ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Full Moon - Tymon

wto, 17 czerwiec 2003 10:53:25 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Jest mi niezwykle miło poinformować, że jeden z naszych polskich mapperów - TymoN zdobył pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez serwis Tikidomain (pełne warunki oraz nagrody tutaj oraz tutaj). Mapa, która zdobyla pierwsze miejsce to Full Moon. Gratulacje TymoN, szczerze cieszymy sie z Twojego sukcesu, a newsy o Twojej produkcji aż miło się czyta na światowych serwisach.

Na cześć TymoN'a - HIPHIP - Hurra!!!!!!!!!!!

Lepiej późno niż wcale, ale przyznam się że dałem ciała. Nie wspomniałem o naszym drugim mapperze - dAde, którzy swoją produkcją - Imagine that, u nas dostepna jako wersja Beta3, zajął piąte miejsce. Reszta produkcji dAde jest dostepna na jego stronie autorskiej. Jest tam kilka fajnych mapek do Promodka. Jezcze raz moje przeprosiny dla dAde'go, wybacz stary.

A w SOTW znajdziecie screena ze zwycięskiej mapki.

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-17 11:13:48 +0200

a ta mapka dobra sciagalem ja, mozna sie ladnie rozpedziec i wogole robiona z glowa =]

putek | 2003-06-17 11:26:27 +0200

gratulacje!!! jak nie gracze to niech mapperzy sie pokaza na swiatowej scenie;PPPPP (zaraz mnie zjada za to co napisalem:P)

MateoMartinezz | 2003-06-17 11:40:58 +0200

wrecz przeciwnie Puciu, chwala Tobie za te slowa

Gravatar

vTm | 2003-06-17 11:53:47 +0200

brawo za mape i za mądre slowa putka:P

Gravatar

rauf | 2003-06-17 12:09:03 +0200

co bylo do wygrania za 1 miejsce ?? ;)

putek | 2003-06-17 12:50:35 +0200

huheheheheh:P no coz... ale sluchaj mastahy (bez konkretnych xyw) by mi tu cos nawrzucaly, gdyby chociaz czytali takie newsy. Ich interesuje tylko czy ktos ma OGC itd itp... oni nawet tych komenstow nie rpzeczytaja:P nie wiem ktorzy sa Ci oni ale sa:P i pozdrowienia dla Pana ze stanowiska 3 /Pucio, Pucio ;asd

MateoMartinezz | 2003-06-17 12:54:20 +0200

Mlynarski rox :D

Gravatar

TymoN | 2003-06-17 13:07:29 +0200

Chialem pozdrowic moja mame, tate, babcie... ;)
Serdeczne dzieki.

putek | 2003-06-17 13:11:31 +0200

huhehehehe:)

MateoMartinezz | 2003-06-17 13:11:36 +0200

stary - mapke wypasileś az miło, należy Ci sie :d

putek | 2003-06-17 13:27:50 +0200

a buzi chcesz?:>

szaky | 2003-06-17 13:28:11 +0200

GJ TymoN :)

Gravatar

rauf | 2003-06-17 13:29:42 +0200

JAKA wkoncu byla nagorda za 1 st. ?

putek | 2003-06-17 13:32:40 +0200

buzi ;P

viltZz | 2003-06-17 13:37:31 +0200

na czesc TymoN'a hip hip - hop A:SDA:sfA:DsA:fa:dA:SfA:D

Gravatar

TymoN | 2003-06-17 13:38:20 +0200

Wszysto jest w news'ie no ale :
First Place Map:
- Guaranteed Spot in 2Q3 MapPak
- A Tikidomain Review, that ends up being the LotW on both the Tikidomain and PlanetQuake the week of contest end.
- A Picture of the day on PlanetQuake and the Tikidomain, a levelshot*** of your map on day of contest end.
- Listing in the PlanetQuake News on day of contest end.

btw: gratulacje, takze naleza sie dAde - jego mapa byla piata.

Gravatar

rauf | 2003-06-17 13:39:13 +0200

putusiu a od kogo ? ;P

putek | 2003-06-17 13:48:26 +0200

no ba... jeszcze sie pytasz ode mnie i od Saddama... TymoN byl w niebo wziety jak sie z nim calowalem... ;asd

Gravatar

blaaablaa | 2003-06-17 14:24:37 +0200

pupek a do papy niechcesz ?:DD Gj timon :D

Gravatar

welok | 2003-06-17 16:32:51 +0200

kto jest debesciak, no kto jest debesciak?
- TymoN jest debesciak :)

putek | 2003-06-17 16:57:12 +0200

hate.. wydoroslej bo Twoje komentarze pokolei sa ... dzieciece...

inside | 2003-06-17 17:02:19 +0200

oklaski prosze dla naszego mapera oklaski

Zenith | 2003-06-17 17:28:49 +0200

:DDDDDDDDDDDD pieknie :D

Gravatar

blaaablaa | 2003-06-17 18:03:22 +0200

kazdy z nas jest dzieckiem pupuś :~~*~

mem | 2003-06-17 18:16:42 +0200

ok laski dla naszego mapera , ok laski.

White]Smurff | 2003-06-17 18:26:21 +0200

Noooooo stary !! ;) Od dzis zaczynam ci glowe schylac :) Jestes bo(r)giem. Mapa jest swietna gralem sobie i zasluzyla na number uno :D Oby tak dalej TymoN - GL HF i GJ :D To samo tyczy sie dAde :]

Pozdroffionka :]

Gravatar

blaaablaa | 2003-06-17 18:52:29 +0200

teraz z tymi mapperami lecimy w sline ;DD

Requiem | 2003-06-17 19:50:35 +0200

huuhuuu! Świetnie, TymoN! Zawsze uwazalem, ze jestes najlepszy :D VGJ!

sYnth|Bubu | 2003-06-17 22:43:36 +0200

gj :P

nxs.mlk | 2003-06-17 23:38:52 +0200

gratuluje !!

NecrosiS | 2003-06-18 15:41:50 +0200

Kiedy jest nastepna edycja tego konkursu ?? To moze tez wezme udział :D

Sil2100 | 2003-06-18 16:03:16 +0200

Gratulacje dla TymoN`a i dAde, wiedzialem ze kiedys nadejdzie dzien kiedy swiat zobaczy co Polak potrafi ;>

Keep up the good work!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63