ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wywiad z eekzem

sob, 18 czerwiec 2005 18:00:12 | Autor: MaS
"Tak sobie siedziałem i dłubałem kulturalnie w nosie, gdy nagle na moje gg zawitał pewien nieznajomy :) Okazało się, że jest to znany nam dobrze eekz. Po krótkiej dyskusji zaproponowałem mu wywiadzik na naszym pięknym serwisie. Oczywiście zgodził się i przystąpiliśmy do działań. Jest to już bodajże drugi wywiad tutaj, jednak poprzedni nie oddawał tego, czego chcielibyśmy się dowiedzieć. Wiadomo, że mógłbym zrobić to z kimkolwiek :) Jednak uznałem, że jest to odpowiedni człowiek do tej roli. Ostatnio dużo się działo w jego życiu Q3... doszedł do nowo postałego klanu Dinhz, który już wziął się za organizację turnieju 2on2. Z eekzem rozmawiało mi się bardzo dobrze, szybko odpowiedział na pytania, które były krótkie i treściwe. Uważam, że pytania były dobre i sądząc po przepytanym wszystko poszło elegancko :) Mam nadzieję, że wywiad Wam się spodoba... życzę miłego czytania.









  • Na początku standardowe pytanie. Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie się urodziłeś ?


  • eekz: Tak więc standardowo - Marek Szczęsny, lat 22. Urodziłem się i mieszkam w Białymstoku.



  • Co porabiasz w wolnych chwilach i jakie masz zainteresowania ?


  • eekz: W wolnych chwilach śpię. Lol ? No niestety, ale takie jest życie studenta AMB w Białym. Jak nie examy, czy wykłady to praktyki w przeróżnych szpitalach... żenada.



  • Uprawiasz jakieś dyscypliny sportowe, w których jesteś dobry ?


  • eekz: Lubię jazdę konno, a już w szczególności gdy to ja jestem ujeżdżany :ASD A na poważnie to poza jazdą konno, to jedyną dyscypliną 'sportową' w której dopiero zaczynam (o ile tak w ogóle można to nazwać w Polsce jakąkolwiek dyscypliną) to drifting.



  • Jakie są parametry twojego kompa ?


  • eekz: Mhm. Dość żałosne, ale nie narzekam. Konkretnie to posiadam takową konfigurację: płyta epox 8rda, GF4Ti 4200 64mb, 768MB ddr infineon'a 400, Athlon XP 1.4@2.3Ghz (latem zmniejszam do 1.9 bo mi się za mocno grzeje :asd), hdd 160gb, monitor Flatron 776FM... no i najnowszy sprzęt do gamingu - dźwięk SB Audigy2 ZS, głośniki Inspire T5900, słuchawki Sennheiser DJ, mysz MX510 po paru modyfikacjach z mojej strony. Ślizga się ona na mICEskatez'ach i podkładce Steelpad QCK+.



  • Skąd pomysł na nick "eekz" ?


  • eekz: Nicków miałem na masę, a przed 'eekzem' było XplOsive... Jako, że jestem osobą dość leniwą, to zamiast pełnego nicka pisałem samo 'X'. A 'X' jak się wymawia po angolsku, ha? Po małej poprawce kosmetycznej wyszło więc eekz.



  • Skąd w ogóle wziął się pomysł, żeby zagrać w "Quake III: Arena" ? Opowiedz nam jak to wszystko się zaczęło...


  • eekz: Grałem kiedyś w pierwszego Unreal Tournament'a, ale jak mi założyli neta to okazało się, że na LANie nikt w niego nie pyka. Ktoś mi powiedział że mamy w sieci świetnego gracza 'Wstrząsu', którym okazał się w późniejszym czasie NeTmiK (obecnie cB.phot). Zacząłem więc sobie z nim pogrywać, a następnie wlazłem na net i o dziwo od razu zostałem przyjęty do klanu o dość ciekawej nazwie ZRW. Kto pamięta, ten wie co to był za klan.



