ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska Liga InstaUnlagged - Zapisy

pią, 21 październik 2005 15:18:58 | Autor: wendel | Quake 3 Arena


Niektórzy z was zapewne pamiętają jeszcze czerwcowe zakończenie pierwszej edycji najpopularniejszej ligi na modzie InstaUnlagged - PLIU. Ostatnie mecze poprzedniego sezonu były nie lada widowiskiem i przyciągnęły przed monitory całkiem sporą ilość widzów. Zwycięzcami i bezdyskusyjnymi ownerami okazali się wówczas gracze klanu c4e i to oni zgarnęli Mistrzostwo Polski sezonu 2004/2005.
Po 3 miesięcznej, międzysezonowej przerwie Polska Liga InstaUnlagged ożywa na nowo. Po małym zamieszaniu spowodowanym zmianą moda ze starego, wysłużonego i może lekko prymitywnego iu1.1, z którym niektórzy z was na pewno mieli styczność, na najnowsze dziecko ze stajni X-treme - X-battle, który posiada większość opcji znanych z innych modów oraz mnóstwo nowych gadżetów, możemy wreszcie przejść do konkretów...

Zapisy do PLIU sezon 2005/2006 zostały otwarte !!

Wszystkich tych, którzy lubią postrzelać szybkim railem i poodbijać się od ścian wiązką lasera w odróżnieniu od odrzutu rakiety, oraz tych, którzy tego nie lubią, ale chcą pokazać, że mogą zownowac scenę IU bez większego wysiłku zapraszam do dalszej, informacyjnej części niusa.

Nowy sezon 2005/2006 oparty będzie na systemie ligi i turniejów ORG'a, na którym opierają się PLCA, ECT czy choćby Q3RA3 CUP. Uczestnicy tych rozgrywek na pewno zauważą wiele podobieństw z PLIU. Tym łatwiej będzie wdrożyć się w klimat potyczek IU.
Zapisy prowadzone są wykorzystując istniejącą bazę klanów serwisu. Jeżeli wasz klan nie jest jeszcze "w systemie", możecie go zarejestrować TUTAJ. Jeżeli jednak wasza drużyna jest już członkiem tej superspołeczności, jaką tworzymy, możecie śmiało przystąpić do zapisów

Poza zgłoszeniem na stronie InstaUnlagged Center, równie ważny jest wpis na forum zawierający skład, kontakt i GUIDy. Trzeba to zrobić w odpowiednio przygotowanym do tego temacie TUTAJ.
Zapisy potrwają do 26 października 2005 (włącznie) a więc dużo czasu nie pozostało.

Poniżej podaje wam kilka przydatnych linków i kawałków informacji, które mogą was zainteresować w pierwszej kolejności

Mod, na którym będą rozgrywane mecze możecie ściągnąć ze strony InstaUnlagged Center - x-battle-050a7-full.
Możecie go przetestować na serwerze współpracującego z nami niemieckiego serwisu BadaBum, który do tej pory okazał się najlepszym hostem xB. Adres serwera to 62.75.221.31:28000.

Pula map PLIU2 przedstawia się następująco: 6++, cpm8, darkmeat, estatica, ospdm1, ospdm8, ospra3map1, overkill, pro-q3dm13, q3dm14, q3dm17, q3dm18, q3dm2, q3dm3, q3dm4, q3dm6, q3dm7, q3dm9, ra3map8, unitooldm4, whitemeat - od wyboru do koloru :)

Regulamin ligi znajduje się na IUC ->>>> TUTAJ.

W celu zasięgnięcia głębszego info zapraszamy na stronę serwisu InstaUnlagged Center, do kontaktowania się z koordynatorami ligi poprzez e-mail ( [email protected] / [email protected]), kanał IRC (#iuc @ quakenet) lub na forum PLIU ).

niufel | 2005-10-21 21:47:56 +0200

duze zainteresowanie :p chce se w to pograc t do boju :P

Mav_8217 | 2005-10-22 01:04:27 +0200

ja też bym sobie pograł tak 4funowo, ale klanu w iu nie mam ;)

Gravatar

Almighty | 2005-10-22 13:33:41 +0200

zapraszamy :p

Pusha | 2005-10-22 15:16:58 +0200

może społeczność org’owa boi się zagrać lige z naszymi klanami :D:D

kos | 2005-10-22 16:33:35 +0200

a może nie ma czasu na takie pierdółki jak q3 ? =o

olek | 2005-10-22 16:33:52 +0200

klan noVa rozpoczal pierwsza edycje ligi jako klan niegrajacy IU...
teraz jest jednym z bardziej liczacych sie na scenie :D
zapraszamy chetnych!

Pusha | 2005-10-22 18:01:55 +0200

kos ja mówie o tych co mają czas a jak niemają czasu to czemu się udzielaja

Gravatar

^KOn | 2005-10-22 19:55:19 +0200

wendel gratuluje news-a

kos | 2005-10-22 21:01:09 +0200

puscha :D - a no bo tak :D

Gravatar

crm* | 2005-10-23 10:52:22 +0200

otwierajecie dywizje iu xD lamy

Gravatar

JaHr3D | 2005-10-23 11:33:07 +0200

fiu fiu :) miłej zabawy życze i powodzenia ;)

Gravatar

^^SLAYER | 2005-10-23 13:48:09 +0200

Zapisywać się dziatki, bo czas upływa ;)

R4r | 2005-10-23 18:30:25 +0200

no szykuje sie zajefajny sezon:P nie moge sie doczekac:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63