ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



EQLT #4: Zapisy do 7 czerwca

wto, 26 maj 2009 11:34:01 | Autor: _Vh | Inne


Festival i spółka nie dają za wygraną, przed nami kolejna, czwarta edycja Elite Quake Live Tournament. Turniej jest przeznaczony dla wszystkich fanów nowej ulubionej gry, niezależnie od umiejętności. Nad poprawnym przebiegiem rozgrywek będą czuwać: Festival, bloodpa*1*nt, CAREEM, Dem0n i Kujiwa.

W turnieju zawsze brała udział spora liczba Polaków i osiągała niezłe rezultaty, ostatnią edycję turnieju zwyciężył Bodzo, który zarówno w pierwszej i drugiej edycji stawał na drugim stopniu podium. Liczymy, że tym razem będzie podobnie.

Informacje

Tryb: 1v1
**

Forma:** drabinka DE, bo3
**

Mapy:** qzdm6, qzdm13, qztourney4, qztourney6, qztourney7
**

Timelimit:** 10
**

Dogrywka:** sudden death
**

Termin zapisów:** do 7 lipca 2009 - godz 20:00
**

Rozpoczęcie turnieju:** 8 czerwca 2009, 19:00 (check-in o 18.30)
**

Limit graczy:** 64 (25 miejsc rezerwowych)

Linki

ESL WCS #1: tox1c zwycięża

wto, 26 maj 2009 11:15:01 | Autor: _Vh | Inne


Pierwszy turniej z serii Weekend Cup Series hostowanej przez ESL dobiegł końca. Do turnieju zapisało się przeszło 29 graczy, w tym czołowi gracze Quake'a 3, Tox1c i inz4h. Rozgrywki upłynęły pod znakiem towarzyskich rozmów na kanale #esl.ql.pl i sporej liczby w/o, które bezlitośnie rozdawał Bloodpa1nt.

Drabinka turniejowa

Finał

inz4h [ 1 : 3 ] tox1c

qzdm6 7 : 18
*qzdm13 *6
: 5
qztourney6 4 : *10
*

  1. tox1c
  2. inz4h
  3. Mad
  4. Tomek eYY

CyberMiszcz: Sting zwycięża

pon, 25 maj 2009 09:18:01 | Autor: _Vh | Inne


Trwający od kilku tygodni turnieju o tytuł CyberMiszcza powoli zbliża się ku końcowi. Prowadzony przez Kabooma puchar zgromadził 64 graczy, na liście zapisanych znalazło się wiele znanych nicków, m.in. legendy Quake'a 3, Sting i Matr0x. Rozgrywki przyniosły wiele nieoczekiwanych rezultatów, starzy wyjadacze spotkali się z młodymi wilkami Quake'a Live. Co wynikło z tej konfrontacji?

Wyniki faz grupowych i początkowych spotkań playoff

Organizator zdecydował się na drabinkę w systemie single-elimination.
Finał

Sting [ 2 : 0 ] tox1c
 qzdm13 9 : 7

qztourney6 4 : 2**
**

Mecz o trzecie miejsce

Mav_ [ 2 : 0 ] depresja

qzdm6 20 : 3

qztourney7 11 : 8

Półfinał

Mav [ 0 : 2 ] Sting

qzdm13 0 : 10

qztourney4 7 : 8 (OT)
depresja [ 0 : 2 ] tox1c

qzdm6 2 : 20

qzdm13 10 : 11 (OT)
dema@Cybersport

  1. Sting -myszka Logitech G5

  2. Tox1c -bluza z kapturem Cybersport

  3. Mav_ -zajefajny zestaw gadżetów Heyah (kubek, skarpetka na telefon, smyczki, bandana)

  4. depresja aka mess

Nations Cup Final: Francja mistrzem Europy

sob, 23 maj 2009 22:00:01 | Autor: aiken | Quake 3 Arena

Już jutro finał Nations Cup TDM, który wyłoni najlepszą drużynę narodową tego sezonu. Jak wszyscy pamiętamy zabraknie w tym finale mimo oczekiwań zarówno reprezentacji Polski jak i Szwecji, które zostały wyeliminowane przez zaskakujących swoją dyspozycją Rosjan. Czy Cooller, Jibo i spółka będą w stanie pociągnąć tą dobrą passę do końca zawodów i zgarnąć złoto niwecząc marzenia l1nkin'a? Spotkanie będziemy mieli okazję oglądać na żywo jak zwykle poprzez GTV.

