ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Promode.one.pl dziś nie

nie, 23 luty 2003 15:35:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Serwis Leniego, Stajni i Satana zostanie odpalony dziś o godzinie 19.00. Jeśli chcecie zobaczyć pierwsi jak będzie wyglądała nowa strona to zainstalujcie się na ircu na kanale #promode.one.pl i razem z autorami oczekujcie na odpalenie strony!

.:: promode.one.pl

edit: niestety wskutek awarii bazy danych start serwisu zostanie przesunięty: *"Premiere odwołana z powodu awarii Bazy Danych MYSQL. Termin premiery zostaje własnie ustalany z administratorem

Wszystkch bardzo przepraszamy i zapraszami za kilka dni."*

Yaboll | 2003-02-23 16:01:32 +0100

Szkoda tylko ze ten zegar jest schynchronizowany z moim systemowym zegarem a nie z czasem na serwerze na ktorym znajdyje sie stronka. OO wtedy by mozna bylo zrobic otwarcie stronki poprzez CRON'a. No coz pozyjemy zobaczymy szto to bedzie.

MsT | 2003-02-23 16:11:25 +0100

a na jkim servie ten kanal jest :o ??

LaGranda | 2003-02-23 16:12:17 +0100

no lookne sobie, ale czemu ten promode taki szybki :P

Gravatar

igor9k | 2003-02-23 16:13:47 +0100

Yaboll nie wiem czemu ale u mnie pisze ze jeszcze 10h. Chyba ze to sie otwiera o 20:00 kazdej strefy czasowej.

Gravatar

igor9k | 2003-02-23 16:14:55 +0100

Eeee buzki sie w komentarzach nie pojawiaja ? :)

Razor | 2003-02-23 16:40:10 +0100

powodzenia Panowie...nie dajcie d u * p y

*MR.GOD* | 2003-02-23 16:50:15 +0100

pomyslka w neswie? 19 a nie 20?? dobra niewaznwe...... ciekawe co tam trzech panow zrobilo.. ale prydaloby sie skip intro...??:D

SAI4H | 2003-02-23 16:57:39 +0100

"Pomin intro" - obowiazkowo! ;o

Yaboll | 2003-02-23 17:02:50 +0100

"Yaboll nie wiem czemu ale u mnie pisze ze jeszcze 10h. Chyba ze to sie otwiera o 20:00 kazdej strefy czasowej"
No mowilem ze to jest schynchronizowane z zegarem systemowych na twoim kompie. Zmien sobie date na 2 do do przodu to zobaczysz zonka :D

LaGranda | 2003-02-23 18:05:18 +0100

Premiere odwołana z powodu awarii Bazy Danych MYSQL.
Termin premiery zostaje własnie ustalany z administratorem
Wszystkch bardzo przepraszamy i zapraszami za kilka dni :(

pewno yaboll mial na mysli to co napisalem ;).

Gravatar

-DezerteR- | 2003-02-23 18:21:43 +0100

No i D u P A blada strona ma poślizg =( A tak długo czekalem ............

kucu | 2003-02-23 18:57:37 +0100

lol

Gravatar

doxepin | 2003-02-23 20:10:48 +0100

Czułem, że coś będzie nie tak... :-|

*MR.GOD* | 2003-02-23 20:20:38 +0100

lol qrfa czekam te 4 dni na ta strone a oni se chwile przed tym zrobili teskt.. ehhhhhhhhhhh brak kompetencji........ mogliscie wczesniej sorawdzic

acci | 2003-02-23 20:29:26 +0100

qrfa :/

SAI4H | 2003-02-23 20:37:09 +0100

Ale ZONK. ;d

Lucas_1 | 2003-02-23 21:00:17 +0100

LOL

Zenada - zamiast sprawdziz czy dziala i dopiero zapowiedziec to robia na ostatnia chwile...

Yaboll | 2003-02-23 21:07:31 +0100

Zenada by bylo jak by baza danych polegla po kilku godzinach od otwarcia strony.

lenar | 2003-02-23 21:42:10 +0100

Wiecie finalny test admnistrator zrobil rano, niesety serwer nie wytrzmal i musimy sie dowiedziec dlaczego :)

bryan | 2003-02-23 22:18:52 +0100

za duzo ludzi na otwarcie sie zaladowalo i przeciazyli serwer :P ale kiszka ;]

Gravatar

focus | 2003-02-26 11:50:56 +0100

niech najlepiej admin servera ponownie w dzien na trzezwo przeora swoja konfiguracje mysql ktora pewnie konczyl kiedys w nocy(3:00 am) heh - cos o tym wiem :(

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63