ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowe filmy @ PQ3.net

nie, 23 luty 2003 22:57:37 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Quake 3 Arena is Still Alive to nowa propozycja na PQ3.net. Jest to film z gatunku trickjumping z porcją trików, których (podobno) wcześniej nie widzieliśmy. Mapy występujące w filmie to dm17, opc1, q3dm13. Film sądząc po opisie bardzo zachęcający. Czas trwania - 5:13 min, waga - 104MB.

.:: Ssij film Quake 3 Arena is Still Alive

Druga produkcja to MenT4l And W0lt3R's Frag Movie, który przedstawia 3 minutową serię fragów tych graczy z clanu Zolid. Całość waży ~44MB.

.:: Download MenT4l And W0lt3R's Frag Movie

Promode.one.pl dziś nie

nie, 23 luty 2003 15:35:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Serwis Leniego, Stajni i Satana zostanie odpalony dziś o godzinie 19.00. Jeśli chcecie zobaczyć pierwsi jak będzie wyglądała nowa strona to zainstalujcie się na ircu na kanale #promode.one.pl i razem z autorami oczekujcie na odpalenie strony!

.:: promode.one.pl

edit: niestety wskutek awarii bazy danych start serwisu zostanie przesunięty: *"Premiere odwołana z powodu awarii Bazy Danych MYSQL. Termin premiery zostaje własnie ustalany z administratorem

Wszystkch bardzo przepraszamy i zapraszami za kilka dni."*

Pilot GTV

sob, 22 luty 2003 18:14:39 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Oto ligowy program GeeTeeVee na dzisiaj :

18:00 - 666 vs mm

19:00 - cK vs rD

20:00 - DA vs AoD (sYnth)

Adres to jak zwykle da-sv.one.pl:20000. Zapowiada sie wieczor mocnych wrazen, zapraszamy wiec do ogladania! Po zakonczeniu meczów ukaze sie tutaj krotkie sprawozdanie.

Edit:

Zakonczyl sie pierwszy z wyzej wymienionych meczów , a wyniki przedstawiaja sie nastepujaco:

mapa six'ow ospdm6 77 : 128

mapa mm q3dm7 67 : 154

mapa 3 - w/o dla 666 (brak skladu mm)

Ogolny wynik to 3:0 dla szostek, dalsze informacje po godz. 22

21:48 - mecz pomiedzy da i sYnth zakonczyl sie wynikiem 2:1 dla ekipy bylego AoD. Rozegrane mapy to q3dm14tmp, ospdm6 wygrane przez sYnth , oraz ospdm5 gdzie zacieta walka trwala do ostatniej minuty, lecz w koncu szala zwyciestwa przechylila sie na strone DA. Tym razem sYnth nie odchodzi z kompletem punktow.

BarrysWorld Q3 Freeze Tag League

sob, 22 luty 2003 11:18:53 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Wraz z pojawieniem się nowego OSP rusza drugi sezon ligi Freeze Tag'a - BarrysWorld Q3 Freeze Tag League. Wiemy już, że rozpocznie się ona 20-go marca a.d. Nie sądzę, żeby jakiś polski clan chciał zgłosić swoją chęć udziału, mimo tego podaje link - click!

Co do organizacji turnieju, tzn. granych map itp. nic jeszcze nie wiadomo. Myślę, że informacje będą pojawiać się na dniach.

Więcej informacji na oficjalnej stronie ligi - tutaj.

2 nowe filmy na PQ3.net

sob, 22 luty 2003 10:29:39 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Dwie zagraniczne produkcje dla miłośników CTF zawitały na PQ3.net, a oto małe charakterystyki: Q3 CTF French Style: akcja z POV Co1nCo1na (autor filmu). Ciekawe runy, muzyczka techno DIVX 5.0.2 @ 25FPS. Film skalada się z pięciu części: The Warm, Frags, Defense, Captures i Moule. Całość to 388.70 MB, plik znajdziecie tutaj. Domination: film klanu MBFMR, raile TDM oraz CTF. Do tego odrobina tricków połączona z muzyką, do pobrania 26.32 MB tutaj.

Coś dla fanów klocków Lego ;)

pią, 21 luty 2003 23:09:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

BerneBoy stworzył dwie mapki, a właściwie remake'i map do Star Trek Voyager Elite Force w stylu.. klocków Lego. Mapki całkiem ciekawie się przedstawiają, można na nich grać zarówno TDM jak i 1v1. Graficznie również nieźle. Screeny poniżej:

Mapki do ściągnięcia tutaj.

Fajnie jest sobie przypomnieć jak budowało się zamki z klocków Lego. :P

Mecze ECT

pią, 21 luty 2003 18:14:40 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Za chwile kolejne godne uwagi spotkanie w ramach ligi ECT pomiedzy klanami TEC oraz h00ligans. Spotkanie ogladac mozna pod adresem gtv: da-sv.one.pl:20000. Jak zwykle nie obylo sie bez problemow GTV vs PunkBuster.

Edit:

Tec pokonalo h na wszystkich granych mapach (3:0). Hoolsy nawiazaly walke jedynie na cpm4 , pozostale mecze byly po prostu walka o fragi miedzy graczami Tec. Wiecej info jak zwykle na serwisie ECT. Rownolegle grany jest mecz Fatum vs BMF , niestety niedostepny na gtv przez problemy z PB.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63