ODC#4: Znamy grupy, terminarz jutro.
czw, 10 kwiecień 2008 21:26:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Poniżej wklejam zapis losowania przeprowadzonego na żywo na kanale #org.pl. Muszę przyznać, że większość grup jest wyjątkowo silna, a to ze względu na brak początkujących, którzy widząc nicki zapisanych osób typu shal, kertal, eQuador, inz4h (...), postanowili zbastować w najbliższej edycji ODC#4 i popatrzeć na GTV jak grają najlepsi. Szkoda - uczyć można się tylko od lepszych, a nie od botów na Nightmare... Wracając do tematu głównego, poniżej log z losowania:
Grupy ODC#4
Jutro od samego rana czatujcie na naszej stronie w poszukiwaniu:
* TERMINARZA ROZGRYWEK
* SZCZEGÓŁOWEGO REGULAMINU
sIOŁ O/

Spart1em, a
Question'em. Na zwycięzcę tego spotkania czeka już
Guard, który w dwóch ostatnich edycjach QQC nie pokazał nic specjalnego, natomiast w tej dość szybko znalazł się na tym zaszczytnym miejscu.
Kertal odpadł w dość niesprawiedliwych warunkach, poprzez w/o. Powodem było spóźnienie, o którym to wspominał wcześniej swojemu przeciwnikowi.
Quake 3 na
vo0, ale to inny mod) przysługuje im tylko 1 slot na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Sportach Elektronicznych.

Któż nie kojarzy prawdopodobnie największego lanparty na świecie, jakim jest Dreamhack? Impreza ta organizowana jest co jakiś czas w miejscowości Jönköping w
Satan's Proxies vs
Team Stormreaver - [
eat My grenades vs
clan stealth vs
Czarne Pantery - [**
Se Lo Que Hicisteis - przełożony
ligga? - przełożony
Fairplay vs
Dziś wieczorem odbędą się bardzo emocjonujące spotkania z udziałem polskich drużyn. Najpierw*
noctisa i
link1na, którzy to ostatnimi czasy narazili się polskim graczom i kibicom. Próbowali oni usadzić Polaków, jednak dzika furia naszej sceny do tego nie dopuściła. Dziś ci nędznicy zapłacą za swoje zbrodnie. Dzień sądu nadszedł!