  • Pewnie zaliczyłeś w swojej karierze wiele klanów Q3, które odnosiły mniejsze bądź większe sukcesy. W jakim teamie było/jest Ci najlepiej ? W jakiej drużynie chciałbyś się znaleźć ?


  • eekz: Hmmm do niedawna myślałem, że najlepiej mi było w 666, ale jednak po ostatnich zmaganiach w FF stwierdziłem, że w szóstkach nie było nic nadzwyczajnego. Był to po prostu klan i ludzie (wraz ze mną), którzy tworzyli wokół siebie aurę kretynizmu i chamstwa. Dziś wstyd mi za to, ale mniejsza o tym. Co do dalszej części pytania to zawsze chciałem być w the Cieniach, ale jakoś mi już przeszło i nie przywiązuję żadnej wagi do tego gdzie gram... oby ludzie byli warci gry z nimi.



  • Jesteś teraz członkiem nowopowstałego klanu - Dinhz. Powiedz... dlaczego odszedłeś od "Fabryki Strachu" ?


  • eekz: Hmmm to są raczej sprawy wewnątrz klanowe, ale skoro nalegasz, to bardzo raziła mnie niekompetencja 'wyższych stopniem' w tymże klanie. Nie chodzi mi tu o Ognosa, lecz o CL'a całego teamu FF - Mitosa. No bo komu by się chciało czekać 2 miesiące na podkładkę i ślizgi? Z tego miejsca wyjaśnię, że nie chodzi mi o jakieś gratisy... zamówiłem sprzęt za kasę, a odzewu się po dziś dzień nie doczekałem.



  • Myślisz, że osiągniecie coś na polskiej i zagranicznej scenie Q3 ? Podobno teraz organizujecie jakiś turniejek 2on2, w którym będziesz występował ze Sl4vem... Możesz powiedzieć o nim coś więcej ?


  • eekz: Myślę, że mamy duże szansę i potencjał 'skilla', ale każdy kto nas zna to powie z miejsca, że nie jesteśmy osobami poważnymi. Dla nas liczy się zabawa. W turnieju 2v2 podejrzewam, że nawet nie będę miał dodatniego net'u w żadnym z rozegranych meczów, ale czy to ważne ? Ja się cieszę z możliwości skakania w teamie z kolegami.



  • Słyszałem, że wiele razy próbowałeś zerwać z Q3, jednak za każdym razem do niej wracałeś. Dlaczego tak się działo ? Czy ta gierka, aż tak wciąga ? :o


  • eekz: Hmm gra sama w sobie znudziła mi się już bardzo dawno temu. Faktycznie zrywałem z kaczorem wiele razy i nie potrafię nawet ich zliczyć. Udało mi się to częściowo jakiś czas temu, gdy przez półtorej roku nie miałem nawet Q3 na dysku. Jednak przyzwyczajenie do od stresowania się przy monitorze podkusiło mnie do ściągnięcia wstrząsu po raz kolejny. Ot i w ten właśnie sposób od jakichś 3 miesięcy znów skaczę po arenach.



  • Musimy zahaczyć o naszą reprezentację, w której oczywiście jesteś. Jak oceniasz występy TP w Nation Cupie ? Po raz pierwszy znaleźliśmy się w finale ! Myślisz, że mamy szansę na zajęcie 1 miejsca ?! :o


  • eekz: Ha. Z tym TP i moją obecnością w nim to w ogóle śmiech wyszedł z wyżej wymienionego powodu (patrz kupno sprzętu/Mitos) gdyż nie zakończyłem do końca drafta z powodu braku hardware'u. Jednak nie zostałem skreślony i zapomniany z czego się bardzo cieszę. Natomiast jeżeli chodzi o występy naszej ekipy to niestety nie mogę powiedzieć o nich żadnego dobrego zdania, a żeby nie osiedli oni na laurach ;) A poważnie mówiąc to chyba mało kto myślał, że Polska dojdzie do finału nie przegrywając ani jednego meczu w fazie grupowej... a już szczególnie z Rosją. Cała reszta to była już tylko formalność ze strony naszych chłopców. Szczerze uważam, że mamy bardzo duże szansę na wygraną. Już teraz nicki av3k, czy zik śnią się jako koszmary wielu playerom, którzy mieli z nimi jakieś starcie.



