ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ESWC Szwecja - kwalifikacje

pią, 29 luty 2008 21:41:01 | Autor: Irae | Inne

Tegoroczna edycja  szwedkiego turnieju kwalifikacyjnego do ESWC (Electronic Sports World Cup) odbędzie się w dniach od 14 do 17 czerwca w miejscowości Jönköping. Docelowa liczba graczy prawdopodobnie wyniesie 16.
Więcej informacji dotyczących zapisów oraz szczegółów technicznych dostępnych będzie w terminie późniejszym. Jak tylko będzie coś wiadomo, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.
Biorąc pod uwagę tradycje w Q3, a także możliwości szwedzkich graczy takich jak z4muz, fooki, toxic, fox, proZaC, spart1e (jeśli przybędą oczywiście) można przypuszczać, że turniej będzie stał na bardzo wysokim poziomie. Kto wie, może eliminacje szwedzkie wyłonią przyszłego mistrza ESWC.

Quake na NINTENDO DS

pią, 29 luty 2008 19:14:01 | Autor: olek | Inne

Jeśli jesteś posiadaczem konsolki Nintendo DS i masz ochotę wrócić do korzeni Quake - masz taką możliwość! Grupa programistów z drunkencoders.com wypuściła niedawno trzecią publikację gry QuakeDS przeznaczoną właśnie na przenośne konsole Nintendo.
Czytaliśmy już o Quake 3 Arena na urządzenia mobilne, nadszedł czas by pograć w pierwszą odsłonę tej kultowej gry!
Wszystkie szczegóły, wraz z opisem instalacji oraz filmem instruktażowym, znajdziecie na stronie producentów ;)
Źródło: ESR

4 edycja ligi 1v1 NoGhost!

pią, 29 luty 2008 17:56:01 | Autor: olek | Quake 3 Arena

Już 2.03 rusza kolejna edycja ligi duelowej NoGhost. Na czym polega zabawa? Zasady moda NG można w skrócie opisać tak: ultraFreeze Tag BIS :D Zatem gramy tylko przy pomocy Railguna (+ Gauntlet), a trafienie przeciwnika zamraża go. Ma to znaczenie w trybie tdm, gdzie można rozmrażać graczy ze swojego teamu. W trybie duelowym opcja ta nie ma większego znaczenia. Warto zaznaczyć, że mimo iż liga rozgrywana jest na PR 1.16 - społeczność wykorzystuje w grze system anty cheatowy - predator! Po zasięgnięciu informacji na temat tego udogodnienia, dowiedziałem się, że antycheat ów, obejść łatwiej niż Rasiaka, zatem nawet namiastka punk bustera nie ustrzeże graczy przed oszukującymi noobami!
Nie mniej jednak, jeśli ktoś ma ochotę - zapisy otwarte są do niedzieli. Wszystkich spragnionych laserowego show - zachęcamy do rejestracji na stronie turnieju.

Klasyfikacja końcowa poprzedniej edycji

Regulamin ligi


Po więcej szczegółów odnośnie regulaminu rozgrywek, kliknij w ten link!

Jon4than vs Vo0 już dziś na www.HSTV.pl!

czw, 28 luty 2008 22:00:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Już jutro wszystkich fanów szybkich laserów czeka wielka Quake'owa uczta! W szranki staną ze sobą dwaj Bogowie CPMA, Jon4than oraz Vo0. Mecz będzie rozgrywany w ramach wielkiego finału turnieju CPM OpenCup organizowanego przez noobs-anonymous. Wszystko, co potrzebne będzie do oglądania tego spotkania wraz z shoutcastem w języku polskim, to przeglądarka internetowa, albowiem będzie ono transmitowane za pośrednictwem Headshot TV. Rozpoczęcie transmisji już w czwartek o godzinie 22:00.**
**
Jon4than 1:3 Vo0 **
Data: *czwartek, 28.02.2008
*
Start: **22:00
 

Videocast: www.HSTV.pl 

Prowadzą: Sensi oraz Mav_
DEMA: [click]

Serdecznie zapraszamy!**
*** *

Hello world

czw, 28 luty 2008 19:10:01 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena


