaction
Planetquake3.net
Hugi.is
Goonsquad
Modportal.net

Liga TRI

nie, 21 lipiec 2002 21:19:09 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Być może za jakiś czas ruszy kolejna liga drużynowa - obok Revival i ctf może będziemy mogli pograć w TRI w instagib:

"Od około 2 tygodni trwają przygotowania do Polskiej ligi instagiba "The Real Instagibbers". Organizatorami są Raufbl00d i DreeD. Liga prowadzona bedzie jako tdm. Organizatorzy potrzebują sędziów oraz kilku osób do newsów. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany podajemy 2 e-maile kontaktowe:
[email protected] - Raufbl00d gg - 2084752
[email protected] - DreeD gg - 1244928"

Czekamy na wieści i gl.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63