Laserowe Myszy od Microsoftu
czw, 07 luty 2008 11:11:01 | Autor: Wujek_Bogdan | Inne

W ofercie Microsoftu pojawią się w najbliższym czasie dwie nowe myszy. Modele Wireless Laser Mouse 6000 oraz Wireless Laser Mouse 7000 komunikują się z komputerem drogą radiową za pomocą Bluetooth.
Myszy bezprzewodowe nie cieszą się wśród graczy wielką popularnością. Być może zastosowana przez Microsoft technologia HD Laser (cokolwiek to znaczy) zmieni coś w tej kwestii. Według zapowiedzi ma zapewnić wyjątkową precyzję.
Ceny myszy to odpowiednio 50 USD oraz 70 USD. Dokładne parametry techniczne nie są jeszcze znane.
źródło: TwojePC.pl
Kolejny turniej
Q3 1v1 oraz
Q4 1v1 odbędzie się tuż za naszą południowią granicą. Czesi (Ci sami co wczoraj przegrali z nami
2:0 :P) organizują turniej o zachęcającej nazwie "polowanie na kaczki (The Duck Hunt)". Jest to miniturniej, będący częścią większej inicjatywy jaką jest Czech Quake Open. Po więcej informacji odsyłam na kanał irc #quakers.ws oraz
Dnia 4.02.2008 doszło do przejęcia firmy AGEIA przez światowego lidera technologii wizualnych dla komputerów firmę NVIDIA. Graczom znana jest przede wszystkim z produkcji całej serii GeForce'ów. AGEIA to twórca układu PhysX odpowiedzialnego za fizykę, w grach o dużych możliwościach graficznych (obecnie obsługuje ich około 140). Karty posiadające układ PhysX usprawniają działanie gier poprzez odciążenie procesora. Układ ten znajduje zastosowanie, w najnowszej generacji konsol jak PS3, Nintendo Wii czy Microsoft XBox 360. NVIDIA dzięki takiemu działaniu będzie w stanie konkurować z Intelem, który to we wrześniu ubiegłego roku przejął firmę Havok (podobny profil działalności jak AGEIA). Po więcej szczegółów odsyłam [
Jeśli ktoś nabrał chęci na wzięcie udziału w ProDuels, ma doskonałą okazję żeby potrenować na zagranicznych pingach. Grupa GamingEye Crew ogłasza turniej
Q3 1v1 na platformie CPMA.VQ3 1.44. Liczba uczestników ograniczona jest do 32 także jeśli ktoś jest chętny i posiada dobre łącze, radzę się pospieszyć. Rozpoczęcie turnieju planowane jest na 10.02.2008 o godzinie 16.00. Po szczegółowe informacje (po szwedzku :P) zapraszam
Z przykrością piszę tego newsa, ponieważ myślalem, że Polacy już dawno z tego wyrośli... Bardzo się myliłem. Mówię umyślnie w liczbie mnogiej znając niektóre statystyki czitów na polskich serwerach. Oto jeden z przykładów zauważony przez naszego znajomego z Austrii:
Noctis'a. Demo nagrane w multipovie neverdie (Spart1e) vs totalown, który to właśnie nad wyraz się popisał. W nagraniu świetnie widać (dzięki MVD) momenty czitowania, szczególnie WALLHACK. Aimbot jest najlepiej widoczny w momencie gdy
Spart1e zdobywał fragi na spawnach z RL: Każdy gracz, który ma już trochę styczności z Q3, wie, że w takich momentach celować z broni tzw. "o stałym ogniu" jak mg, lg, jest niesamowicie ciężko. Dlaczego? Bo strzały z RL wybijają nasz celownik w kosmos i trzeba się nieźle napocić aby coś wycelować w takiej sytuacji. Jak widać w demie, nasz dzielny PATRIOTA totalown, nic sobie z tego nie robi i celuje 100/100 z mg w takich momentach... Szkoda gadać.
Szwecja vs
Belgia
Szwecja* vs
Chance •
- 100$
- 50$

Nowa mysz firmy CPL o wdzięcznej nazwie
Polska A 2:0 Węgry B 




