Nio więc wchodze na jakiś server łączy wszystko normalnie pojawia sie juz mapa i gra i po sekundzie wywala mnie do menu ;/
w konsoli jest mniejwięcej cos takiego:
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
Nio więc wchodze na jakiś server łączy wszystko normalnie pojawia sie juz mapa i gra i po sekundzie wywala mnie do menu ;/
w konsoli jest mniejwięcej cos takiego:
a weź może tą konsolę przewiń do góry i niech tam będzie jakiś błąd napisany może, co? :D
pewnie standardowy problem. czyt. pb źle ustawione rate, maxpacets, snaps ,, i cie kopie z kazdego serva, >>>>>>>>> stosuj sie do poleceń wyżej, pokaz co masz wyżej, a potem poradzimy.
Activ [ od 12.03.1998 do 3.05.2002]Online
Inactiv[ od 3.05.2002 do 28.04.04]Online
WIELKI OBECNY NA SCENIE:D [od 29.04.04]
nohand|m3 od [13.04.2005]
Wiesz czym sie rózni profesjonalista od amatora?
Jeden to lubi drugi to umie:D (c)
hmmmmm nieraz udaje mi sie wejsc na jakis server ale to bardzo żadko najbardziej chodzi mi o gre na serverach mm.kalisz.pl a z tamtąd mnie zawsze wywala :(
Zupdatuj pb... Tzw. do skutku - pare razy uruchom pbweb, niech nadgra wszystkie potrzebne pliki...
Zmien cd-keya. Dostales bana na guida (?)
Sprawdz czy twoj nick nie zawiera zadnych niestandardowych znakow... (liczby, litery... wszystko co nie mozna napisac na klawiaturze - odpada).
Jedynie wymiana cd-keya pomorze przecierz pisze global ban to nad czym sie zastanawiać ?? A tak to możesz pograć na serverach gdzie nie ma pb.
Cytat z posta - autor: [Bantumi](%E2%80%99?id=users&details=13256%E2%80%99)
>
> Jedynie wymiana cd-keya pomorze przecierz pisze global ban to nad czym sie zastanawiać ?? A tak to możesz pograć na serverach gdzie nie ma pb.
>
big thx działa