ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 rokuWersja: Jasna / Ciemna

Rig'n'Roll

[lucas]

Od: 2004-06-21

Ranga: BFG Fragger

Dodano dnia: 2008-07-04 17:04:28

kategoria: symulatory - samochodowe, strategiczne - ekonomiczna

producent: Softlab NSK

wydawca: 1C / Cenega

dystrybutor PL: Cenega Poland

data premiery: jeszcze nie ogłoszona

data wydania PL: jeszcze nie ogłoszona

„Rig'n'Roll” zasady zabawy pozostawia praktycznie niezmienione (w stosunku do „Hard Truck”), wprowadza jednak do rozgrywki wiele nowych elementów. Podstawowa różnica to wielkość mapy. Gracz może poruszać się po wirtualnej Kalifornii, a czekają na niego zarówno niewielkie wioski, jak i słynne amerykańskie miasta - San Francisco, Los Angeles czy San Diego. Ważne jest to, iż nie jest ograniczony do dróg asfaltowych i w każdej chwili może poszukać cennych skrótów.

Autorzy „Rig'n'Roll” szczególny nacisk położyli na realizm. W trakcie zabawy zasiadamy za kierownicą prawdziwych ciężarówek. Ich modele zostały szczegółowo odwzorowane, w szczególności tyczy się to ich wnętrz, które obserwuje się przez znaczną część gry. Kolejna innowacja to solidny model uszkodzeń. Wypadki, a nawet drobne kolizje odbijają się na osiągach i wyglądzie sterowanej ciężarówki. Gra działa na zupełnie nowym trójwymiarowym enginie, dzięki któremu grafika jest bardziej szczegółowa. W szczególności tyczy się to otoczenia, które w grach z serii „Hard Truck” było przeważnie nieruchome i niedopracowane.

źródło: gry-online

Screeny:

Ja się nie mogę już doczekać:D żeby pojeździć, brum..:D

l1nk

Od: 2003-04-07

Ranga: BFG Fragger

Dodano dnia: 2008-07-04 18:13:04

jedno i to samo ; / jakos kazdy hard track z jakim mialem stycznosc rewelacyjnie dzialal na mnie jako impuls do zasniecia ;/