  • W niedzielę (19.06) odbędzie się półfinałowy mecz - Rosja vs. Szwecja. Jak myślisz... kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku ?


  • eekz: Jeżeli Rosja zagra z jednego miejsca - jednej caffe, to jak najbardziej oni. A jak nie, to Szwedzi zjadą ich w podobny sposób jak dokonała tego Polska.



  • Co myślisz o polskiej scenie Q3 ? Czy ta gra ma w ogóle jeszcze jakąś przyszłość ?


  • eekz: Scena QW żyje do dziś dzień. Scena Q2 nadal ma swoje turnieje i LANparty, a scena Q3 ma być inna? Kaczor nie zginie nigdy. Jeżeli nawet już nikt nie będzie włączał tej gry, jeżeli po ostatnim serwerze pozostanie tylko kurz i wspomnienie,to tak naprawdę żaden z nas nie zapomni 'Wstrząsu trzeciego', bo spędził przy nim wiele godzin i zyskał wielu przyjaciół.



  • Masz teraz niepowtarzalną okazję zareklamowania swojej osoby :) Jakim (wg. siebie) jesteś człowiekiem ?


  • eekz: Jestem osobą złośliwą, aczkolwiek uczynną. Nie lubię chamstwa i reaguję na nie w najprostszy możliwy sposób - chamstwem. Nienawidzę 'dupolizów'. Jestem bardzo pamiętliwy. Nie znoszę wszelkich objawów debilizmu ówczesnej epoki (abs, inf, kexi, kubus). Nie dość, że takowy myśli, że jest kimś to jeszcze twardo stara się na siłę wszystkim to udowodnić. To były moje plusy. Minusów mam trochę mniej. Na chwilę obecną doszukuje się jednego, a jest nim wyrozumiałość. Wyrozumiałość, lecz do pewnego stopnia. Czyli jak ktoś przekroczy granicę dobrego smaku, to powinien liczyć się z miejsca z konsekwencjami. Ładna reklama siebie? Zapewne. Lecz wywiad miał być szczery, a do tego się powtórzę - nie lubię 'dupolizów' i raczej nie mam zamiaru być za takiego postrzegany.



  • Każdy w swoim życiu popełnia jakieś głupstwa... jaka jest Twoja największa wpadka ?


  • eekz: Całkiem niedawno zacząłem kłócić się z panem policjantem, ale niestety okazał się rasowym kundlem i mi to nie wyszło na dobre... zamiast 100 dostałem 700złmandatu :D Mój błąd i głupota polega na tym, że z natury jestem osobą kłótliwą.



  • A teraz coś z życia wzięte :) Podobno nie musisz chodzić na dziewczyny, bo one same do Ciebie przychodzą :D Taki kasanowa z Ciebie, czy to tylko wymysł Twoich kolegów ? :ASD


  • eekz: Jebłem. Dosłownie. Hehehe z tymi laskami to jest bardzo różnie. Faktycznie mam parę sposobów, które są niezawodne. Najbardziej denerwuje to moich znajomych jak idziemy gdzieś do PUBu, a ich laski rozmawiają cały wieczór zemną a nie z nimi, a następnie proszę mnie żebym je odwiózł :asdWiesz... ma się w końcu te poczucie humoru, świetną rzeźbę i magiczne 2cale (po ziemi :asd).



