> to samo na ca jest wszyscy graja na q3dm6 albo na 6++...
Ja grywam na CPM7, NODM9, CPM12, Q3DM17, CPM3, CPM8, CPM2, Q3TOURNEY4, i jeszcze tych standardowych.
Fizyka pm lub vq3 zależy na jaki serwer się zgadam i na vote przechodzi prawie każda mapa (oprócz ospdm1 bo tu podobno spadają fps-y).
I spytacie jak ? No tak, że Korol mnie wyciąga i gramy 1v1 (czasami 1v2 ;p). Wynik nie ma najmniejszego znaczenia i to że nie zna się mapy bo gramy tylko 4fun i tylko CA bo Korol ma skopany pak0.pk3 (ruski pirat q3) i na inne serwery niechce mu wchodzić ;D
świeta racja, moze to nie o ra3, ale dotyczy tego samego problemu, najsmieszniejsze jest to, ze gramy sobie na tym cpm12, wchodza 2 osoby i od razy teksty typu \"dajcie jakąs [white]normalną [/color]mape\" i vote na dm6 :/
zwykle gramy vq3, bo toya27961 jest tak ustawiona domyslnie, wbrew pozorom gra ca na vq3 jest b ciekawa, nie ma przynajmniej tego pchania sie na siłe, czasami wpadnie zieff i zmieni na pm :)podsumowujac zachecam do grania na niestandardowych/zadko wlaczanych mapach, taka gra jest bardzo ciekawa, zwlaszcza jak sie nie zna mapy (wczoraj zdobylem na elmie telefraga, a byl w mojej druzynie [26])