Fajny turniej 1 na 1
pon, 05 maj 2008 00:19:01 | Autor: fakeplayer | Quake 3 Arena
Ruszyły zapisy do turnieju 1v1 Clan Arena o nazwie „fajny turniej 1 na 1”. Organizatorzy tego przedsięwzięcia przewidzieli 64 sloty dla wszystkich chętnych szybkiego skakania powiązanego z unikalnym fragowaniem. Turniej rozpisano czasowo na 10 tygodni, tak aby każdy był w stanie rozegrać swoje spotkanie i nie było utrudnień spowodowanych walkowerami.
- Mapy: pro-q3dm6, ospca1 i ospdm8.
Gramy klasyczne bo3 - do 2 wygranych, w tym Rundlimit 11.
Zapisy tylko i wyłącznie drogą e-mail'ową na adres [email protected]
Więcej szczegółowych informacji wraz z listą uczestników oraz relacjami z przebiegu turnieju dostępne są na oficjalnej stronie pod adresem: http://www.1na1.yoyo.pl/
Źródło: http://www.1na1.yoyo.pl/
k1llsen z
wh3nomem. Niemiec na koncie ma jedną wygraną. Półtora tygodnia temu pokonał on Rosjanina
Questiona 2:1. Wh3nom, na chwilę obecną najlepszy czeski zawodnik, rozpoczął swoje starty od falstartu z
Foreverem, również 2:1. Napewno dzisiaj będzie chciał się zrekompenoswać, co niestety dla niego, może być bardzo trudne. K1llsen to gracz, któremu niektórzy wróżą podium, w tych rozgrywkach.
Wielkiej Brytanii oraz
Szwecji. Zwycięzca tego meczu spotka się, w następnej rundzie z reprezentacją
Polski A.
Węgry B
Włochy
Francja
Ukraina B
Quake'owej.
SteelSeries IKARI Optical Mouse
**SteelSeries 3H Headphones
SteelSeries 4D Mousepad
Krysa vs
Stalker
Kirua vs
Guard - [