Francja [ 2 : 1 ] Rosja

q3dm14tmp 171 : 177 (OT)

q3dm7 206 : 170

q3dm6 177 : 166

Czas: sobota 20:00 (23.05.09)

Skład : l1nkin, slx, strenx, unity

Skład : Cooller, Evil, Jibo, k1llmaster

GTV: 66.221.100.155:27960 / gtv.c58.ru:27970

Scorebot: #qqc.scores

Zapowiada się ciekawe widowisko, którego nie można przegapić. Miłego oglądania!

Retrospekcje filmowe by yac

sob, 23 maj 2009 17:50:01 | Autor: _Vh | Inne


Każdy początkujący gracz ma marzenie, że któregoś dnia stworzy film fragowy ze swoimi najlepszymi akcjami. Gra, zapisuje demka i przechowuje w tajemnym katalogu, krzyczy po udanym fragu 'na film!' Ostatecznie akcji jest zbyt mało, aby sklecić coś sensownego, albo brakuje czasu na stworzenie kompletnej produkcji. Na szczęście trafiają się ludzie, którym nie brakuje środków i zapału do wyprodukowania fragmovie. Redakcyjny kolega, Jacek 'yac' Panów postanowił zrobić przegląd polskich produkcji filmowych spod znaku Q3. Autor zwraca uwagę na popularność, innowacyjność, jakoś fragów i wykonania każdego dzieła, w tekście można znaleźć również ciekawostki dotyczące powstawania filmów.

Gorąco polecam!

Retrospekcje filmowe by yac

Wszystkie filmy są na naszym serwerze i można je ściągnąć w każdej chwili.

ASUS Spring 09: jibo zwycięża!

sob, 23 maj 2009 10:28:01 | Autor: _Vh | Quake 3 Arena


ASUS Spring 2009 wystartował. Na moskiewskim turnieju pojawiły się taki gwiazdy jak Cooller, Cypher i Jibo, ale również wielu innych znanych graczy zza wschodniej granicy. Cykliczne imprezy ASUSa zawsze dostarczają wielu emocji i często nieoczekiwanych rezultatów (ASUS Spring online 09). Można śmiało powiedzieć, że stanowią również motor napędowy rosyjskiej sceny Quake'a 3. Tegoroczny turniej jest imprezą jednodniową, rozstrzygnięcie zawodów powinniśmy poznać w godzinach wieczornych.

Gracze najpierw spotykają się w grupach, skąd najlepsi awansują do fazy playoff (drabinka DE).

Info

Grupy i drabinka
IRC: #asus.q3, asus.q3.scores[1-4]

Media
GTV: gtv.c58.ru:27970 / games1.olympus.ru:27970
Stream: @cyberfigt.ru

Wielki finał
jibo [ 0 : 2 ] cooller

pro-nodm9 9 : 11
pro-q3tourney4 8 : 12

jibo2 : 0 ] cooller
 pro-nodm9 13 : 5

pro-q3toruney4 28 : 11

Finał WB

jibo [ 2 : 0 ] cypher

ztn3tourney1 15 : 13

pro-q3tourney4 15 : 8
**
**

Finał LB

cypher [ 0 : 1 ] cooller

pro-nodm9 9 : 10

  1. jibo - 229EUR
  2. cooller - 150EUR
  3. srs'Cypher - 91EUR
  4. 3ulu4 - 23EUR

