DefraGGers
pią, 07 czerwiec 2002 22:49:33 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Nasz mały konkurs ma się dobrze. Przysyłacie sporo dem, z których większość znajduje się w Rekordach. Kilku zdarzyło mi się jednak nie umieścić - czasy przekraczały wspomniane 200%.
Dostałem już dwie sugestie co do niestandardowych map. Tych map jest jednak tyle, że jeśli każdy zgłaszałby swoją mapę na której gra (czasami tylko po to, żeby być chociaż chwilę pierwszym) to prowadzenie tej podstrony minęło by się z celem. Lepiej skoncentrować rywalizację na mniejszej ilości map niż rozpraszać ją na większą ich liczbę. Dlatego mapę niestandardową zamieszczę dopiero jeśli będzie do niej kilka niezależnych zgłoszeń. Póki co fragujcie, ...to znaczy skaczcie!
I zapraszamy też na specjalne forum Defraga!




