quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
to ze polska nigdy nie grala w ME mialo swoje pozytywne strony - np taka ze polska nigdy nie przegrala meczu na ME \o/ - teraz sie to zmieni ... ojjjj zmieniii
Better to die for something, than live for nothing.
I was in the wrong place
enjoy napisał:
>
> to ze polska nigdy nie grala w ME mialo swoje pozytywne strony - np taka ze polska nigdy nie przegrala meczu na ME o/ - teraz sie to zmieni ... ojjjj zmieniii
>
O stary ale dojebałeś ale masz 100% racji ! Ja się nastawiam na sromotne porażki hahahah
www.MojaMiranda.pl - Polski Portal komunikatora Miranda IM
To mi bardziej wygląda na kręgle niż szachy. Ale zawsze myślałem, że te kule mają 3 dziurki, a nie 6! Tutaj sie rzuca obydwoma rękoma?
Gdzie jest zwątpienie, tam jest wolność.
to są kręgle w wersji dla zakochanych (rzut parami :P) każdy ma te swoje 3 dziurki :P
Zasłużyli na awansik, reszta już jest nie ważna czy będą porażki czy też nie :) Ważne, że Polska pierwszy raz jest w ME :D
be'Pawuj
E tam bedzie dobrze.
Wielu tych pilkarzy jest mocno doswiadczonych (wystepy na mundialach w Korei, Niemczech), do tego dochdza mlodsze pokolenie, dobrej klasy trener z autorytetem.
Nie moze byc zle na me. Teraz to jest zupelnie inny zespol. Kto sie mniej interesuje pilka to zawsze pierdzielnie co mu slina na jezyk przyniesie.
Ten awans nie jest zadnym przypadkiem, zwycieztwo i remis z Brazylia Europy rowniez.
Chcialbym aby w grupie natrafili na Austrie i odegrali sie pilkarsko za te wszystkie obrazliwe epitety o Polakach...
Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam...
» yt
dobrze eng napisałeś, "wystepy na mundialach w Korei, Niemczech" ;p
btw. jak zwykle jestem dobrej mysli i wierzę w 1sze miejsce :DDDD
Faktycznie ta drużyna jest całkiem inna niż za czasów Janasa, Engela itd :)
Widać przede wszystkim radość z gry i dobrą organizacje na boisku. To wszystko jest po części zasługa trenera LEO, ale także naszych chłopaków, którzy uwierzyli że mogą osiągnąć coś co było marzeniem Kazimierza Górskiego czyli awans do ME :))
GRATULACJE BIAŁO-CZERWONI !!
A bubu siedzi...
Bardzo zdolny i leniwy to na pewno mowa o mnie
Twoje IQ 150 przy moim wygląda skromnie
Piłka mnie w ogóle nie interesuje, ale miło wiedzieć ze coś tam zaczęła nasza reprezentacja piłke kopać.
Bubu się zamelinował gdyż jest zrozpaczony bo Milan nie zagra na ME 2008!
tak wyglada koles ktory interesuje sie piłką
Better to die for something, than live for nothing.
I was in the wrong place
i preferuje bliskie kontakty:P