no ...eee..mam takie glupie pytanie...z kad moge sciagnac jakies efekty do premiera 6.0 ?? tzn przejscia jakies. i jezcze jedno...jak mam wstawic (nie przejscie) a podczas jakiejs akcji np, rozjasnienie kawalka ekranu albo calego...??albo rozmazanie i t p??
Pomocy dle newbiesa!!!
ściągnąć możesz z strony adoba; ponadto wiele jest na połączenia p2p.
wycinasz sobie za pomocą narzędzia razor tool kawałek avika który chcesz edytować; przeciągasz opcję brightness na tego avika i dokonujesz ustawienia paramatrów; tak samo z rozmyciem (czyli blur)
FREESTYLE
do wykonania na konkretnym kawalku filmu jakiegos efektu (np. rozjasnienie czy rozmycie, czyli to czego szukasz) sluza filtry zaimpletowane w popularne programy do edycji i tworzenia filmow. osobicie polecam ulead video studio, gdyz dla poczatkujacych zawodowcow jest to program naprawde najprostrzy (w adobe premiere korzystanie z niektorych filtrow jest troche zakrecone), takze jezeli chcesz zajrzyj na strone www.ulead.comulead zassaj triala z video tutorialami do obslugi programu, potem z netu cracka i jazda :P
jezeli jednak chcesz korzystac z ap, to efekty etc wlasnie najlepiej z dc++ (kiedys byl taki specjalny hub dla grafikow 3d dinomedia.no-ip.com ale nie wiem czy jeszcze istnieje) ponadto zagladaj i szukaj stuffu na duzych hubach (np. tuc.dyndns.org:4012 ; czpro.no-ip.com ; zumpa.no-ip.com ; bestofall.no-ip.com ; czy bodajze w tej chwili najwiekszy polski hub husaria.no-ip.org:4111)
gl
[yellow]b[/color][white]o[/color][yellow]rn.[/color][white]ci[/color][yellow]h[/color]
piwo, piwo, piwo trzeba pic !
www.pajacyk.pl[img]http://www.pajacyk.pl/ban_pajac/zacheta400x50b.gif[/img]