Serwis Polish Trickz Center, znany także jako defrag.pl

po raz kolejny zapowiada duże zmiany w świecie trickjumpingu. Jak

zapewne niektórzy z Was pamiętają - przed kilkoma miesiącami

postawiliśmy stronę na nogi, od tamtej pory nie zmarnowaliśmy ani

chwili, gdyż już dziś przedstawiam Polish Trickz Center, które otwiera

swe świeżo wypolerowane drzwi na świat.
Cóż to dokładnie

oznacza? Otóż, to, iż na chwilę obecną posiadamy w pełni działający

serwis, po części dwujęzyczny, sprawne tabele defragowe, które są w

stanie obsłużyć także nagrania q4run, system rankingowy oraz zaplecze techniczne, pozwalające nam przejąć pałeczkę, która niegdyś należała do gwen'a, autora, co prawda już dawno zamkniętej, acz nadal pamiętnej strony quake-hq.com.
To

z tejże także strony uzyskaliśmy część dem, która po uprzednim

sprawdzeniu wylądowała już na naszym serwisie - tak więc już teraz

możecie zobaczyć nagrania nie tylko naszych rodzimych graczy, lecz

także takich osobistości jak Cetus, genosh, czy też viper.
Przez

długi czas defragerzy z całego świata nie mieli jednego miejsca, w

którym mogli by umieszczać swoje wyczyny, gdzie mogli by rywalizować

wzajemnie ze sobą, czy też po prostu czerpać wspólną przyjemność z gry.

Z dniem dzisiejszym mamy nadzieje, że ten stan rzeczy ulegnie zmianie i

z Waszą pomocą będziemy w stanie stworzyć coś pięknego.

English version for foreign readers

Polish Trickz Center, also known as defrag.pl

announce some big changes in trickjumping world. As maybe some of you

remember - in few months before we rise the site from the death, and

after that we didn't wasted any moment, because today we introduce

Polish Trickz Center, with freshly polished (huh) doors opened towards world.
What

does it exactly mean? Well, it means that in this very moment we have

fully operative site, partially bilingual, working high scores tables,

with can support q4run records, whole bunch of rankings and technical possibility to continue gwen's work at memorable quake-hq.com.
It's from that page we acquired some demos of well known old-times players like Cetus, genosh or viper. So if you find your nick in the tables don't be surprised - just contact me (emq (at) defrag pl) if you want your password back, or just the reminder, if you didn't changed your email address since qhq times.
For

a long time defraggers all around the world didn't have a common place

to share the records, compete with each other or to just have some fun

playing. We hope, that in this very day that will change, and with your help we will able to make something beautiful.

Fell

free to explore the site, check the how the ranking, high scores and

upload system works (and read the rules, that for sure! ;)), also don't

forget to check out 'defraggers cafeteria' - the main description should clear things out about that section.

It's time to rock pll! :)

Nowy Razer

czw, 28 luty 2008 13:28:01 | Autor: Wujek_Bogdan | Inne

Nowy Razer

Znana chyba wszystkim graczom firma Razer w dość enigmatyczny sposób przygotowuje premierę najnowszej myszy. Na zaprojektowanej specjalnie na cele promocyjne stronie speedofthelight.com pojawiła się krótka animacja zapowiadająca najnowszego pogromcę.

W chwili, gdy piszę tego niusa do premiery pozostało 5 dni, 4 godziny, 4 minuty i 12 sekund.


źródło: egielda.com.pl

Wodoodporna mysz Belkin

czw, 28 luty 2008 12:26:01 | Autor: Wujek_Bogdan | Inne

Wodoodporna mysz Belkin


Usmarowałeś kiedyś mysz ketchupem, albo zalałeś ukochanego gryzonia piwem? Zdarza się. Dlatego właśnie firma Belkin postanowiła wprowadzić do swojej oferty wodoodporną mysz! Mysz można myć nawet pod bieżącą wodą, i według zapewnień producenta nie spadnie jej przysłowiowy włos z głowy. W zestawie z myszą znajduje się pokrowiec, przystosowany do prania ręcznego, który po rozłożeniu może służyć jako podkładka.

