Nadchodzi QuakeCon 2009
Wczoraj, późnym wieczorem, na oficjalnej stronie turnieju QuakeCon, pojawiła się informacja o zmianie lokalizacji imprezy. Odbędzie się ona w hotelu Gaylord (omgwtflol), na północ od Dallas. Jeśli ktoś się tam wybiera musi jak najszybciej zarezerwować sobie miejsce, bo wszystkie rezerwacje z hotelu Hilton Anatole zostały anulowane!
Oficjalną grą turniejową podczas imprezy będzie oczywiście Quake Live. Zaplanowane są dwa tryby - CTF i 1v1. Nie podano jeszcze dokładniejszych danych odnośnie tych turniejów, ale dam sobie odciąć rękę, że CTF będzie grany systemem 4v4, a nie 5v5, jak to bywa niestety co roku. Duel powinien być emocjonujący. Z oficjalnych informacji wiem, że na turniej wybiera się zeszłoroczny mistrz
Alexey "Cypher" Yanushevsky oraz zeszłoroczny mistrz ESWC Masters of Athens
Shane "rapha" Hendrixon. Pula nagród na wszystkie turnieje wynosi ponad 60 000$.
Wszystko ładnie, pięknie, ale jest kilka dużych ALE. Po pierwszę, mam nadzieję, że nie będzie to kolejny GoToDallasCon (tym razem GoToGaylordCon). Już od kilku lat jedyną relacją na żywo było przesiadywanie na oficjalnym kanale ircowym w poszukiwaniu informacji... To tak ma wyglądać największa impreza BYOC w Stanach Zjednoczonych? Druga sprawa to atmosfera wokół zeszłorocznego finału 1v1. Musicie zobaczyć to sami. Brak mi słów na to co zobaczycie w tej relacji
Michała "Carmaca" Blicharza. Na szczęście po finale pozostało trochę dobrych wspomnień w postaci demek. Osobiście polecam t4 z povu ZeRo4'a.
Liga
strenx i
k1llsenem w barażach. Francuz pokazał też, że wygrywać na pingu 110 z
Jibo na dm6 (
Spart1e'm w drabince przegranych.
Kolejna impreza z cyklu "Dreamhack" zbliża się wielkimi krokami. LAN w Sztokholmie jest o tyle interesujący, że przewidziano turniej Quake Live z nagrodami pieniężnymi. Zawody odbędą się w strefie BYOC, co oznacza, że przyjazd graczy spoza Szwecji jest znacznie utrudniony. Obecnie trwają zapisy, pozostaje po cichu liczyć, że choć jeden z polskich graczy otrzyma odpowiednie wsparcie i będzie mógł zagrać w turnieju.
Było ich 64. Zostało tylko dwóch... Dziś, o godzinie 11, za dosłownie kilka minut rozpocznie się wielki finał australijskiego turnieju 1v1 Premium Gamer Quake Live Pro-Am #1 między
wch i
Dzisiejszego wieczoru o godzinie 19 rozpocznie się duelowy turniej Quake Live. Rozgrywki hostowane są przez
griffin,
W jutrzejszą niedzielę o godzinie 12 rozpocznie się kolejny turniej organizowany przez
Reaper [ 2 : 1 ]
Limon
eThaD,
kidijs,
fore
Slajer proponuje zawodnikom zmagania w trybie Capture the Flag.
Clanbase zaprasza na pierwszą w historii wakacyjną ligę 
CoD
dx
qop



