ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nowoście scenowe

śro, 24 listopad 2004 17:27:48 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


* Bryan zawodnik klanu ff obchodził ostatnio 20 urodziny. Impreza była udana co potwierdza ta fotka. Wszystkiego naj...!
* Team n3 stracił dwóch zawodników: son1c-a oraz gogetto. Do czynnej gry powraca lid. Ponadto poszukują oni jednego utalentowanego playera. Tu www.
* Do klanu BaD na okres próbny przyjęty został sorrow.
* 20 wiosen skończył n3on z klanu w. Najlepszego!
* Nowym wcmocnieniem drużyny be jest pepz, jeden z organizatorów ligi PD. Po półrocznej przerwie do gry powraca kmeco.
* Klan bfc opuścił mati, jak widać długo tam nie pobył.
* Niunia(nick;) opuścił klan rk, tym samym kończąc przygodę z ku trzy.
* Niedawno przeżywający ciężkie chwile team tX postanowił się odrodzić. Wraz z reaktywacją, powstała nowa strona klanowa, którą możecie obejrzyć tutaj
* "Kończe moje obcowanie ze scena q3 po 4 latach [3 lata na necie] i pozdrawiam wszystkich z ktorymi grało mi sie jak z braćmi : lopa, eke, R1vsa, Bennego, Dave'a, seriousa, caralooha, lotnika, Viltza i electro oraz jeszcze kilku innych, którym dziekuje za wspólne bieganie na serverach i niezapomniane mecze =) pzdr i zegnajcie brozz.." (c) xenophob
*

Przypominam, że istnieje temat na boardzie , gdzie możecie pisać o tym co na scenie "piszczy". Zapraszam do udzielania się na nim!

Wszystkim klanom życzę sukcesywnych postępów, a graczom udanych występów w barwach swoich nowych klanów.

Jeśli macie dla mnie jakiekolwiek informacje dotyczące transferów, urodzin, nowych sajtów itp. itd. prosze kierować się z tym na moje gg 3327606 , bądź email.

akk0 | 2004-11-24 17:28:53 +0100

oj mało się dzieje mało... ;/

cocaine | 2004-11-24 17:32:27 +0100

sorrow gl beju :)

sh4de | 2004-11-24 17:54:44 +0100

zly adres : w rk powinien byc www.team-rk.com :)

k3m | 2004-11-24 18:34:31 +0100

n3on ma 20 lat a nie 18 ;)

Gravatar

Fabian | 2004-11-24 18:34:32 +0100

Gj akk0.
Ten klan tx czy jak im tam chyba z
5 razy już się odradzaja .. nontoper nowa
stronka .. apfrr.

wuder | 2004-11-24 18:48:51 +0100

buhahah n3on ma 20 lat dzbanie a nie 18 :-A

gr. | 2004-11-24 19:49:43 +0100

jak zwykle fachura news :), wuder nie krzycz na niego kazdemu zdarzaja sie pomylki :c

akk0 | 2004-11-24 19:54:21 +0100

sor na szybko pisane nie bijcie [u-boje] ;)

SL4VE | 2004-11-24 20:38:03 +0100

Napisz, że slave miał kaca, ale już mu przeszło.

A tak przy okazji zacytuje prof od matmy (wykład o całkach):
"Gdyby nie bylo dx to nie byloby operacji calkowania tylko wężykowanie!"

Gravatar

vTm | 2004-11-24 20:58:42 +0100

salve lol :D

GogettO | 2004-11-24 22:51:01 +0100

jebłeś się w moim nicku :D

spEN | 2004-11-24 23:43:53 +0100

Gogetto, gogetoo czy gepetto... what’s the different ? :>

bryan | 2004-11-25 06:37:28 +0100

no roznica , jakby byl gepetto to by strugal pinokia caly czas zamiast grac :P

Gravatar

.... | 2004-11-25 13:26:06 +0100

Szkoda ze niuniek nie gra juz w q3 :((((((((((

acci | 2004-11-25 14:45:28 +0100

omg ktos tu chcial zaszpanowac ingliszem ale mu nie wyszlo ’what’s the different’ - miazga :d

akk0 | 2004-11-25 15:58:01 +0100

sor gogetto ;) Nawet najlepsi maja wpadki = ]

GogettO | 2004-11-25 16:59:14 +0100

bushhe :D szpoko

digit | 2004-11-28 19:44:30 +0100

po tym jak xeno zniszczyl mnie na pro-q3dm6 na wppg w lodzi liczylem ze kiedys bede mial okazje sie zrewanzowac, a tu zonk... =/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63