ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polacy w GS.net

wto, 24 grudzień 2002 18:51:39 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena

Z tego co widzę Polacy rozegrali już kilka meczów w lidze GS.net. Niestety wyniki nie sa zbyt korzystne, ale duzy wplyw ma tu ping, co widac na screenach. Wg mnie jednak mimo duzego pingu opłaca się tam grać, ponieważ można zdobyć nowe doświadczenia.

Rv vs AoD - pro-q3dm6 - 218:89

Rv vs AoD - q3dm7 - 251:58

Screeny: http://www.clanbase.com/news_league.php?nid=71534&mid=11491&lid=749

gp vs vbg - ospdm5 - 60:98

gp vs vbg - q3dm14tmp - 32:90

Screeny: http://www.clanbase.com/news_league.php?nid=71388&mid=11462&lid=749

h' vs teh - q3dm7 - 76:156

h' vs teh - cpm4 - 45:154

Screeny: http://www.clanbase.com/news_league.php?nid=71201&mid=11417&lid=749

Eh... jak widać tylko Polska ma takie łącza... nawet Estonia miała dobry ping. Daleko nam jeszcze do ... EUROPY ?!?!

Zenith | 2002-12-24 19:06:58 +0100

Normalne ze nam jeszcze daleko, ale i tak widac poprawe :P

k3m | 2002-12-24 19:22:14 +0100

Oj coś im się nie wiedzie...

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-24 19:28:50 +0100

bo ja wiem czy AoD nabylo po swoich meczach jakiegos doswiadczenia? Pewnie nauczylo sie miazdzyc przeciwnika, ktory ma ping 2 razy wiekszy ;)

canis | 2002-12-24 19:59:11 +0100

lol? ping? wpierdziel ponad 150 fragsami to nie ping to poprostu brak umiejetnosci gry a nie ping... to pewnie tez nam przeszkadza jednak ping rzedu 80- 90 to jeszcze nie tragedia ja na polskich servach mam gorszy staly ping to co mam zwalac jak dosta np z akira ze mial fart bo ping leprzy ? glownie sa umiejetnosci ale roznica jaka widnieje to juz nie tyle ping co ewidetnie umijejetnosci ktorych nam brakuje.

SL4VE | 2002-12-24 20:22:01 +0100

canis, nikogo nie usprawiedliwiam, ale probowales kiedys grac gdy ktos ma 2-3 razy mniejszy ping?
AoD mialo skaczące pingi 100-130, a tamci 30-50.
Wyobraź sobie, że nie mozesz zabic kolesia z RL czy PG, bo masz lagi, a on na bialym pingu objedzie Cie z MG. To serio ma duzy wplyw.
Jednak jak gadalem z metanollem to kolesie naprawde sieczke potrafia robic (RG około 60% w kazdym meczu) i taktyke tez podobno maja niezla (kosza po spawnach jak glupi :>), więc to jesio spotegowalo roznice pingu.
Byli gorsi, ale gdyby nie ping pewnie nie dostali by 400 fragami!!!
Gdyby pingi były na równym poziomie nie mieli by czego żałować.
Co do doswiadczen AoD to mogli chociaz podpatrzec styl gry, taktyke. Mozna wyciagnac wnioski na co nalezy zwracac wieksza uwage w TDM itp.

Gravatar

infek | 2002-12-24 20:30:07 +0100

gg aod !!!

nita | 2002-12-24 21:10:21 +0100

Co wy gadacie ze png nie ma znaczenia... oni nie graja z loodzmi kotrzy wchodza i moiwa ^1CZE ^7 ALL kazda ms sie liczy :L

ash | 2002-12-24 21:12:17 +0100

imho przez ping przegrali tylko gp, gdyby mieli takie same pingi jak przeciwnik to by wygrali, ale w przypadku h i aod to juz jest mniejszy stopien zaawansowania. Przeciez to co sie dzialo na meczu aod to totalna jadka, i to nie przez ping bo aody biegaly na mapie niewiedzac co sie dzieje, gdyby mieli takie pingi jak przeciwnik to Napewno wynik bylby bardziej korzystny, ale takze Napewno by niewygrali.

hanti | 2002-12-24 21:43:56 +0100

zobaczymy co dalej sa tez klany z pingiem 80-100 wiec zobaczymy :)

Gravatar

c-load | 2002-12-24 22:26:56 +0100

ash ma racje to nie byla tylko wina pingow i jak narazie to tylko gp moze nazekac na przegrana przez to, my latalismy po mapie besensu , jak na ostrzal nie wiedzac co sie dzieje (podobno gp tez grali jak oblokani/dzicz), ustalismy jak mamy grac ale jak sie zacza mecz to nic z tego nie bylo to sa moje odczucia nie wiem jak inni ale moim zdaniem jezeli we trojke klucimy sie o kazda bron , armor to nie ma tu zadnej taktyki , nawet byly takie momenty gdy w 4 stalismy na tym balkoniku ra na mapie prodm6 (tak tak nawet ni ena tych slupach) , gralismy nie myslac , a pingi nie byly takie straszne przynajmniej nie na tyle by tyle dostac , jestem pewien ze jesli gralibysmy na rownych pingach nie wygralibysmy z nimi , ale na pewno nie dostalibysmy taka przewaga , Rv jest to b. dobry klan gra tam osoba z ic ( ale tylko wtedy gdy ic nie bieze udzialu i w CB ligach) oraz z gzd (ale z dywizji ctf bo tdm chce w Rv) troche to dziwne ale coz , liga ta moze jedynie nauczyc lepszego myslenia i stosunku do tego typu meczy gdyz jak sie zacza mecz to denerwowalem sie gdyz nie bylo to byle co ,wiecej meczy sprawi jedynie to ze bede bardziej przyzwyczajony do tego typu lig i moze nawet polepszy to skutecznosc gry albo sparwi ze nie bede podchodzil do nastepnych meczy jako ofiara/osoba przegrana ale ta ktora walczy o wygrana bo wkoncu dobre nastawienie to polowa sukcesu :P
btw chyba pobilem rekord w wystzrelanym ammo z mg 1891 :P no ale 30% (na takim pingu)nie chwalac sie :P