  • technologia: optyczna

  • komunikacja: przewodowa

  • interfejs: USB

  • cena myszy: ~95 zł

  • cena pokrowca: ~40 zł

źródło: FrazPC.pl

NO HUNTING już niebawem!

czw, 28 luty 2008 12:22:01 | Autor: Xsi | Inne

Od wczoraj trwają zapisy do czeskiego turnieju NO HUNTING powiązanego z organizowanym również przez Czechów Nation Cupem oraz niedawno rozegranym turniejem The Duck Hunt. Przypomnę, iż każdy z narodów ma możliwość wystawienia dwóch swoich najlepszych graczy. Zwycięzca drabinki SE spotka się ze zwycięzcą The Duck Hunt Cypherem oraz Krysą, który uległ Białorusinowi w finale TDH. Dopiero po rozegraniu tych spotkań zostanie ustalona klasyfikacja końcowa, a zwycięzca zapewni swojemu krajowi kilka dodatkowych punktów w Pucharze Narodów. Kraje takie jak: Szwecja, Finlandia oraz Wielka Brytania otrzymały dodatkowo jeden slot więcej od pozostałych nacji. Organizatorzy wyjaśniają iż to wyróżnienie zostało przyznane z racji tego, że wyżej wymienione kraje zdołały wystawić reprezentację dla wszystkich czterech części Quake'a.

Polskę reprezentować będą dwaj wytypowani przez naszego kapitana Thrawna mocarze: matr0x oraz **ProX

**

Lista obecnie zapisanych graczy

* Legie, ??? - #quake.cz
* duFo, Mato - #quake.sk
* matr0x, ProX - #quake3.pl
* zolee, ror - #quake3.hu
* smoke/dr
* zeroql
* Stalker, Spider
* GUArd, fire_bot
* Spart1e
* pgd
* ddk - #q3.uk
* dOce, Sl1p

Główne zasady

* Mapy: ztn3tourney1, pro-q3dm6, hub3aeroq3, pro-q3tourney4, pro-nodm9
* Mod: CPMA 1.45
* System: Best of five
* Drabinka: Single Elimination
* Data: Niedziela 2 marca, 15:00 CET
* Finał: Poniedziałek 3 marca, transmisja na żywo w PG24 Television
* IRC: #Quakers.ws


Jak narazie nie mamy informacji odnośnie GTV, ale znając umiejętności organizacyjne Czechów, można założyć, że napewno go nie zabraknie.

Polish Divisions - Gramy!

czw, 28 luty 2008 10:18:01 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Przypominam, że do końca tygodnia należy umawiać swoje spotkania i zgłaszać to do mnie. Nie czekajcie do ostatniej chwili, nie ma przekładania meczów na kolejny tydzień, kto nie rozegra swojego spotkania przegra walkowerem.

Pierwszy mecz mamy już za sobą:

2 xf vs evade 0
q3dm7: 263:228 [screen]

pro-q3dm6: 193:116 [screen]

Już dziś kolejne spotkanie. Zwycięscy poprzedniej edycji, klan sYnth, staną w szranki z klanem T13. Transmisja z meczu oczywiście na GTV:

sYnth vs T13
28.02.2008 : 22:00 (DZISIAJ!)

GTV: 194.187.43.243:30000

ff vs fhn

28.02.2008 : 22:00 (DZISIAJ!)

GTV: 194.187.43.243:30000

Na koniec podziękowania dla naszego sponsora firmy ISRGames, którego serwery sprawują się znakomicie i wspaniale służą całej scenie.

CyberPlay.ru - Jibo>Evil

czw, 28 luty 2008 02:43:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

W przedostatni weekend bieżącego miesiąca w moskiewkiej kawiarence Click-Net (tej samej, w której parę dni temu rozegrano turniej ASUSa w Q3), odbył się spęd elity mieszkańców byłej stolicy Związku Sowieckich Republik Radzieckich. I właściwie ten news by nie istniał, gdyby nie finał pomiędzy dwoma tytułowymi zawodnikami, którzy dali popis swych oszałamiających umiejętności. Wyjątkowo powstrzymam się od zdradzenia dokładnego, końcowego wyniku, abyście sami na własne oczy mogli ustosunkować się do tego co napisałem na początku tego zdania. Oto demo. (Zgadnijcie na jakiej mapie stoczyli finałowy pojedynek).

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63