ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Amerykańska liga CPMA

pon, 17 czerwiec 2002 15:26:07 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

DonKing organizauje w Stanach ligę CPMA, do której zapisało się już 41 graczy i wszystko wskazuje na to, że liga będzie grana. Ciekawe jest to, że w lidze zagrają gracze, którzy na codzień grają w vq3, np. zero4 czy cha0ticz - widocznie Amerykanie nie widzą aż tak dużej różnicy między promode a vq3 i na pewno nie są tak przywiązani do jednej platformy jak Polacy. Listę zapisanych możemy podejrzeć tutaj, a więcej na tej stronie. Liga będzie grana na cpm1a, cpm3, ztn3t1, pro-dm6 i ffdm2.

SK też odchodzą

pon, 17 czerwiec 2002 15:20:55 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Jeden z czołowych niemieckich klanów q3, mający długą tradycję również odchodzi od q3. Team zdecydował się opuścić scenę głównie z powodu braku czasu i niemożności trenowania. Schroet Kommando nie pojadą też na LAN Arena 7. Pełne uzasadnienie znajdziemy na stronie SK.

KIT2 drugi mecz gwiazd

pon, 17 czerwiec 2002 15:15:38 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Rozegrano drugi mecz gwiazd, teraz w dywizji wschodniej. Składy i wyniki:

  • Team A - snb-barnak, ]km[drc, ]km[kaban, [CCCP]dkphenom
  • Team B - D|S-cha0ticz, kfc.dawg, t5-mrk, bonk-ass, D|S-carde
  • Team B vs Team A 3-0 (118-84 osp5, 142-105 pro-dm6, 98-86 dm14)

Team cha0ticza i dawga okazał się lepszy i bezkonkurencyjnie pokonał A 3:0. Pamietajmy jednak, że tu chodziło głównie o zabawę, a nie o wynik. Dema z tych meczów znajdziemy tutaj - są tam linki do dem ze wszystkich ośmiu gier Meczów Gwiazd, w tym także dwóch gier ffa...

CMP1 poprawiony

pon, 17 czerwiec 2002 15:01:10 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Chodzi o Community Map Pak, który w wersji 1.0 zawierał kilka błędów związanych z shaderami. Dlatego wypuszczono poprawiony pak, który ściągniemy z fileplanet (12MB). Można też ściągnąć patch, jeśli ktoś nie chce ponownie zasysać całego paka - tutaj (2kB).

0.99x1 oficjalnie

nie, 16 czerwiec 2002 22:01:05 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Zgodnie z postem arQon'a na promode.org wersja 0.99x1 cpma będzie ostatnią przed "mityczną" 1.0. Możemy już ją ściągnąć w pełnej, oficjalnej wersji, a nie jako update - z naszego serwera.
Na pytanie co będzie po wyjściu 1.0, która będzie zawierała także nowe mapy (czwarty mappak) arQon odpowiada - zobaczymy. A my zobaczymy czy CPMA 1.0 powtórzy sukces OSP 1.0(1).

ZPM 4.1

nie, 16 czerwiec 2002 21:38:25 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Okazało się, jak to dość często bywa, że nowa wersja Zero Ping Mode jest nieco zarobaczona. Dlatego autor szybko wypuścił kolejną, 4.1, w której problemy m.in. z głosowaniem zostały usunięte. Nową wersję ściągniemy stąd.

Stickmeni znów odchodzą

nie, 16 czerwiec 2002 14:22:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Reaktywowany i pozbierany naprędce team Stickmenów nie przypominał już grą wielkich Stickmenów z czasów KIT1 i pamiętnego meczu z cK. Stx radzili sobie w lidze jako tako, przegrywając tylko z kfc i ds. Teraz ponownie zdecydowali się opuścić scenę q3tdm i czekają na następną grę, może będzie to ut2003. Sytuacja przypomina 100 dni Napoleona... Wiadomośc jak na razie nieoficjalna.

Q3Fortress v2.2 dziś wieczorem

nie, 16 czerwiec 2002 12:17:22 | Autor: StaryOrgowicz_2 | Quake 3 Arena

Dziś wieczorem ujrzy światło dzienne Q3Fortress v2.2. Ważący 55MB mod zawiera kilka nowości oraz - uwaga - aż 12 nowych map.

Jak zwykle na irc.quakenet.org na kanale #q3f odbędzie się impreza z okazji ukończenia pracy nad modem. Gdy tylko pojawi się możliwość ściągnięcia to podamy linki do pliku.

Cytat za cytat

sob, 15 czerwiec 2002 16:29:30 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Lucas z fpp.pl dziś optymistycznie zacytował słowa czołowego kodera CPMA, arQon'a "1.0 is so close I can smell it... :)", co oznacza że być może niedługo promodowcy doczekają się wersji 1.0 CPMA.
Ja natomiast co by zrównoważyć co nieco, zacytuję inne jego słowa:"where the hell the US servers are?!", czyli gdzie do diabła są serwery cpma w Stanach?

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63