ORG Duel Cup #2: Ostatni dzień zapisów!
nie, 10 luty 2008 10:31:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Tytuł niusa wszystko mówi - to ostatnia chwila na zapisanie się do drugiej edycji naszego turnieju pt. "Nie tylko dla gwiazd!" Aby zgłosić się do niego, wystarczy się ze mną skontaktować: mailowo, na GG, na IRCu i podać wymagane informacje:
* nr GG
* kanał IRC, na którym można Was spotkać
* adres mailowy (będą tam wysyłane informacje turniejowe)
Aktualna lista zapisanych graczy przekroczyła już liczbę 70. Więc szykują się mini-mistrzostwa PL online... I to wszystko w jeden weekend!!!
Zapisani
1. av3k
v3rb
prox
r1val
inz4h
rutt
sab
xEn
Lista zapisanych:GaD
xar
wEst
xenq
undead
m1ru aka fdas
Deo
Goodgulf
det
todd
Pr0d1gy
sch
n1ke
saiLler
afghan
Pawuj
Herpu
Rafal
czarnaMamba
eQuador
Crash
goro
freak
Inverse
Lanson
Nomad
aniolek
kos
hania
mateusz4444
klr
Sabath
kudlaty
izap
fujin
matr0x
sting
[bht]
dadek
irae
maly
samis
shivus
Rocha
shal
'FoA'ZjeB
Dzeju
lz
viC.
b3d
zuCh
en3rgy
yac
MisieX
satan
mar
’FoA’AveSNG
atix
killha [email protected] 12923107 #quake3.pl
RZELKY_ROX
1o1
bull'et
can
TERMIN KOŃCOWY ZAPISÓW: dziś, godz. 23:59
Polska Liga TDM wskrzeszona. Scena wyraźnie odżyła, a na serwerach można w końcu znowu spotkać ludzi biegających z tagami obok nicków. Zapisy potrwają jeszcze tydzień. Pora ujawnić kilka informacji na temat samych rozgrywek.
Q3 2v2 RA3. Autorzy projektu zapowiadają dużo wybuchów, więc uprzejmie prosi się o odbindowanie skoków, a jednocześnie zbindowanie nowych, kolorowych LOLi, uśmieszków i tym podobnych rzeczy umilających skakania po arenach. Sponsorów tego zacnego przedsięwzięcia znajdziecie na kanałach irca-a #ra3pickup.de oraz #chaos.crew.
San Jose, idą pełną parą. Pierwszym uczestnikiem eliminacji został
Paul "k1llsen" Marcel, pojedynek o drugie miejsce w tej chwili toczy Wrath ze Smoke'iem (
Dotychczasową frekwencję u naszych zachodnich sąsiadów, uwiecznioną na tej
Spotkało mnie niedawno coś niezwykłego. Buszując po opustoszałych nocną porą serwerach Q3 spotkałem mistrza we własnej osobie! Tak... na początku też miałem minę taką jak ty w tym momencie. Jednak to na prawdę był ON! Oczywiście nie sam nick w barwach narodowych przekonał mnie, że to na prawdę Adam. Nigdy bym nie uwierzył gdyby nie to co się stało za chwilę...



Polish Divisions powraca po prawie trzyletniej przerwie (!). W związku z tym nasz nowy nabytek redakcyjny jakim jest
Irae, pragnie wam przypomnieć o: przebiegu poprzednich edycji, a także w pewnym sensie przekazać nam wszystkim przesłanie, iż warto się
aż trzy razy(!), dla porównania sYnth zdobyło go tylko raz - z taką różnicą, że w tej edycji mamy okazję zobaczyć ich po raz kolejny, a t5 niestety już nie. Tak więc serdecznie zapraszam was do przeczytania bo warto poznać historię!
Na łamach
HyZe adminem 
nEu,
LKFF,
oMg. Nie zabrakło także biało-czerwonych reprezentantów naszego kraju, jak doświadczona dywizja
303 oraz po raz pierwszy w lidze dość świeża formacja 
Czechami przyszło drugie, tym razem nad
Austrią. Czy naszym graczom uda się utrzymać zwycięską passę? Na drodze stanie reprezentacja :li: Liechtensteinu, która jak do tej pory zagrała dwa mecze. Czy srogie przegrane z
Włochami i 
Norwegią przez w/o!



