1v1 CPM Duel Ladder
śro, 13 luty 2008 19:15:01 | Autor: guhard | Quake 3 Arena
Trzeba przyznać, że takiego ruchu jaki ma miejsce ostatnio na scenie
promode'a to dawno nie byliśmy świadkami. Ledwo sie kończy [Winter
Shivers Open CUP](svr.noobs-anonymous.net/?sid=24), za pare minut zaczniemy naszego małego olstarsa, a
koledzy zza Odry już szykują kolejne możliwości do postrzelania.
Otóż chodzi o Quake3 1v1 CPM Ladder organizowany przez niemiecki serwis Leaguez team w osobach fptl1ty'iego (polaka z pochodzenia) i pOps'a. Można sie zapisywać od zaraz. Mapki oczywiście są takie jak zawsze (cpm1a, cpm3a, cpm15, cpm22 and cpm24). Kilka oczywistych informacji:
Data rozpoczęcia: 13 Lutego 2008
Mod : Challenge Promode 1.44 CPM
Zasady : best of three (lgz.de)**
***Admini :* fptl1ty, pOps
kanał na IRC'u: #Leaguez (quakenet)
1. Wchodzicie na strone http://www.lgz.de/register/. Zjeżdżacie na sam dół i klikacie w "Ich bin mit den AGB einverstanden"
Wypełniacie wszystkie pola. Te ważniejsze, oczywiście muszą być prawdziwą informacją, reszte możecie pościemniać.
Sprawdzacie czy przypadkiem nie przyszedł mail aktywujący. Jak tak, to klikacie w to co tam jest.
Logujecie sie na tejże stronce (po lewo jest ramka) używając swojego ID albo mail'a.
Wchodzicie na tę stronę i klikacie na "QIII CPMA-cpm 1on1-Ladder beitreten!". Jeżeli tego nie widzicie to jest to tuż nad Regeln, Ranking , matches.
Ostatnia strona jest już prosta w obsłudze. Tym sposobem staliście sie uczestnikami tej ligi. gg
Żeby wyzwać kogoś na pojedynek, musicie kliknąć na en zielony "check" w kolumnie challenge. Wypełnijcie to co tam jest i umówcie sie już osobiście z gościem na mecz.
Po lewej stronie macie też coś takiego jak "My Matches". Jeżeli ktoś was wyzwie na pojedynek.
Jak już wygracie (albo i nie) wchodzi w zakładke "My Matches", następnie "Deine Optionen -> ergenbis eintragen", wklepujecie wynik i na koniec "ergebnis eintragen"
i to chyba koniec. Wszystko było robione tylko poprzez rozmowę z adminem, więc jeżeli będziecie mieli nadal z czymś problemy walcie właśnie do nich.
CyberPlay.ru Quake III Cup 2x2 & Duel jest jednym z tych ogniw. Impreza odbedzie się w kawiarence Click-Net 16 lutego, i prawdopodobnie zawita do niej pare znanych
nicków, albowiem każde miejsce podium honorowane jest "nominalnym listem", czyli czekiem na kilka tysięcy rubli (1 złoty to około 11 rubli).
Na stronie ClanBase, pojawił się artykuł autorstwa erazor'a - czyli głównego organizatora rozgrywek Nations Cup w CTF'ie. Możemy przeczytać w nim o sytuacji w grupach, analizie obecnych wyników każdej nacji i wysnucia wniosków: Co dany team musi zrobić aby awansować do Play-Off rozgrywek? W przypadku Polski brzmi to bardzo optymistycznie:
Belgię w stosunku 4:0 (2 pkt za każde zwycięstwo na mapie), a w tym samym czasie
Szwecja będzie musiała rozbić
Niemcy 4:0 albo 3:1 (4:2 odpada). Jeśli to się zdarzy - awansujemy! Uszy go góry, damy radę - o ile wszyscy zagrają fair...
Znany jest wzór oficjalnych koszulek ASUS Winter Masters (na którym będzie grany również
Q3 1v1, z pulą nagród 50k rubli - około 4,5k zł). Wyprodukowano łącznie tylko 230 egzemplarzy, z czego 160 będzie rozdanych uczestnikom tego turnieju, natomiast pozostałe 70 sztuk będzie sprzedanych. Dostępne są wyłącznie rozmiary XL i L. Cena za sztukę to 500 rubli co po przeliczeniu daje około 45 złotych :) Jedyny mankament to taki, że aby je nabyć należy pofatygować się po nie osobiście.
Czas na pierwszą odsłonę po długiej przerwie. Na scenie TDM'owej dzieje się całkiem sporo - głównie, dzięki reaktywacji ligi
Stało się coś, co niektórzy przeczuwali od dawna. Kondycja finansowa CPL nie była ostatnio najlepsza. Przez ostatnie 2 lata społeczność graczy wiele razy zawiodła się na CPL i jej "polityce przyszłości esportu". Tym razem jednak gdy jeden z pracowników CPL
Martijn Bloemheuvel starał się otrzymać oficjalne stanowisko od wielu miesięcy, był zbywany tekstem: no comments.
Już dzisiaj o godzinie 19.30 rozpocznie się turniej pod roboczą nazwą "The Duck Hunt" (
Polaków biorącej w nim udział. Są to: fpt|1ty, freak, wEst, sleet, czarnaMamba, ascet1c, leviathan. Po pełną listę graczy q3 zapraszam
czechem Zubb-em. Natomiast kolejny nasz reprezentant
słowakiem DuFo. Po pełną rozpiskę drabinek zapraszam
Dziś na maila dostałem ciekawą informację o konfiguracji sprzętu przeznaczonej specjalnie dla graczy. Zainteresowałem się tematem, żeby zostało to ocenione na szerszym forum jak tutaj, bo nie mogę powiedzieć o sobie, że znam się na sprzęcie jak Wujek_Bogdan chociażby. Do rzeczy: Komputronik przedstawił promocyjną ofertę dla tych, którzy chcą używać swojego peceta do gry. Z najważniejszych części (z punktu widzenia gracza) i podzespołów:



