ISR Games - sponsor Polish Divisions
pon, 18 luty 2008 14:06:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Polish Divisions za pasem, a przygotowania trwają w najlepsze! Jednak nie będę tutaj pisał o ilości zapisanych klanów, uczestnikach i zasadach, ponieważ to działka [M]ańka. Chciałbym tylko poinformować wszystkich uczestników piątej edycji PD o tym, że udało nam się załatwić dwa dodatkowe serwery ligowe! Widać je od kilku dni w przeglądarkach Q3, ale dopiero teraz o tym informuję, bo w natłoku newsów z ostatniego turnieju ODC#2, ten news szybko by zginął w tłumie.

Naszym daroczyńcą jest firma ISR Games spod Poznania. Zapraszam serdecznie do odwiedzin ich strony, ponieważ mają ciekawe oferty zarówno na serwery polskie jak i zagraniczne!
Wracając do szczegółów z serwerami, oto IP:
* Polish Divisions #1 () @ ISRGames.com|26ms|85.232.238.90:28165
* Polish Divisions #2 () @ ISRGames.com|26ms|85.232.238.90:28170
Wyświetlony wyżej ping jest z netii, więc podejrzewam, że wszyscy userzy neostrady powinni mieć podobny lub nawet lepszy: Kiedyś na innym serwerze insta od ISR osiągnąłem rekord najniższego pingu na neostradzie: 19ms na cg_drawping "2". Oczywiście serwery są zahasłowane z prostego powodu: Nie służą one do rozgrywania tzw. pickupów, a do treningów i meczów ligowych drużyn, które uczestniczą w Polish Divisions. Można tam rozgrywać więc śmiało mecze 4/4, ale tylko i jedynie KLANOWE! Jeśli ktoś z zapisanych chciałby się wybrać na serwer i go przetestować, może zgłaszać się do Mańka i do mnie w celu poznania hasła i umówienia pory rozgrywania meczów.
Jeśli nie uczestniczysz więc w naszych rozgrywkach, może czas najwyższy aby zorganizować sobie klan i zacząć grać na 2 super-nisko-pingowych serwerach??? Życzę wszystkim udanej zabawy!


Herpu - 0:3 - v3rb


2 POLSKA.B vs WŁOCHY 1 

[q3dm17]
[q3tourney3]
[q3dm3]
Scena
Q3 wyraźnie odżywa, czego dowodem jest reaktywacja drabinki CPM 1v1 przez ClanBase. Czeski admin tej strony
Saharak, wiąże z tą inicjatywą wielkie nadzieje - "to może być dobry początek większej aktywności rozgrywek pucharowych na platformie CPM". Ladder grany będzie systemem bo3, timelimit 10. Rozgrywany będzie na mapach dobrze znanych graczom promode'a. Są to: cpm1a, cpm3a, cpm15, cpm22 oraz cpm24. Do gry wymagane jest podanie swojego guidu (steampowered się kłania :P). Więcej informacji możecie znaleźć na kanale #clanbase.q3 lub na oficjalnej stronie 