  • Jaki jest Twój stosunek do przyjaciół/kolegów ? Pamiętasz może sytuację, w której jechałeś autem i nagle dałeś po hamulcach - przed Pogiem (pogo) :) Wyjrzałeś przez szybę i powiedziałeś: "te ale ty brzydki jestes", po czym pojechałeś dalej ! :ASD Co Ty na to :D


  • eekz: Aahahahah! Nie wiem skąd masz takie dobre informacje. No, ale faktycznie ja z pogiem egzystujemy właśnie na takich spontanicznych sytuacjach :D Czasami to po prostu tak samo z siebie wychodzi. Tak jak to było z jego kurtka z McDonaldsa :ASDAF Ogólnie to niewiele osób mogę nazwać swoimi przyjaciółmi, bo po prostu mało która to zasługuje. A koledzy? Koledzy są dość mocno przesiani tj. jeżeli w kimś widzę, że jest wart dalszej znajomości to się jeszcze do niego odezwę... cała reszta na drzewo :q



  • Kiedyś (chyba z nudów) jechałeś z GaD`em merolem, słuchając kultowej piosenki pod tytułem "Widziałem orła cień" :D Lubisz taki rodzaj muzyki ?


  • eekz: aahhahah nie no to było tak, że miałem mecha 'trapeza' o wartości 30.000 do tego całkiem niezłą muzyczkę. Sam subwoofer był wart 1/3 tego auta :D Każda, a przynajmniej większość naszych nocek Q3 kończyło się nagłą pobudką całego osiedla. Któregoś razu była dość ciekawa sytuacja, że podczas przeglądania płyt natrafiliśmy na 'ptaka cień' i dzięki cudownej opcji jakš jest repeat ta piosenka śniła się dla ul. Pogodnej całą noc :D Co do muzyki to słucham niemal wszystkiego. Najczęściej jest to metal, a konkretnie Iron Maiden i Hammerfall. Jednak wszystko jest zależne od sytuacji. Tak więc bywa tez HH, POP i wszystko inne co podejdzie mi pod aktualny humor.



  • I już ostatnie pytanie. Kim chciałbyś zostać w przyszłości ?


  • eekz: Ginekologiem panienek do 26 roku życia only, który po całym dniu ciężkiej pracy może spokojnie wyjść na ulicę i w końcu oglądać twarze... W razie by to nie wypaliło, to w zanadrzu mam też plan by zostać fachowcem od strugania drewnianych podstawek na komórki z logiem Q3.



    ..:: Po tej serii pytań, przejdźmy do "nierozłącznego" z moim wywiadem quizu :



Podróż: Alaska czy Tokio ?

Napój: mleko czy oranżada ?

Owoc: pomarańcza czy banan ?

Idol: Dudek czy Małysz ?

Kolor: czarny czy biały ?

Sport: basketball czy baseball ?

Pora: lato czy zima ?

Auto: Porshe czy Maluch ?

Wiek: 18 lat czy 60 lat ?

Imię: Sławek :) czy Piotr ?

Film: horror czy przyrodniczy ?

Żywioł: ogień czy woda ?

Miasto: Poznań czy Kielce ?

Muzyka: Rock czy HH ?

Zwierze: kot czy pies ?



Odp. Tokio

Odp. Mleko

Odp. Banan

Odp. uksz

Odp. biały

Odp. baseball

Odp. lato

Odp. maluch

Odp. 18

Odp. Piotr

Odp. przyrodniczy (nie mylić z pornolami)

Odp. ogień

Odp. Kielce

Odp. Rock

Odp. kot



..:: Kolejny element wywiadu - "Nietypową sytuację" :)



  • Wsiadasz do windy ze swoją dziewczyną i dwoma kolesiami, którzy przypominają kolesi z "Men in black" :D Na dziesiątym piętrze wieżowca nagle winda staje. Z początku nie wiesz co się dzieje... jednak zauważasz, iż to wszystko było wcześniej przygotowane. Okazuje się, że tych 2 gości pochodzą z innej planety i chcą wyssać wasze mózgi :))) Co robisz ?


  • a) Nic :P

    b) Żegnasz się z ukochaną.

    c) Modlisz się, że to tylko sen.

    d) Twoja wersja wydarzeń...



