ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wersja: Jasna / Ciemna

Regulamin Turenieju RA3

[K31]^Witos

Od: 2002-05-25

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 15:13:13

Podaje dyskusii regulamin
REGULAMIN

ZASADY OGÓLNE:
1. Platforma ligi to:Quake III Arena PointRelese1.32, Rocket Arena 3 v 1.5

  1. Każdy gracz może zapisać się do ligu wyłącznie w jednej druzynie. Każdy gracz, który zapisze się do turnieju w dwuch ekipach, zostaje usuniety z turnieju, a druzyny musza znalesc zastepstwo za niego, lub zrezygnowac z gry.

  2. Każdy gracz, który utrudnia prowadzenie ligi lub lamie punkty regulaminu zawarte poniżej może zostać z niej usunięty, organizator pozostawia sobie prawo do decyzji co począć z daną drużyną.

  3. Regulamin może zostać zmieniony tylko i wyłącznie przez organizatoró turnieju. Organizator nie musi tłumaczyć sie z dokonywanych zmian regulaminu.

  4. Zawodnicy drużyn nie musza należeć do tego samego klanu.

  5. Każdy klan moze wystawic wiecej niż jedną drużyne, lecz ich nazwy muszą się różnić
    SYSTEM ROZGRYWEK:
    System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od liczby zgłoszonych drużyn

  6. Wszystkie rozgrywki odbywają się na LAN

  7. Każdy mecz jest grany na 2 mapach. Oby dwie drużyny wybierają po 1 mapie przed rozpoczęciem meczu

  8. Wyniki w rundach decydują o końcowym wyniku, w przypadku remisu w rundach jest grana dodatkowa mapa uzgodniona przez obie strony

  9. Areny obowiazujace: ra3map1-ra3map13
    SPOTKANIE:

  10. Czas trwania pojedyńczej walki nie może przekraczać 60 minut, natomiast spotkania 120 minut. Pojedyńcza walka składa się z 21 rund, wygrywa druzyna która osiągnie pierwsza 11 punktów.

  11. Jeśli druzyny nie moga dojść do, to te decyzje zostaną w rękach sędziów.

  12. Podczas trwania meczu można go zatrzymać tylko i wyłącznie 2 razy, tyczy się to obu druzyn jak i sędziego.

  13. Mecz może być zatrzymany na max. 5 minuty tylko i wyłącznie z przyczyn technicznych graczy.Wyjątkiem są tu znaczące warunki serwera, które całkowicie uniemożliwiłyby grę.

  14. Mecz może być zatrzymany na max. 2 minuty tylko i wyłącznie, gdy do rozgrywki włączy się osoba niepowołana lub nieproszona.

  15. Jeśli gracz zostanie rozłączony z przyczyn od niego niezależnych, restart mapy obowiązuje jedynie do 2 min. gry, po upływie 2 min. gracze wznawiają mecz z limitem jaki pozostał do końca a fragi są sumowane.

  16. Podczas trwania spotkania sędzia jest najważniejszy, jeśli jakiś zawodnik(drużyna) będzie miał zastrzeżenia, co do sędziego swoje pretensje zgłasza do organizatorów ligi.

  17. Sędzia może wchodzić w porozumienia z graczami tylko wtedy, gdy obaj tego chcą, jednak nie może łamać regulaminu.

  18. Aby nie wynikały kwestie sporne dotyczące stronności sędziego, powinno się nagrać przynajmniej jedno demo z meczu. Demo powinno zawierać cały mecz z perspektywy jednego, wybranego na początku, gracza. Mile widziane dema z perspektywy obu druzyn, przynajmniej po jednym z druzyny, mile widziane wieksze ilosci.
    USTAWIENIA:

  19. Pod czas gry obowiązuja następujące ustalenia:

  • Roundlimit: best of 21 rounds

  • Timelimit: 0 minutes.

  • Competetion mode: on.

  • Falling damage: off.

  • max players per team 5

  • sv_pure 1 (na serwerze będzie pak z modelami)
    ZABRONIONE JEST:

  • Używanie wszelkiego rodzaju programów lub plików, które zmieniały pliki Q3 lub tworzyły by nowe, zmiały by Q3 lub dodawały by nowe funkcie, lub współdziałały by z Q3 w jaki kolwiek sposób, są surowo zabronione.

Zmodyfikowane .*pk3 lub *.exe są zawsze zabronione, bez względy na to co by robiły. Używanie zabronionych plików, programów przez jaką kolwiek osobę podczas turnieju prowadzić będzie do usunięcia całej drużyny z turnieju !!!.

  1. Wymagane pliki moda, w swoich versiach orginalnych jakie zostały wypuszone na stronie modu, są wyjątkiem do tej reguły

  2. Dopuszcza się używanie .pk3 (tylko do enemy_model)w wersi jaka będzie na serwerze

  3. Używanie jakich kolwiek obrazliwych wyzwisk podczas gry w stosunku do przeciwnej drużyny, grozi to wydalaniem z turnieju

  4. Floodowanie również jest zabronione

  5. Wszelakie pisanie podpowiadanie o ilości życia przez obserwatorów jak i gracy jest zabronione

No longer K31 member

nxs.mlk

Od: 2002-05-22

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 15:28:07

dobra robota witos :)

zapomniales o armor dmg off :)

poza tym jak narazie nie mam zastrzezen

[K31]^Witos

Od: 2002-05-25

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 15:46:46

Zmiany:

USTAWIENIA:

-zycie 100 zbroja 100

-armor damage: off

ZABRONIONE JEST:

  1. Programy do rozmowy głosowej są dozwolone (używane tylko przez graczy aktualnie grających w grze)

SPOTKANIE:

  1. Do graczy majacych tzw. Wtyki strzelanie jest zabronione(w przypadku zabicia gracza runda zostaje powtorzona)

No longer K31 member

nxs.lufa

Od: 2002-11-04

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 15:55:58

Dobra robota Witos:D

Zabijajcie ich wszystkich, Bog rozpozna swoich !!!

