Iron-Man - Mistrz gier!
Któż nie chciałby zobaczyć naprzeciw siebie największych gwiazd e-sportu. Co by było gdyby w bezpośredniej rywalizacji zmierzyli się toxic i assasin, lyn i spawN oraz wielu innych reprezentantów róznych gier. Taka możliwość pojawi się za sprawą turnieju The ScrewAttack's Iron-Man of Gaming 2008. Jego formuła jest odmienna, bo rywalizuje się w różnych grach, na różnych platformach. Trzeba posiadać umiejętności zarówno w gry FPS, wyścigi, platformówki i mordobicia. Zwycięzca okrzyknięty zostanie graczem wszystkich gier, wszystkich czasów!
Mistrzostwa odbędą się w dniach 19-22.06 w Grapevine Center, Dallas, Texas, USA. Główną nagrodą będzie $10.000 oraz pas mistrzowski Iron-Man of Gaming. Rywalizacja odbędzie się na dziesięciu różnych grach podzielonych na tzw. classic, current oraz jedną tajemniczą. Głosy na grę current - FPS będzie można oddawać od 7 maja. 14.05 nastąpi podanie rezultatów, a 21.05 wydanie zostanie oficjalny komunikat na temat wyboru. Dość oczywistym wydaje się tutaj fakt wyboru Quake 3. Gra spełnia bowiem w mojej opinii wszystkie warunki: istnieje już przeszło 9 lat, na niej budował się progaming na świecie. Więcej informacji związanych z harmonogramem wyboru innych gier znajdziecie tutaj.
Do turnieju będzie mogło przystąpić 128 graczy, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Rejestracja jest już otwarta. Jeśli i tak planujecie lecieć do Dallas w tych dniach i będziecie mieli możliwość zagrać to zapisać możecie się tutaj. Koszt możliwości uczestniczenia w tym przedsięwzięciu to $25.00. Pełną liste zasad znajdziecie na tej stronie.

Zastanawialiście sie może co dzieje się z jednym z najbardziej znanych graczy Q3, głównie jeśli chodzi o tdma? Fox - legendarny gracz ICE CLIMBERS - bo o nim mowa ma się dobrze. Nie porzucił kłaka, a zmienił tylko chwilowo przedmiot swojego zainteresowania. Obecnie jest to jedna z modyfikacji Quake'a jaką jest gra Team Fortress 2. W wywiadzie przeprowadzonym przez portal
Legie. W turnieju wziąć udział mogą 64 osoby. Na dzień dzisiejszy zapisało się ich 27 (także jeszcze 37 slotów wolnych!). Także każdemu chętnemu radzę pośpiech. Warto odnotować fakt obecności Hiszpanów, w tym wczorajszego zwycięzcy X6TENCE.AMD
pozi'ego oraz brązowego medalisty
Cypher dostał podkładkę Icemat Black. W obecnej będą to:
Na placu boju w turnieju
k1llmas'a z klanu LaMz. Zapowiada się emocjonujacy pojedynek, wszak Rosjanin to czwarty zawodnik niedawnego turnieju ASUS WINTER. O poziomie Hiszpana niech świadczy wypowiedź
sleet'a "a na t4 (ktorą lubie) to od nikogo tak nie dostalem, nawet z verbem mi sie lepiej gralo niz z tym pozim ;P". Dodatkowym smaczkiem będzie tutaj napewno to, że będzie to rewanż za półfinał WB, gdzie pozi uległ k1llmasowi 2:1. Myślę, że są to wystarczające rekomendacje do tego, aby o godzinie 22.00 zasiąść przed GTV, aby śledzić Wielki Finał.


4K^nkm, uległ następnie w 3 rundzie LB (ale 2 wcześniejszy rundy przeszedł wolnym losem) hiszpańskiemu graczowi
W imieniu ownera i założyciela kanału - nergala - chciałbym Was wszystkich serdecznie zaprosić do odwiedzenia #quakelive.pol w sieci irc.quakenet.org! Przyszłość tworzy się na naszych oczach, a właśnie na tym kanale będziecie doinformowani na bieżąco o nowościach związanych z wydaniem najnowszego tytułu Quake'a przez ID Software! Serdecznie zapraszamy!
sama
zeroql
nVc
pgd
Może niektórych mylić temat newsa, dlatego tłumaczę pod jakim względem oprogramowanie legalne i nielegalne są ze sobą traktowane na równi. Otóż na ostatniej konferencji poświęconej bezpieczeństwu w sieci "IDC Security", główny doradca ds. bezpieczeństwa w Microsofcie: E. P. Gibson zapowiedział, że wszystkie kopie Windowsa (niezależnie od tego czy mają / nie mają oryginalnego klucza) będą chronione na tym samym poziomie. Chodzi tutaj głównie o uaktualnienia "Windows Update", które będą służyły jako zabezpieczenia przed małymi programami, które nieznacznie kradną przepustowość łącza. Często w takich przypadkach dobrze ukrytego wirusa/programu średnio-zaawansowany użytkownik peceta, nie znajdzie.
Mały finał koszyka przegranych za nami. Znów późno w nocy odbył się mecz pomiędzy Stingiem, a Bodzo - stawką był awans do finału koszyka przegranych. Po emocjonującym 3-mapowym pojedynku, tym lepszym okazał się brat bliźniak matr0x'a... Z którym właśnie (chyba) przyjdzie mu walczyć o Wielki Finał. Dlaczego chyba? Nie przypominam sobie turnieju, gdzie bracia by ze sobą walczyli - zawsze kończyło się w/o ze strony Stinga na korzyść bardziej utytułowanego brata. Jeśli tak będzie i tym razem, czeka nas pojedynek rewanżowy za Finał WB. Zapowiada się ciekawie - xerpy i te sprawy.