    Odp. d) grzecznie pytam którędy na Grunwald.



  • Jeszcze pozdrowienia...


  • eekz: Pozdrowienia w pierwszej kolejności dla bliskich mi osób, tj. emi, ani, uksza, linxa, scandala, poga, kercia, equ, slejva, volkana i dla tych, o których zapomniałem... A także dla ekip dinhz, hulz, sixs, be, TP, t5, ff. Jak również dla mojego klona - c-loada. Oraz niebieskich chłopców z granatowego-nieoznakowanego Forda Mondeo o rejestracji BIA L279. Może mnie ciule kiedyś dogonicie ;]





"
Wyświetleń: 10791

gr. | 2005-06-18 18:04:14

to ma byc wywiad?
edit: lol po 3 minutach zaladowalo mi sie cos wiecej niz wstep n/c no to ide przejrzec

MaS | 2005-06-18 18:05:41

Nie... sesja zdjęciowa :ASDDDDD Jak już mówiłem ekkzior peksior miał raz wywiados i pytania by się powtarzały, więc wsio jest lajtowe.

gr. | 2005-06-18 18:05:59

luknij na edit :c

Gravatar

_riper_ | 2005-06-18 18:09:37

hehe ostanie photo rulas:D MAs jak zawsze mile wywiadziki : gj

pepz | 2005-06-18 18:23:08

MaS gj, ale mysle ze mam kilka wskazowek jak ten wywiad jeszcze bardziej uatrakcyjnic

eekz :d wyjaw mi ten magiczny sposob, plz ;d

nord | 2005-06-18 18:23:15

fajny wywiad :D uśmiałem sie nieźle :PPP

szłem | 2005-06-18 18:30:07

oejeju ale wielki ten eks :DDD

ogolnie smutny troche ten wywiad ; (

no ale i tak gj

Gravatar

philippo | 2005-06-18 21:01:15

dobry wywiadzik :)

hehe dudek malysz

ognos | 2005-06-18 21:40:04

buuuuuuuuuuuu, gj
Czesc ekz ;]

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-18 21:51:01

czesc ogee.

MaS | 2005-06-18 21:52:23

Ogi-Wan Kenobi :ASD

GaD | 2005-06-18 22:11:22

Marek jakos przystojniejszy jestes w tej masce ;ads

marm4n | 2005-06-18 23:17:25

pff nie wspomniales o mnie i o cB ;[

Gravatar

den | 2005-06-19 12:08:20

"magiczne 2cale", a czy ty przypadkiem znowu cali z centymetrami nie pomyliłes?? :D

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-19 13:10:23

a nawet zeby.. i tak boli jak po ziemi sie ciagnie :d

dinhkertal | 2005-06-19 17:36:24

dzięki za pozdro :) btw: luźny wywiad:D

wishoza | 2005-06-19 22:20:45

sugerujesz, ze nie masz nog ? : D

Fragnet "w zanadrzu mam jeszcze strugacza podstawek z logiem q3" r0x ; }}}}}}}}}}}}}}}}}}}

d00mer | 2005-06-20 16:37:19

fajny wywiad, a eekz jaką masz fajną maseczkę :DDD

dinh-equador | 2005-06-20 17:07:01

:)
Fajny Fajny:)

dinhkertal | 2005-06-20 20:05:52

ej bo eekz jest jak lord vader :D Use the force kertal UUUUH :DDDD

d3vil | 2005-06-21 15:07:32

mas wywiad fajny fajny ale nastepnym razem podpisz zdjecia bo nie wiadomo na ktorym jest bez maski :s

GaD | 2005-06-21 23:35:36

a kiedy d3vil wywiad z toba bedzie ? ;s mam nadzieje ze przed 80 go zobacze ;asd

dinhkertal | 2005-06-22 12:43:17

Devil mam nadzieje że umrzesz w męczarniach w wiosce pełnej murzynów homoseksualistów :|