RZELKY

Od: 2002-08-10

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 17:24:40

sv_pure 1 (na serwerze będzie pak z modelami) - mam nadzieje ze bedzie to kilka pakow do wyboru z ROZNYMI enemy_modelami a nie JEDEN pak uzywany przez graczy K31 - nic nie insynuuje ale twierdze ze jak doszlo do takiego paradoksu ze mamy pure .. i paka do modeli to kazdy gracz musi miec prawo do umieszczenia SWOJEGO NMY MODEL !

:: tactical ownage ::

:: www.epilepticgaming.com ::

alienn

Od: 2002-04-29

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 18:02:26

Niom trzeba pogratulowac dobrej roboty Witosowi chlopak sie przylozyl do tego i nameczyl.

Jak dla mnie regulamin jest okey a co do tego packa to napewno kazdy bedzie mogl swojego dac inaczej by sie to mijalo z celem Zielek :)

pozdrawiam

"Pod mym berłem drży magia ciemności

Wojna mym żywiołem,

wojownicy bez dusz na me rozkazy.

Wolność to tylko wspomnienie

Bo prawdziwa siła leży w umyśle.

Czy wciąż chcesz stawić mi czoła

Czy zagrasz w grę,

gdzie stawką jest śmierć"

[K31]^Witos

Od: 2002-05-25

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 18:27:38

Tak bedzie pak z roznymi modelami !!! zostanie zrobiony opis paka w ktorym bedzie napsiane co dany model oferuje w sobie (tzn kolor i z czyjego paka zostal wyciagniety)

No longer K31 member

Shadow

Od: 2002-05-06

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 22:25:45

jak na sile wciskacie enemy model to ja moge prosic o wylaczenie tego paka jak bym gral ? dla mnie to sie dziwnie gra z tym i tyle. jestem nie przyzwyczajony i wyjdzie ze bede strzelal do wszystkiego co sie rusza. www.enc.dabnet.pl/shadow.pk3 tutaj jest moj pak do wgladu, i z tego wychodzi ze nie bede mogl z nim grac tak ? bo mam kolorowe bronie? pytanie jest czysto teoretyczne.

Użytkownik, słowo którego specjaliści IT używają, gdy chcą powiedzieć idiota

StaryOrgowicz_14

Gravatar

Od: 2012-12-22

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-10 23:04:14

Napiscie mi tylko uzasadnienie dlaczego ma byc PURE server i dlaczego gracz z pakiem, gdzie ma modyfikacje graficzne interfejsu ma przewage nad graczem PURE nie wliczajac w to enemymodel???
prosze o konkretne odpowiedzi i prosze wziasc pod uwage pic_mip 5

[K31]^Witos

Od: 2002-05-25

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-11 19:00:20

Zmiana:
SYSTEM ROZGRYWEK:

5.Drużyny przed rozpoczęciem spotkania wybierają rodzaj serwera na którym mają grać (unpure lub pure z pakiem do modeli). W przypadku gdy jedna ze stron będzie chciala grac na pure a druga unpure, mecz zostanie rozegrazny na serverze pure.
W sprawie paka wysylajcie mi swoje model jakie chcecie w paku

No longer K31 member

acidRA3in

Od: 2002-04-28

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-11 20:51:58

Nareszcie................ szkoda ze zajelo wam to tyle czasu i napsulo wiele krwi i nerwow. A rozwiazanie okazalo sie takie proste :)))

Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz, Dzisiaj mnie pragniesz jutro się wstydzisz

[K31]^Witos

Od: 2002-05-25

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-12 00:04:36

Tu jest prosba do graczy grajacych w turnieju o udostepnienie swoich modeli w celu zrobienia tego paka!!!
Kontakt ze mna:

witos@toya.net.pl

numer gg: 379488

No longer K31 member

^t0d

Od: 2002-05-06

Ranga: Lightning Smasher

Dodano dnia: 2003-03-18 21:27:49

nie to ze sie czepiam ale mam pytanie: mam przeslac Ci caly pak (co wiaze sie ze zmiana wygladu samej gry) czy tylko enemy_model? wysle Ci jak mi odpowiesz ok?

Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.

Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.

Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.

I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie ...

Yurij

Od: 2002-06-16

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-03-18 22:17:41

NAJS witos na prezydenta!!!! :DD

)(:)(:)(

TheCrow

Od: 2003-01-24

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-04-15 13:09:31

qrna ja wymyslalem a witos wkleil ;p

no i odpowiedz na pytanie toda !!!!

z tymi pakami to bedzie balagan jak widzialem cio sie dzialo na cb (tzn. kazdy ladowal cfg paki itd to z 1h na osobe, a ze klanow jest duzo to samo ustawianie pakow zajmie ze 2h przed kazdym meczem ... ;P)

trza bylo pure zrobic i n/c

ni ni ni ni ni ni ni ni ni ni ni

DrinkTeam ROX

nxs.ven

Od: 2002-05-23

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-04-15 17:55:45

brawo dla tego pana.wkoncu powiedzial cos madrego:P

TheCrow

Od: 2003-01-24

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2003-04-17 13:00:47

hyhy thx Venomku :DD

a czemu cie nie bylo na spodkanku ?!

A i pamietajcie

WEJSCIE NA TURNIEJ TYLK Z FLASZKA LUB BROWARKIEM !!!

:PPP

DrinkTeam ROX