PLCA Santa Cup 2010 - Finał
Jutro, czyli dnia 29.12 o godzinie 20:00 odbędzie się Wielki Finał Santa Cup 2010 organizowany przez administratorów PLCA na który zapraszamy.
Finał LB:
knd vs krS 
Wielki Finał:
acme vs TBA
Zmagania będą emitowane online >> tutaj <<
Oficjalna relacja z turnieju >> tutaj <<
Ekipa PLCA szuka także chętnych do organizacji kolejnych pucharów.
1) Poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem shoutcastu i oczywiście samym komentowaniem meczów! Wymagania?
- pewność siebie
- wygadanie
- znajomość sceny i oczywiście samej gry! :D
- sprawny mikrofon :)
2) Również poszukujemy osób skorych do pomocy przy Stremowaniu
relacji video. Obecnie posiadamy kanał na portalu own3d.tv dzięki
któremu możemy przeprowadzać relacje. Do samej obsługi wymagana jest
jednak osoba z mocnym kompem i bardzo dobrym łączem internetowym. Możemy
sami prowadzić relacje, ale jest nas za mało. Dlatego potrzebujemy
przynajmniej jeszcze jednej osoby która mogła by to obsługiwać.
Wymagania?
- Minimalna specyfikacja komputera: procek 2x3ghz (Intel np. i5
porównywalny AMD Phenom/nowy Athlon), 4GB ramu, grafika mniej ważna, ale
coś pokroju 9800gtx/4770.
- Łącze z uploadem minimum 2Mb.
- Chęć poznawania i konfigurowania nowego oprogramowania :)
- nie wymagane, ale dla wygodnej pracy min. monitor 22" a najlepiej 24".
Chętni są proszeni o kontakt na gg:2047371 lub na forum.
Witajcie drodzy moviemakerzy. Przez ostatnie lata w pocie czoła
Piotr "venomy" Rozmarynowski, który jako nagrodę za zwycięstwo otrzymuje konto PREMIUM w serwisie.
Admini PLD1v1 zapraszają wszystkich śmiałków do udziału w nowym turnieju duelowym Quake Live. Cup ten ma dostarczyć jak najwięcej pozytywnych emocji i zabawy wszystkim chętnym graczom. PLD1v1 będzie złożone z 15stu cotygodniowych cup-ów, a zakończone wielkim finałem z udziałem top8 najlepszych zawodników.
Dzisiejszego dnia po raz 62! rozegrany został co tygodniowy turniej - ZOTAC Quake Live Cup. Jednodniowy turniej rozgrywany online standardowo już wystartował o godzinie 14:00 CET, w walce o tytuł zwycięzcy sześćdziesiątej drugiej edycji, oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 euro, stanęło wielu czołowych graczy europejskiej sceny Quake Live. Dzisiejszy ZOTAC z udziałem takich graczy jak -
Cypher,
fire_bot,
noctis,
agentJkezoor ,
demon na pewno należał do jednego z ciekawszych turniejów rozgrywanych ostatnimi czasy.
Pomimo, że była to ich pierwsza relacją na żywo z turnieju LAN - ekipa z
Niestety start ligi zostaje



