Ejjooo!! Ejjooo!! :) MAm mały problem. Od jakiegos czasu nie moge dodawać wogóle botów. Nigdzie! Moze jest to spowodowane jakimś modem ? Wie ktoś moze co zrobiż zebym mógł dodawać boty do własnej gry ?
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
Ejjooo!! Ejjooo!! :) MAm mały problem. Od jakiegos czasu nie moge dodawać wogóle botów. Nigdzie! Moze jest to spowodowane jakimś modem ? Wie ktoś moze co zrobiż zebym mógł dodawać boty do własnej gry ?
A tak działa?
w konsoli wpisujesz:
/addbot "nazwabota" "skill"
Na jakim modzie grasz?
"Bieguny przemieszczą się. Do pierwszej wielkiej katastrofy na jednym z dużych kontynentów dojdzie w 2009, zaś w 2013 zdarzy się jeszcze potężniejsza..."
Boryska - chłopiec z Marsa
www.npn.ehost.pl/serwis//index.php?option=com_content&task=view&id=161&Itemid=65
hmm upewnij sie ze komeda /bot_enable ma wartosc 1
Better to die for something, than live for nothing.
I was in the wrong place
a na jakich mapach probujesz je dodac??
sprawdz tesz sv_maxclients (jak na 1 to daj na 8 albo 16)
no i tak jak mowilem zalezy na jakich mapach...jak na standardowych to wporzo..ale niektore mapy sciagniete z neta nie posiadaja pliku aas potrzebnego do poprawnego dzialania botow
^ ^
Pablo gram na róznych modach. Włąściwie na wszystkich jakie mam. :) A nawet /addbot ’’nazwabota’’
’’skill’’ nie działa.
enjoy Ta komenda nie pomogła. Była ustawiona na 0 ale nawet po zmianie na 1 nie moge dodawać botów.
Radioctive Gram na multiplayer w mapy standardowe. Nawet w Single Player jak chcem zagrać to nie ma bota.
PS. Moze to w czymś pomoże. Nawet nie da się w opcjach kliknąc add bots tak jakbym grał u kogoś na serwerze. Tylko ze ja gram u siebie.
Wyrzuc q3config’i i na defaulcie sprobuj. Tylko nie laduj swojego cfg po tym jak wyrzucisz, sprawdz czy dziala najpierw.