od kilku godzin moj wiatrak od zasilania dziala bardzo glosno, co jest ? :P (rozkrecalem go i czyscilem i nie pomaga)
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
od kilku godzin moj wiatrak od zasilania dziala bardzo glosno, co jest ? :P (rozkrecalem go i czyscilem i nie pomaga)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."
Jezeli to takie... hmm... chroboczenie? No nie wiem - cos a'a traktor :asd, to smialo mozesz sobie wymienic, no chyba, ze chcesz rozkrecac i sie samemu bawic - jak tam chcesz, ja gdy mi zaczal szwankowac wstawilem zwykly 80x80, co siedzial na przodzie, troche tam trzeba bylo jeszcze pokombinowac lekko, ale ostatecznie gladko poszlo, zreszta nic trudnego ;o.
BTW: Jak wylaczysz kompa to najzwyklej krecac samym wiatrakiem latwo poczuc charakterystyczny 'przeskok' jesli wydaje toto z siebi taki nieprzyjemny dzwiek =o.
BTW2: Mi pomagalo przez kilka tygodoni mocne uderzenie piescia w gore obudowy xD. Ale na dluzsza mete meczace zajecie ;asd.
Musisz rozkrecic zasilacz i wyjac cooler. Masz na nim z tylu naklejke, pod nia jest lozysko. Wez cos do smarowania i konserwowania (wd40 moze byc) i przesmaruj. Rozkrec go i bedzie jak nowy :))
W ekstremalnych warunkach jesli nie masz innego smaru to moze byc jakis olej :P
Pozdro
WaR, ost*, t5, h ....
olej jest dobry ale na ktorta mete bo poznej kuż tam szybko sie zbiera i takie gowno sie robi. Najlepepszy jest jak mowiles albo wd-40 albo smar do maszyn
Life is short, play more CTF!
> BTW2: Mi pomagalo przez kilka tygodoni mocne uderzenie piescia w gore obudowy xD. Ale na dluzsza mete meczace zajecie ;asd.
hehe mi tez sie to zaczynalo juz nudzic :P :D :D. Dzieki panowie, prawdopodobnie moj ojciec gdziesz ma wd-40 to sie po psyka w to łozysko :D. Jeszcze raz dzieki i c ya hl&hf
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."
heh szczerze mowiac to "Golden OIL POWER" [11][11] Wszystko [pieknie dziala. Dzieki jeszcze raz pa. (temat mozna juz zamknac :P)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."
Taki mały offtopic... wg mnie użyteczna byłaby taka opcja żeby osoba otwierająca temat miała prawo go zamknąć... co myslicie?
"potem poszedłem poszukać czegoś do żarcia, co mi się nie udało, bo wyłączyłem telewizor"