NationsCup - kolejny mecz Polski!

Austria vs. Polska B 
q3dm7 @ 241:281 (screen | demo)
skład: av3k, Inverse, sab, yac & [M]aniek
Już dziś o 22:00 kolejny mecz reprezentacji Polski w Pucharze Narodów! Druga drużyna naszych rodaków zmierzy się z reprezentacją Austrii w arcyważnym meczu! Oczekujemy zaciętego spotkania i wielu emocji! Info o GTV i ewentualnej relacji Shoutcast, przekażemy Wam wieczorem!
Dziś również:
NIEMCY vs
FINLANDIA (19:00) 2:0 (raport)
CZECHY vs :li: LIECHTENSTEIN (20:00) 2:0 (raport)
GTV: 147.32.30.24:27970
Scorebot: #org.pl @ Qnet
**
Jutro:
CHORWACJA** vs
FRANCJA (20:00) GTV 147.32.30.24:27970
ROSJA B vs
NORWEGIA (21:30)
Więcej info na kanale #quakers.ws @ quakenet.org!
A na koniec mały bonus prosto z irca:
rozwiń! 18:57:52 <<b>mov9k> o/
18:58:14 <<b>mov9k> what are your predictions for todays NC game? AT vs PL.B? :>
18:58:30 <<b>mov9k> we will add this question to whole interview later....
18:58:58 <<b>noctis> we cant use our star player cause he arrives at ~22:40
18:58:58 <<b>noctis> so its probably 2-0 for poland-b =/
18:59:12 <<b>mov9k> star player?
18:59:18 <<b>mov9k> you mean yourself?
18:59:24 <<b>noctis> pff, im no star
18:59:34 <<b>noctis> UwU of course :D
19:00:37 <<b>mov9k> never heared :P
19:01:38 <<b>mov9k> have you got some special tactical plans against PL.B? :>
19:02:31 <<b>noctis> owning
19:02:33 <<b>noctis> owning hard
19:02:37 <<b>noctis> and winning!
19:02:48 <<b>mov9k> ok, thx
19:02:51 <<b>mov9k> and gl
Jak widać, noctis nie bardzo martwi się nieobecnością gwiazdora UwU w nadchodzącym meczu. Jego taktyką na Polaków jest totalny ownage i zwycięstwo :)

pimpuszkicpm4a: 106:143 [
powerkillers 2:0
schnuffel-net*cpm18r: **117:79 *[
Francja vs
Hiszpania i
Holandia vs
Wielka Brytania
Francja* vs *
Hiszpania 4:0
Holandia vs
*Wielka Brytania Wildcard by UK
Kilka dni temu światło dzienne ujrzała niewiarygodna afera, od ponad roku skrzętnie skrywana przed światkiem Quake 3
Romana G. i
niemieckiej ligi kuh3. Wiele dywizji to nie mamy ale lepsze to niz nic ;). W tym roku do rozgrywek przystąpiło 10 klanów w tym 1 z 

wreCkamob
Czarne Pantery
m$
DRz (zwycięzca)
iMmune
team enclave



