Kuh3league - Clan Arena CPMA - finish!
czw, 03 kwiecień 2008 19:31:01 | Autor: b3d | Quake 3 Arena

Już w ubiegłym tygodniu dobiegły końca rozgrywki w* kuh3lidze na modzie **Clan Arena. 12 drużyn podzielone były na dwie grupy zwane Premiership i Division 1, i w każdej ukończyły zmagania po 6 klanów. Znacząco dali o sobie znać polskie zespoły. Wśród zapisanych team'ów, aż 8 z flagą
niemiecką, następnie dwie z
polską i dwie z
europejską. W Premiership miejsce trzecie wywalczył klan
Fuck For Fun, natomiast w Division 1 klan
150watt* zajął drugą pozycję. Jak pewnie wiemy pingi nie są dla polaków przychylne, regulamin bardzo skrupulatnie określa każde zachowanie i na ludzkie odruchy nie możemy liczyć. Także miejsca na podium bardzo cieszą i świetnie prognozują na przyszłość, albowiem klan
150 wystartował w tych rozgrywkach po raz pierwszy. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych odsłonach.

Souger Rutcha Kiling Team
Camelot eSports
Fuck For FunDivision 1

run-4-your-life

150watt

sTickup
wyniki f3
f3 0:2 PoR 
f3 2:0 ]eMg[** 
f3** 1:1 <+ 
f3 0:2 SRKT 
f3 2:0 DbZ 
wyniki 150
150 1:1 Poffi 
150 2:0 run! 
150 1:1 [s7p] 
150 2:0 vgc 
150 2:0 pq 




Polska B [2:0]
Szwecja
Szwecją, a
Finlandią zwycieżyła ta pierwsza 3:0. Samo spotkanie rozegrane zostało w dość dziwny sposób. Krótki czas jaki upłynął pomiędzy ustaleniem terminu gry, a samą grą wpłynął na uniemożliwienie fanom tej odmiany Quake'a na właściwe przygotowanie się do przeżywania tego meczu chociażby na GTV. Drugą rzeczą, która jest conajmniej zaskakująca było łatwe oddanie zwycięstwa zespołowi Szwecji. Finlandia po pokazie umiejętności na wysokim poziomie, najpierw w fazie grupowej, którą wygrali, a następnie w fazie playoff wydawali się być jeśli nie faworytem to równorzędnym partnerem dla swoich sąsiadów. Poniżej krótka prezentacja wyników oraz droga obu zespołów do Wielkiego Finału. 



Wielu zastanawia się, co porabia nasz mistrz quakowego grania poza wydawaniem serii batonów sygnowanych swoją ksywką oraz wieczornymi wypadami do opery ze swoją ukochaną. Wczoraj wieczorem na ircu
ESWC. Jak się okazuje z propozycją sponsoringu wyszedł sam
Jonathan „Fatal1ty” Wendel i tym samym matr0x dołącza do FPO. Jest on kolejnym graczem obok
stermy'ego, której Fatal1ty zaoferował współpracę. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy propozycja ta została najpierw wysunięta w stronę 





