ESWC 2008 PL: 10-11 maja
pon, 07 styczeń 2008 16:57:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Electronic Sports World Cup - 10-11 Maja. - Tyle opis Rafała Błachowskiego, głównego organizatora, pracownika
Międzynarodowych Targów Poznańskich. Trzecie polskie kwalifikacje do
jedynego turnieju zawierającego w swej liście od 5 lat Quake'a będą
trwały dwa dni. Ilość miejsc (slotów) dla zwycięzców w samolocie
lecącym do San Francisco, wciąż jest nie znana. Pewny jest tylko
organizator: PGA Team oraz nowa, ponoć bardziej pojemniejsza hala.
Fx. rutt
Smoke
k1ller
xlo^spartie l
ledinis (Guard)
stalker
Poznaliśmy już skład Reprezentacji RA3. Budzi on trochę kontrowersji, ale pozostawiam to Waszej ocenie! Poniżej szczegółowe informacje: Skład naszego TP poprowadzi tym razem buli, który został wybrany w troszeczkę dziwny sposób jak dla niektórych ludzi (podobno po rozmowie z kilkoma osobami bez oficjalnego głosowania zrobił z siebie kapitana) co nie zmienia faktu że mamy w końcu kogoś, kto poprowadzi Team Poland. Pozostaje mu dobrze życzyć!
Wielka organizacja tworząca różnego rodzaju ligi internetowe dla graczy postanowiła zreorganizować strukturę i sposób zakładania kont reprezentacji krajów, które biorą udział w rozgrywkach. Do tej pory każda z reprezentacji grająca na danej platformie posiadała swoje konto, teraz jednak ma się to zmienić. Wszystkie drużyny narodowe grające na różnych platformach zostaną przypisane do jednego wspólnego konta, które będzie odpowiadało danemu państwu. Oczywiście do kierowania kontem i całą reprezentacją musi zostać wyłoniony menedżer. W przypadku reprezentacji 




