Impossible is Nothing #4
wto, 29 styczeń 2008 11:56:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Witam w czwartym odcinku serii Impossible is Nothing! Tym razem na ruszt wrzucamy niesamowity wyczyn Polaków z 15 marca 2003 roku, kiedy to na mapie q3dm19, pobili rekord świata w ustawianiu wieży - ilością 64 osób (na szczycie stanął nasz najlepszy redaktor w historii - Rozz). Wielu nowych graczy pewnie nie wie o istnieniu takiego czegoś, stąd warto przypomnieć o naszych pamiętnych osiągnięciach... W archiwach ORG'owego downloadu, znalazłem demko nagrane z povu innego zasłużonego redaktora ORG'a: LaGrandy, które nagrałem ponownie używając sprytnego programu q3sdc. Dzięki temu możecie zobaczyć wieżę w całej okazałości. Polecam również poczytać czat, dużo śmiechu, a ile znajomych nicków, które już dziś niestety nie pojawiają się na serwerach... To były czasy!!!
Zapraszam do downloadu: [[click**](?page=download&kat=2&run=det&fid=10587)]**
Poprzednie odcinki z serii Impossible is Nothing
Stany Zjednoczone. Oznacza to, że jedyną szansą kwalifikacji dla graczy z tego państwa jest turniej Masters of Paris.
Wielordzeniowość to od jakiegoś czasu bardzo modny temat, i to nie tylko na rynku procesorów. Producenci kart graficznych nie pozostają w tyle. Coraz częściej słyszy się o dwuprocesorowych grafikach. Są to oczywiście produkty z najwyższej półki, przeznaczone dla entuzjastów o grubych portfelach
Domena quakecenter.pl wystawiona niedawno na aukcję, nie została sprzedana z powodu braku zainteresowanych kupnem klientów. Przy okazji poprzedniego newsa wspomniałem o podserwisach tamtego wortalu. Okazuje się, że wracają one pod nowym szyldem - fppcenter.pl. Nazwa jakby podobna, bowiem zmieniła się tylko polityka władz serwisu, które postawiły na rozszerzenie działalności do poziomu gier z gatunku first person perspective. Jak zwykle bywa w takich momentach, autorzy zapewniają o wzmożonej pracy i szeroko zakrojonej akcji mającej na celu rozpropagowanie nowego serwisu ;) Efekty podobno już na horyzoncie! Czekamy...
Slayers in Rage.
Witajcie! Wiele osób prosiło mnie o informacje o zapisanych graczach do drugiej edycji naszego turnieju
Mav_ przeprowadzi po raz kolejny relację za pośrednictwem Shoutcastu! (na żywo)!
Doczekaliśmy się po raz kolejny elitarnego rosyjskiego turnieju pod banderą ASUSa!
/
arQon zakomunikował światu, że miast koncentrować się na dalszym rozwoju CPMA skupi się na własnym projekcie. Skąd ta decyzja?



