Witam!! Próbwałem zrobić config oparty na komendach z artykułów z promode.org i coś jest nie tak.. Większość rzeczy nie działa (np. zmiana systemu armoru, fastrail 1, fraglimit, defaultowo włącza sie arQmode chociaż ustawione mam inaczej - wszystko trzeba votować!! (A przełączanie za każdym razem tych parametrów doprowadzić może do kurwicy..), a np. pickupitem 0 działa). Cfg robię jak trzeba bo do vq3 i osp działają mi elegancko. O co może chodzić?? Byłbym wdzięczny za podesłanie ([email protected]) lub wskazanie miejsca skąd mógłbym wziąść gotowy, sprawny cfg do 1.31 (tylko z parametrami które można zmienić w pm, a nie ze wszystkimi parametrami z vq3). [12]
P.S. Czy w pm da się wyłączyć crossharinames??
Problem z configiem do 1.31..
jesli chodzi ci o te artykuly www.q3arena.gry.imro.pl/promode/?id=7 to byly pisane na podstawie dokumentacji cpma 1.11
pare komed sie pozmienialo w wersji 1.31. lepiej poczytaj dokumentacje cpma/docs/
rozwiązanie jest proste jak drut - nie graj na 1.31 a w jedyna słuszna wersję =]
Champions aren’t made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them; a desire, a dream, a vision. They have to have the late minute stamina, they have to be a little faster, they have to have the SKILL and the WILL. But the WILL must be stronger than the skill
w jakims jezyku nalezy byc bieglym w tym wypadku albo angielski albo niemiecki, polecam www.freetranslation.com, nie robi to zdan wzorowo ale napewno lepiej niz translatory pol-ang. tam nie ma polskiego ale jest multum innych polaczen jezykowych. btw sor ze przywoluje tak archaiczne tematy forum ;)
Moim zdaniem najlepszy tłumacz to : www.translate.pl , całkiem dobrze tłumaczy. zdania mają prawie sens :) ale przynajmniej można je zrozumiec.. bo przynajmniej próbuje po kontekscie tłumaczyć a nie dosłownie :))