lidek | 2002-12-24 22:53:05 +0100

90% graczy z tych klanow grac nie umi wogole jak przeciwnik ma rowny lub mniejszy ping wiec o czym wogole rozmawiac :P
To tak jak sa poziomy botow ustawione na singlu tak samo mozna sklasyfikowac zagrozenie jakie stwarza im przeciwnik na necie-im mniejszy ma ping tym oni sa bardziej zalosni znizajac sie do skilla rownego 0 na rownym pingu poprzez skill typu "jestem miesem" gdy przeciwnik ma lepszy :P
gg miesko !

harpagan | 2002-12-24 23:11:47 +0100

moj punkt widzenia jest taki ze Rv jest klanem 3x lepszym od nas i od kazdego naszego klanu, ale gra z nimi na pingu skaczacym miedzy 100-200 (przynajmniej u mnie) nie ma najmniejszego sensu ... jak dla mnie to nauczyc grywalnosci nie mozna sie nic a jedynie podpatrzyc taktyke. Skoro nie moglem z w miare dobra bronia zabic typka ktory biega z mg to znaczy ze cos jest nie tak. Mysle ze jesli w takich warunkach zagralibysmy z h gp czy 666 wynik tez mozna by liczyc w 100. Mowilo to juz wiele osob a jak tak naprawde przekonalem sie o tym po meczu jezeli w pl nie zrobi sie czegos z dostepem do sieci to mozemy zapomniec o jakichkolwiek europejskich ligach

jam | 2002-12-25 01:16:48 +0100

a wszystko to przez monopol telekomuny...
tpsa- to ludzka rzecz... okradac

BobeK | 2002-12-25 01:16:52 +0100

:-))

BobeK | 2002-12-25 01:20:00 +0100

Mniam! Przyszedl jam! :D

gruceqq | 2002-12-25 02:15:06 +0100

no qrde jak gdzies tam w estonii czy gdzies maja lepsze pingi, to ku czemu zmierza dzisiejsza Polska !!!!! sam juz @#$% nie wiem ........ TeLeKoMpRoMiTaCjA PoLsKa :)))))))

canis | 2002-12-25 04:02:25 +0100

SLAVE musze ci powiedziec ze ja non-stop gram z pingiem 2-3 razy wiekszym niz moj przeciwnik... wiem dokladnie wiem jak to wyglada ale tez wiem ze mozna to w pewnym stopniu niwelowac taktyka... bialego pingu u siebie nigdy nie widzialem zielony to jak jakies swieto sie zdazy i gram o 5 rano jak nikogo juz prawie nie ma... a na codzien jak wejde na serva to ponizej 130 mi nieschodzi wiec jesli chodzi o doswiadczenie z pingiem to znam to za dobrze :( choc moj provaider to nie TPSA to wiekszosc polskich servow stoji na TPSA i to tez mi przeszkadza na wielu serverach zagranicznych mam leprze pingi nie w polsce... tylko jak tam gram to strasznie mi pakiety sie gubia i tez gra nienalezy do przyjemnych :( ale ogolnie GG dla polskich klanow za probe walki z europa :D i gl w kolejnych meczach...

SL4VE | 2002-12-25 09:03:25 +0100

canis... wlasnie o to chodzi. Jesli masz staly ping 130 i grasz na nim czesto to mozesz go zniwelowac. Rozumiem.
Ale grajac nonstop na stalym pingu 50 wyobraz sobie ze dostajesz nagle do dyspozycji SKACZĄCY ping 120...
do pingu skaczacego bardzo trudno sie przyzwyczaic (mam taki caly dzien :/), wiec nie jest tak latwo.
Tak jak inni pisali to nie tylko wina pingu, ale mial on tutaj tez swoj wplyw na rozmiar tej porazki.

Gravatar

mat1x | 2002-12-25 13:27:44 +0100

powiem tyle, ze na rownych warunkach raczej wygralibysmy na osp5, a na dm14 raczej bysmy przegrali; na osp5 kontrolowalismy MH i RA, a mimo tego nie potrafilismy odbic quada, ze wzgledu na kolosalna roznice w aimie wynikajaca z pingu - pamietam nawet taka sytuacje kiedy nasz quadman przegrywa na LG z przeciwnikiem, co normalnie nie mialoby miejsca =]]

k3m | 2003-01-01 23:02:02 +0100

CZĘŚCIOWO jest to wina pingów

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63