Zastanawiam sie ktory wybrac, prosze o opinie.
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
hehe :) no więc mam allsopa i jestem zadowolony :) ale destrukta nie widziałem w akcji - a dlaczego takie wielkie ? :D
Me bad :(
edit Tam nie ma tego co mnie interesuje takie info moge znalesc w pierwszym lepszym sklepie. Interesuja mnie doznania graczy :o
oby 2 są chujowe ja polecam (icemat domowej roboty) ale to w tym q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=125&temat=13285
www.republika.pl/maku12/ppp.cfg[big][red][moj config][/big][/color] www.dc-q3clan.int.pl[big][red][clan][/big][/color]
kumpel ma destrukta xl i spoko sie na niem gra, wlasciwie nie ma duzej roznicy miedzy allsopem a destruktem. jednak ja wybralbym duzego allsopa bo mam malego a nie lubie zmian :)
*Forgiveness is between them and God.
It’s my job to arrange the meeting.*
slyszalem opinie ze allsopy wycieraja sie po jakims czasie tak ze czuc roznice w prowadzeniu mychy na przegach i po srodku pada. nie wiem jak to jest z \"wycieralnoscia\" destrutk pada. slyszalem natomiast ze destrukt jest najtwardsza \"szmacianka\". sam przymierzam sie do kupna L ki.
poczytaj opinie na temat tych padow na www.h4g.pl i sklep.abcgracza.pl/ moze tam znajdziesz zadowalajace cie odpowiedzi
Proszę pani ta stówa jest fałszywa.
Boże! Wygląda na to, że zostałam zgwałcona.