Turniej QL 1v1 od Team Dignitas
Dzisiaj Team Dignitas we współpracy z Bigfoot Networks rozpoczął zapisy do duelowego turnieju Quake Live. Zawody odbędą się w następną niedzielę 12 lipca i są przeznaczone tylko dla 32 graczy. Być może organizatorzy rozważą zwiększenie limitu ilości zawodników, ze względu na to, że po niecałym dniu zapisów, lista jest już prawie pełna. Aktualnie zawiera 24 zapisanych, a do turnieju zostało jeszcze 9 dni.
Dwóch najlepszych graczy, którzy staną na podium, zostanie nagrodzonych wypasionymi kartami sieciowymi, stworzonymi specjalnie do sieciowych potyczek. Mowa tu o The Bigfoot Networks™ Killer Xeno™ Gaming Network Card. Taki potwór kosztuje około 1000 złotych! Zawsze marzyliście o graniu bez lagów? Teraz macie szansę przekonać się sami co daje taka karta. Dodatkowo zwycięzca turnieju dostanie w swoje ręce podkładkę QPAD UC.
Aby wziąć udział w rozgrywkach najpierw należy zarejestrować się na stronie Team Dignitas, a następnie kliknąć tutaj. Więcej informacji (w tym zasady i lista uczestników) organizatorzy podadzą dopiero w następnym tygodniu. Szkoda, że mój Deathadder przestał poprawnie funkcjonować, bo sam bym się zapisał. Kto nie chciałby mieć takiego potwora w komputerze?
Jest już dostępna lista zapisanych zawodników. Organizatorzy utrzymują także listę awaryjną oczekujących, gdyby ktoś zrezygnował z rozgrywek. Na liście znajdziemy między innymi takich graczy jak
Bodzo,
Guard,
HELL,
madix,
Spart1e i
Weird.
Już niebawem będziemy mogli powalczyć w ligach oferowanych przez administratorów Global Gaming Leagues - 1v1, 4v4 TDM, 4v4 CTF, 4v4 CA. Zapisy do przygotowywanych lig są już dostępne na forum GGL, gdzie dla każdego trybu jest osobny temat (lista tematów poniżej).
Jeden mecz finałowy dziennie to za mało? Proszę bardzo, jest i drugi. Równolegle do dzisiejszego finału w ESL rozegrany zostanie finał prestiżowego europejskiego turnieju Elite Quake Live Tournament #5. W zawodach wzięło udział 32 zawodników. Szesnastu z nich zostało zaproszonych przez organizatorów. Druga szesnastka to gracze, którzy dostali się z kwalifikacji.
FooX kontra 


Po wielu tygodniach rozgrywek, nareszcie przyszedł czas na finał ligi ESL Quake Live 1on1 League Spring 2009. Były to naprawdę długie rozgrywki. Tylko w samej fazie playoff uczestniczyło aż 128 zawodników (pełną drabinkę można zobaczyć
smoke i 
Białoruski (od niedawna ma także graczy z Rosji) klan ND Gaming przyjmuje od kilku dni zgłoszenia do turnieju Q3 CPMA (vq3) TDM 2v2. Rozgrywki są otwarte dla wszystkich, jednak zagra w nich tylko 16 drużyn. Turniej rozgrywany będzie systemem podwójnej eliminacji do dwóch wygranych map (BO3). Nie sugerujcie się informacją z
No1za. Można go także spotkać w sieci QuakeNet, między innymi na kanale #cyberarena.tv-q3. Aby potwierdzić uczestnictwo w turnieju, należy w piątek o godzinie 11 stawić się na wyżej podanym kanale.
KPEML (brraVo, kook, 421)
Jedna z największych organizacji E-Sportowych w Ameryce Północnej, pochodząca z Gilroy w stanie Kalifornia, ogłosiła niedawno zaangażowanie w swoje szeregi nowej dywizji na platformie Quake Live. Gravitas Gaming Quake Live Division - taką nazwę nosi Ich nowa dywizja, w której zobaczymy Amerykanina, legendę
Briana "DKT" Flandera (od jego nicku pochodzi słynny "DKT pad"), do którego można by już mówić "dziadku". Jego początki kariery sięgają bowiem roku 2000 - kiedy to wygrał World Cyber Games i zdobył mistrzostwo w grze Unreal Tournament. W drużynie Gravity zobaczymy również Kanadyjczyka
Justina "sparks" Sparksa który jest ich najnowszym nabytkiem.
Na stronie europejskiej ligi
Secure Flag Transfer Prob
LowLandLions
angels of apocalypse
*
Alessandro "Stermy" Avallone po raz kolejny proponuje graczom lekcje dzięki, którym będą mogli podnieść poziom swojej gry w Quake Live. Tym razem z oferty włoskiej gwiazdy będą mogli skorzystać wszyscy... wszyscy, których na to stać. Niestety Stermy bardzo ceni swoje umiejętności i jego wskazówki nie będą udzielane za darmo.