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. bfr_aka_pablonzo napisał post: @Requiem: ja ostatnio pogrywam ft melodeiro :D wciągnęło mnie na no... / hellou ludziska :)
  2. Requiem napisał post: Fajnie, że ktokolwiek tutaj bywa :D Co tak na co dzień w życiu pora... / hellou ludziska :)
  3. MucieK napisał post: o to już nas troje jest ;) / hellou ludziska :)
  4. bfr_aka_pablonzo napisał post: @MucieK: ja co parę dni też zaglądam :D / hellou ludziska :)
  5. MucieK napisał post: chyba co dwa dni :P ;) / hellou ludziska :)
  6. Requiem napisał post: Tutaj masz Patcha do Q3 oraz linka do ulepszonego silnika Quake3e: ... / eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  7. Requiem napisał post: Tak :D Ja tutaj bywam codziennie :D / hellou ludziska :)
  8. MucieK napisał post: żyje ktoś jeszcze ? ;) / hellou ludziska :)
  9. bit stworzył temat: eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  10. bfr_aka_pablonzo napisał post: @247_QL: qra1337 :D @LongeR HoQ to jest aktywny discord, ctf, tdm ... / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  11. LongeR napisał post: Też szukam kogoś z kim można pograć , jest jakoś aktywny discord z ql? / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  12. k3m napisał post: Dzień dobry :D / Powspominajmy ! :>
  13. Szczawson napisał post: trzeba zatem pograć / 05.06 (sobota) trening
  14. Requiem zaktualizował post: Na wieczór podzielę się z Wami moim nowym filmem - nagrałem kulisy ... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  15. 247_QL napisał post: @bfr_aka_pablonzo: wszystko jasne. Jaki masz tam NICK? / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  1. bfr_aka_pablonzo napisał post: @Requiem: ja ostatnio pogrywam ft melodeiro :D wciągnęło mnie na no... / hellou ludziska :)
  2. Requiem napisał post: Fajnie, że ktokolwiek tutaj bywa :D Co tak na co dzień w życiu pora... / hellou ludziska :)
  3. Requiem zaktualizował newsa: Quake Live Instagib Pickup 3v3 - dołącz do gry!
  4. MucieK napisał post: o to już nas troje jest ;) / hellou ludziska :)
  5. bfr_aka_pablonzo napisał post: @MucieK: ja co parę dni też zaglądam :D / hellou ludziska :)
  6. MucieK napisał post: chyba co dwa dni :P ;) / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Tutaj masz Patcha do Q3 oraz linka do ulepszonego silnika Quake3e: ... / eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  8. Requiem napisał post: Tak :D Ja tutaj bywam codziennie :D / hellou ludziska :)
  9. MucieK napisał post: żyje ktoś jeszcze ? ;) / hellou ludziska :)
  10. bit stworzył temat: eFreeze 1.31 proszę o pomoc.
  11. bfr_aka_pablonzo napisał post: @247_QL: qra1337 :D @LongeR HoQ to jest aktywny discord, ctf, tdm ... / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  12. LongeR napisał post: Też szukam kogoś z kim można pograć , jest jakoś aktywny discord z ql? / Czy są tu jacyś aktywni gracze? :)
  13. k3m napisał post: Dzień dobry :D / Powspominajmy ! :>
  14. Szczawson napisał post: trzeba zatem pograć / 05.06 (sobota) trening

Pokaż więcej »

Gracze

  1. scisek +1 - 84 pkt
  2. Requiem - 30 pkt
  3. Czarna_Bakłażana - 22 pkt
  4. bfr_aka_pablonzo +5 - 8 pkt
  5. MucieK - 8 pkt
  6. bit - 2 pkt
Zobacz cały »
Zobacz wszystko »

Statystyki graczy ogółem:

  • Wygranych / przegranych: 163276 / 170973
  • Trafień / strzałów: 97258977 / 322570048
  • Fragów / zgonów: 5029245 / 4356508

Więcej statystyk już wkrótce...

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 53