ESL Weekend Cup Series #1: Q3 & QL

czw, 21 maj 2009 14:10:01 | Autor: _Vh | Inne


ESL zaskakuje coraz bardziej, tym razem polski oddział ligi proponuje graczom rozgrywki w Weekend Cup Series. Z założenia jest to seria cotygodniowych pucharów, a zwycięzcy co najmniej pięciu zostaną obdarowani medalami w system ESL oraz kontami Premium (więcej). W rozgrywkach mogą wziąć udział zarówno fani Q3, jak i QL, ponieważ turnieje odbędą się ona obydwu platformach.
Quake 3 Arena

Informacje


Mod: CPMA 1.47, Point Release 1.32

Tryb: 1v1

Forma: drabinka SE, bo3

Mapy: ztn3tourney1, pro-q3dm6, hub3aeroq3, pro-nodm9, pro-q3tourney4

Timelimit: 15

Dogrywka: 2 min.

Termin zapisów: do 22 maja 2009 - godz 20:00

Rozpoczęcie ligi: 20:00, 22 maja 2009

Limit graczy: 32

Linki

Quake Live

Informacje


 Tryb: 1v1

Forma: drabinka SE, bo3

Mapy: qzdm6, qzdm13, qztourney4, qztourney6, qztourney7

Timelimit: 10

Dogrywka: sudden death

Termin zapisów: do 22 maja 2009 - godz 20:00

Rozpoczęcie ligi: 20:00, 22 maja 2009

Limit graczy: 32

Linki

A wszystko dzięki bloopa*1*ntowi.

Konkurs Razer & PCLab.pl - wygraj mysz Razer Mamba!

czw, 21 maj 2009 09:00:01 | Autor: Wujek_Bogdan | Inne

Konkurs Razer & PCLab.pl - wygraj mysz Razer Mamba!


Serwis PCLab.pl wspólnie z Razerem ogłaszają konkurs, w którym główną nagrodą jest mysz Razer Mamba, o której pisałem jakiś czas temu. Nagrodami pocieszenia są.... myszy Razer Mamba ;). Aby odróżnić pierwsze miejsce od pozostałych dwóch, zwycięzca oprócz myszy dostanie także podkładkę Razer Goliathus Alpha, oraz słuchawki Razer Carcharias!. Jedyne co trzeba zrobić, to odpowiedzieć na 4 proste pytania.... i czekać na wyniki.

źródło: PCLab.pl

Quake Live wygodniej

śro, 20 maj 2009 19:01:01 | Autor: _Vh | Inne


Zmęczony problemami z niestabilną ilością FPS-ów w Quake Live? Włączanie Firefoxa zamiast Opery irytuje coraz bardziej? Mateusz "Mav_" Bownik* przyjrzał się bliżej zagadnieniom i postanowił poszukać rozwiązania tych niezwykle uciążliwych problemów. O Prismie, bo tak nazywa się potencjalne lekarstwo, możecie poczytać tutaj.

*aka "Предатель"

EQLT finał: bodzo zwycięża przez w/o

śro, 20 maj 2009 17:10:01 | Autor: _Vh | Inne


Elite QuakeLive Tournament to nowa nazwa turnieju qlive.co.cc prowadzonego przez Festivala, bloodpa1nta, dem0na i Kujiwę. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, w rozgrywkach biorą udział czołowi gracze z całej Europy, w tym również z Polski. I jak się okazuje, radzą sobie całkiem nieźle.

Drabinka
Zasady
Wielki finał

bodzo [ 1 : 0  ] calipt
 **
**
Finał WB

bodzo [ 2 : 0 ] Mav

qzdm6 8 : 7

qztourney4 16 : 12
**
**

Finał LB

Mav [ 0 2 ] calipt

qztourney4 8 : 22

qzdm13 0 : 16

Calipt skutecznie unikał rozegrania spotkania, oddając tym sposobem (decyzją Festivala) w/o na rzecz Bodzo.

  1. bodzo

  2. calipt

  3. Mav

  4. doj

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63