Mam super pro pytanie. Jak w CPMA 1.47 ustawić broń po środku? Mam widok broni wyłączony, ale chciałbym mieć LG wychodzące ze środka ekranu, a nie po skosie.
Wiem że da się to jakoś zrobić tylko nie wiem jak...
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
Mam super pro pytanie. Jak w CPMA 1.47 ustawić broń po środku? Mam widok broni wyłączony, ale chciałbym mieć LG wychodzące ze środka ekranu, a nie po skosie.
Wiem że da się to jakoś zrobić tylko nie wiem jak...
cg_gunX "wartość"
cg_gunY "wartość"
cg_gunZ "wartość"
tymi komendami dopasuj sobie położenie względem osi X-y, itd itd wartości mogą być dodatnie i ujemne
Niestety nie działa. Próbowałem tego wcześniej. Może jest jakaś komenda na hand right/left/center ? Bo to cg_GunX/Y/Z nie wiem czemu, mi nie pomaga. W QL działa OK, ale nie w Q3.
W Q3 te komendy działają jedynie przy włączonych czitach.
Ni Chooyah!
By komendy cg_Gunx, cg_Guny, cg_Gunz zaczely w ogole cokolwiek zmieniac musisz wlaczyc widok broni (czyli cg_Drawgun 2). Na drawgun 0 nie zauwazysz zadnego efektu.
Cytat z posta - autor: sch
> By komendy cg_Gunx, cg_Guny, cg_Gunz zaczely w ogole cokolwiek zmieniac musisz wlaczyc widok broni (czyli cg_Drawgun 2). Na drawgun 0 nie zauwazysz zadnego efektu.
Tak też zrobiłem, GunX/Y/Z dawałem np. same na plus i nic, potem na zero i nic i na minus, też nic. Cg_drawGun 1 to samo. Nie wiem co jest grane.
Z tym offset coś tam się zmienia ale to wydaje mi się że bron albo się wysuwa do przodu albo do tyłu. Minimalnie pomogło bo o kilkanaście pixeli do środka się przesunęło, ale dalej jest po skosie.
Coś innego ?
omg .... pokombinuj z tym co napisałem, pododawaj minusy, cyferki inne np: cg_gunOffset -1,-3 itp ... tak trudno ??? za następną porade będziesz musiał zapłacić
oczywiście jak będziesz to wpisywać w konsoli to nie zapomnij ująć tego w klamerki cg_gunoffset "-1, -3, -5"
(3 cyfry po przecinkach powinny być) zrozumiano? :D
Cytat z posta - autor: wash
> omg .... pokombinuj z tym co napisałem, pododawaj minusy, cyferki inne np: cg_gunOffset -1,-3 itp ... tak trudno ??? za następną porade będziesz musiał zapłacić
g_gunOffset "0, 2, 0" Pomogło.
Wielkie dzięki, temat do zamknięcia. o/
Cytat z posta - autor: aqs
> (3 cyfry po przecinkach powinny być) zrozumiano? :D
Teraz tak :D